Ръководство CCFL инсталация със снимки (е36)

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 630
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Ръководство CCFL инсталация с снимки (е36)

Мнение от Tsureto » 10 Апр 2013, 12:53

Колеги ринга слагам ринга,но не пасва добре,отделно стъклото няма как да го стисне,самият ринг не влиза в дупката и седи малко отгоре,следователно стъклото не може да легне правилно !!!Идеи !!???
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1926
Регистриран на: 12.09.2003
Местоположение: с.Градина/гр.Първомай
Пол: Мъж
Кара: 98' e36 318i
Мечтае да кара: e36 ///M3
Детайли за колата: M43B18

Re: Ръководство CCFL инсталация с снимки (е36)

Мнение от BMWMHartge » 24 Апр 2013, 18:10

Аз ринговете ги слагах, пред стъклените кръгли вътрешни рефлектора, лепят се с двойно лепещо и не мърдат, даже горната им част опира до предното стъкло на фара
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
93' e36 320i coupe
98' e36 318i sedan

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 26.03.2013
Пол: Мъж
Кара: bmw turbo
Мечтае да кара: 2 bmw-та наведнъж!

Re: Ръководство CCFL инсталация с снимки (е36)

Мнение от bavarec_ » 29 Апр 2013, 13:12

Аз тези залепящите ги пренебрегнах от всякъде!!
Моите ги сложих с безцветен силикон, точно пред лупите, и мога да кажа, че е лесна и чиста работа !!
Нито се забелязва нито нищо, а да не приказвам за здравината. Просто трябва да изолираш дупката, защото на моята се наложи да вадя отново фара, защото не го бях изолирал качествено. Но онзи ден го отворих и го изолирах перфектно, всичко е 6 !!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1182
Регистриран на: 23.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е36
Мечтае да кара: Е46 М3

Re: Ръководство CCFL инсталация с снимки (е36)

Мнение от baitun » 29 Авг 2013, 14:47

И аз се чудя на бош-а с лупа дали да махам стъклата и да слагам ринговете пред тях или да ги монтирам от вътрешната им страна/проблема е заради тъпия силикон с който са захванати стъклата/ и се чудя ако ги сложа пред тях дали ще паснат перфектно и след това да мога да ги залепя отново със силикон без проблем/. Някой с подробни снимки на монтаж на ринговете от вътрешната страна.
ПС: Добре бяха рефлекторните бош със закопчаващите се стъкла.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 504
Регистриран на: 1.06.2010
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж

Re: Ръководство CCFL инсталация с снимки (е36)

Мнение от rhase » 02 Сеп 2013, 7:23

baitun написа:И аз се чудя на бош-а с лупа дали да махам стъклата и да слагам ринговете пред тях или да ги монтирам от вътрешната им страна/проблема е заради тъпия силикон с който са захванати стъклата/ и се чудя ако ги сложа пред тях дали ще паснат перфектно и след това да мога да ги залепя отново със силикон без проблем/. Някой с подробни снимки на монтаж на ринговете от вътрешната страна.
ПС: Добре бяха рефлекторните бош със закопчаващите се стъкла.

Аз карах 1 година с рингове зад стъклата. Хубаво е защото изглежда малко по- ОЕМ, а и не се забелязват толкова много китайците. Светенето е малко по-малко, защото светлината се разсейва от стъклото, през деня в слънчево време може и да не се виждат :mhihi:
Снимки ще кача по-късно днес ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 504
Регистриран на: 1.06.2010
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж

Re: Ръководство CCFL инсталация с снимки (е36)

Мнение от rhase » 02 Сеп 2013, 10:10

rhase написа:
baitun написа:И аз се чудя на бош-а с лупа дали да махам стъклата и да слагам ринговете пред тях или да ги монтирам от вътрешната им страна/проблема е заради тъпия силикон с който са захванати стъклата/ и се чудя ако ги сложа пред тях дали ще паснат перфектно и след това да мога да ги залепя отново със силикон без проблем/. Някой с подробни снимки на монтаж на ринговете от вътрешната страна.
ПС: Добре бяха рефлекторните бош със закопчаващите се стъкла.

Аз карах 1 година с рингове зад стъклата. Хубаво е защото изглежда малко по- ОЕМ, а и не се забелязват толкова много китайците. Светенето е малко по-малко, защото светлината се разсейва от стъклото, през деня в слънчево време може и да не се виждат :mhihi:
Снимки ще кача по-късно днес ;)

ЕДИТ: На снимката се вижда как се забелязват в цял кръг само ако си срещу колата
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Предишна

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook