Затъмняване на фарове с фолио питане ...

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Затъмняване на фарове с фолио питане ...

Мнение от E30_M_Tech_ll » 21 Яну 2009, 18:18

та идеята е да питам някой знае ли къде във варна правят това затъмняване ама не с фолио от 2,50лв за 3 метра ами истинско амеркианско... ето примерно в чужбина кви работи има...
Изображение
аз искам втория вариянт от горния ред
а ето и как стои на колата
Изображение
моята е почти същия цвят и искам да и придам същата визия като на тая по горе... та някой ако зне кой слага точно такива фолиа във варна да каже... :) до сега съм намерил едно място.... утре ще им звънна да питам дали имат точно такъв цвят
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 1.04.2008
Местоположение: London,UK
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 M3 Convertible

Мнение от Ivaka » 21 Яну 2009, 18:29

Отиди при Миро в с.Рогачево на 20км. е от Варна,много е добър и работи само с качествени матеряли,ето ти и сайта му http://miro-folio.com/
Със 200 в насрещното питай как е в първа класа,когато до мен се возят 2 кучки за украса....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2132
Регистриран на: 30.11.2005

Мнение от porostorm » 21 Яну 2009, 18:51

Ivaka написа:Отиди при Миро в с.Рогачево на 20км. е от Варна,много е добър и работи само с качествени матеряли,ето ти и сайта му http://miro-folio.com/
това е човека :shock:

извинявам се за офф топика
:yes:

моторспорт
Аватар
Мнения: 2451
Регистриран на: 5.04.2007
Кара: 332

Мнение от KIM » 21 Яну 2009, 18:54

фолиото много бързо се преебава от песъчинките,питай го тоя човек дава ли ти гаранция на фолио отпред по колата :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2132
Регистриран на: 30.11.2005

Мнение от porostorm » 21 Яну 2009, 18:59

Не го ли лепи отвътре?
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 865
Регистриран на: 12.12.2006
Местоположение: Холандското кралство

Мнение от zvezdo88 » 21 Яну 2009, 19:03

А нещо за София ?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Мнение от Sharo » 21 Яну 2009, 19:28

а хората се чудят как да им светят фаровете повече Изображение
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

Drinker
Аватар
Мнения: 574
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София - Дружба Дринк Тийм
Пол: Мъж
Кара: нЪ Кючеци
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: Тъпо комби

Мнение от ///Milen_bmw » 21 Яну 2009, 22:54

Sharo написа:а хората се чудят как да им светят фаровете повече Изображение


Мдам :lol:

Тия фарове не се затъмняват с фолио ;)
Изображение


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 21 Яну 2009, 23:29

знам че има и друг вариянт за затъмняване с кръстачки вътре и боядисване на къдите но мен тва ми харесва повече щото вище колко хубаво седи на тая е30 и е в тон с колата а применро погледното от същия ъгъл с кръстачка винаги остава единия ъгъл незатъмнен или погледнато централно пак не са затъмнени дългите...
в чужбина си ги затъмняват с фолио само... ама точно затова казах че не е някво гадно фолио дето е еднакво тъмно от двете страни ами от това американското дето като го гледаш отвътре почти все едно няма фолио...
а колкото до песъчинки и камъчета значи ако разгледате един такъв сайт ще ви нарпави впечатление че хората дори предлагат облепяне на цялата кола с цел опазване на боята от такива работи ;)
за светлината ще има малка разлика но ще е МАЛКА първо защото ще се прави с качествен амтериал второ защото ще взема от почти най светлото фолио примерно 5-10 процента...
и най накрая както и да ги гледам фаровете на е30ката ми пак не си светят хубаво въпреки че и чтерите ми фара са почти нови от дългите съм много доволен ама късите не светят и това е... :) така че няма да е кой знае каква промяната....
също така искам и да добавя че фолиото с което се лепи применро фара е много по светло то това което изглежда на снимките но просто като се сложи на фара се създава илюзията че е по тъмно ;)
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 22 Яну 2009, 0:56

Сега щом не ти светят фаровете представям си като сложиш и фолио :lol: Разглоби си късите и ги почисти добре и ще светнат :) Ама общо взето не се занимавай с глупости направи си ги както трябва, те хората са си го измислили :D А тоя Миро дава ли гаранция, че фолиото няма да се стопи :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Stoli4no

Мнение от sicbul » 22 Яну 2009, 1:29

zvezdo88 написа:А нещо за София ?


В София според мен това са Хората http://www.streetraceteam.org/

Ходих при тях само4е си сложих 10% затъмнение на фаровете за да са еднакви с опушените мигачи ;)
Ина4е имат много варианти на затъмнение и фолиото е с доста добра пропускливост на светлина аз проблеми с фаровете нямам :D :D

Ето и резултата при мен
преди
Изображение

след
Изображение

Успех

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1818
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: Плевен

Мнение от TUZara` » 22 Яну 2009, 2:06

Изображение
Изображение
Изображение

:++

моторспорт
Аватар
Мнения: 2451
Регистриран на: 5.04.2007
Кара: 332

Мнение от KIM » 22 Яну 2009, 10:01

леле тая с-класа :banghead:
Изображение


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 22 Яну 2009, 10:16

ето че не съм единствения луд на клона :lol:
а в чужбина с сайтовете дори има готови изрезки от фолио за различните видове коли :) а тая снимка първта дето съм я взел е тоно от такъв сайт и това са различните цветове които предлагат :)
имам въпрос към колегата с затъмнениете фарове.. осезаема ли е разликата в светенето и дали куките ти правят някъв проблем... и колко парички ти взеха за четерите фара?
все пак мисля че твойто повече клони на първото затъмняване от снимката демек най тъмното може би с 5 процента фолио със сив отенък ще постигна втория вариянт :)
а относно точно мойте фарове те са почти нови и с светят перфектно като за е30 :) само че на която и да е жигула фаровете светят повече от мойте и на всеки с е30 :) хахаха просто не е измислен добре явно тоя фар.... инъче като пусна дългите и става ден от тях съм много доволен ама късите не са ги скопосали :)
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!


Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 18.02.2008
Местоположение: Broken Balkanz
Пол: Мъж
Кара: 200CE

Мнение от Projektzwo » 22 Яну 2009, 10:46

викаш черната хелла седи по-грозно от фолиото... :winky: :lol:
Изображение

Следваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook