Чип 318TDS Варна

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от slavianko » 24 Юни 2007, 19:26

bam-bam написа:
slavianko написа: ....... quote]

няма да говоря повече замисли се дали няма разлика и колко е като прочетеш мнението над мене ;)
и все пак няма лошо все от някъде се тръгва .. рано или късно може и ние да си земем некоя бегачка шестачка .. за сега ше си караме мрътвородените :lol:
Що не си спомням да съм писал че няма разлика :roll: Батка четеш между редовете. Казах че разлика има. Раабира се толкова колкото може да се изтръгне от едно 318тдс :winky: Иначе пожелавам и на теб да си вземеш шестак ;) Лошо няма
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от bam-bam » 24 Юни 2007, 21:38

slavianko написа:
bam-bam написа:
slavianko написа: ....... quote]

няма да говоря повече замисли се дали няма разлика и колко е като прочетеш мнението над мене ;)
и все пак няма лошо все от някъде се тръгва .. рано или късно може и ние да си земем некоя бегачка шестачка .. за сега ше си караме мрътвородените :lol:
Що не си спомням да съм писал че няма разлика :roll: Батка четеш между редовете. Казах че разлика има. Раабира се толкова колкото може да се изтръгне от едно 318тдс :winky: Иначе пожелавам и на теб да си вземеш шестак ;) Лошо няма



не мерси за мен и 6 и 4 нема голема разлика пак ше гледам на другата страна по светофарите като ме бегат разни голфетки ;)
или да е за возия (там нема разлика колко цилиндра са) или ако ше е бегачка да е нещо по яко .. БМВ особено тея къде караме некак си не стават за тея работи ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 10.07.2007

Мнение от neno » 10 Юли 2007, 14:02

jivko81 написа:Веско-0898613888 работи в Чайка, а за колата определено ще има разлика.
Всеки друг ама не и този,от този по голям мошеник няма,на мен уж ми прави на едно Ауди а8,че чак бил ми сложил наи добрият,а тои работи с мои приятел от софия от които взима даните и на него му казал то момчето си има защо даму взимам парите,а иначе на мен ми вика готово направих ти го,но и затова не взе никакви пари та тои си има за какво са му.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 373
Регистриран на: 10.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: ше компакта да се пързаля постоянно
Мечтае да кара: е46 M3
Детайли за колата: bmw e46 328ci

Мнение от troublemaker » 01 Дек 2008, 23:59

аз също имам 318 тдс , но мойто е компактче и също искам да знам за чипчетата,че ми казват че върви повече а харчи по малко ако бил слжен такъв какъвто трчбвало така ли е ? :uups: и ако може и на мен да ми препоръчате къде във Варна могат да ми сложат какъвто трябва ииии колко долу горе да си порготвям джоба :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 18.11.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от batpepi » 02 Дек 2008, 0:17

Я се обърнете Варнаджийте към Келеша,не залагйте на ментетата-ако искате да има ефект какъвто трябва и без последствия....да няма после много ми пуши колата,на 3000 ми забива за малко или абе няма голям ефект,турбото мн бързо се прецака или милион причини дет не ми се пишат сега-щот ме е яд на всички дет си накупиха галето и квп2000 и се помислиха за тунери и блъскат файлове от дискове и по 20 30евро дет викат че са къстъм
Изображение

Предишна

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook