Чип 318TDS Варна

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 2.03.2007
Местоположение: Варна

Чип 318TDS Варна

Мнение от mmiirroo » 20 Юни 2007, 21:11

Здравейте,
търся добър тунинг сервиз във Варна, за монтиране на чип на BMW 318TDS E36.
Също търся мнение дали си заслужава монтирането на такъв чип за този двигател и долу-горе колко пари ще ми излезе.

Благодаря :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от slavianko » 20 Юни 2007, 21:24

mmiirroo написа:Здравейте,
търся добър тунинг сервиз във Варна, за монтиране на чип на BMW 318TDS E36.
Също търся мнение дали си заслужава монтирането на такъв чип за този двигател и долу-горе колко пари ще ми излезе.

Благодаря :)
Абе ще те посъживи леко ;) Но ти нали си знаеш че от този мотор кой знае какво не можеш да очакваш ;)
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от bam-bam » 20 Юни 2007, 21:32

slavianko написа:
mmiirroo написа:Здравейте,
търся добър тунинг сервиз във Варна, за монтиране на чип на BMW 318TDS E36.
Също търся мнение дали си заслужава монтирането на такъв чип за този двигател и долу-горе колко пари ще ми излезе.

Благодаря :)
Абе ще те посъживи леко ;) Но ти нали си знаеш че от този мотор кой знае какво не можеш да очакваш ;)


баце айде да не лъжеш човека ... купи си сложи и може пак да си драскаме вицове на воля ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от slavianko » 21 Юни 2007, 9:28

bam-bam написа:
slavianko написа:
mmiirroo написа:Здравейте,
търся добър тунинг сервиз във Варна, за монтиране на чип на BMW 318TDS E36.
Също търся мнение дали си заслужава монтирането на такъв чип за този двигател и долу-горе колко пари ще ми излезе.

Благодаря :)
Абе ще те посъживи леко ;) Но ти нали си знаеш че от този мотор кой знае какво не можеш да очакваш ;)


баце айде да не лъжеш човека ... купи си сложи и може пак да си драскаме вицове на воля ;)
Той човека ако беше решил направо да си купи нямаше да пуска тема тук. Много ясно че се двуоми и иска малко информация по въпроса. А аз му отговарям за разлика от тебе. И къв си ти че ще ме обвиняваш че лъжа ??? :twisted: :twisted: Вместо да ламерстваш просто можеше да отговориш на колегата щеше да му е от полза. Доста отдавна никой не ме беше обвинявал в лъжи. А точно човек който изобщо не ме познава няма право да го пвави. Би ли споделил къде "излъгах"
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Cal
Пол: Мъж

Мнение от The_Ancient » 21 Юни 2007, 9:39

TST Racing мисля че беше. Тони - ник kelesha.
Поне така съм чел по форумите :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 296
Регистриран на: 29.08.2006
Пол: Мъж
Кара: F01 750LI Xdrive

Мнение от jivko81 » 21 Юни 2007, 10:30

Веско-0898613888 работи в Чайка, а за колата определено ще има разлика.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от bam-bam » 21 Юни 2007, 20:35

slavianko написа:
mmiirroo написа:Здравейте,
търся добър тунинг сервиз във Варна, за монтиране на чип на BMW 318TDS E36.
Също търся мнение дали си заслужава монтирането на такъв чип за този двигател и долу-горе колко пари ще ми излезе.

Благодаря :)
Абе ще те посъживи леко ;) Но ти нали си знаеш че от този мотор кой знае какво не можеш да очакваш ;)


ето тука леко поизлъга .. аз ли какъв сам ми например имам въпросната кола може и чип да имам на нея ... и не говоря от прочетеното тук или в темата за вицове и картинки :winky:

п.п. иначе му писах ЛС ако иска ше му обясня но интересно ти що пишеш като немаш грам наблюдение за да му дадеш какъвто и да било съвет ;)
иначе може да се качиш на едно БЕЗ и на едно СЪС и после вече да може да даваш компетентни мнения и съвети щото ми писна да чета малоумни изрази от сорта "мъртвородено" пак изръсени от подобни като тебе чели тук там некои мит или виц и го разпространяват дори без да имат допир до такава кола ... така че като не знаеш по добре мукакана :idea:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 21 Юни 2007, 22:23

Като собственик на първото 318тдс във форума и първото чипосано тдс да зема да дам и аз некво мнение, а :mhihi:
Чип си земи от тоя пич брезел ли къв беше, дето продава тук. Цените са добре и много хора са доволни и виж някой разбирач да ти запише нормалния и тунингования на един епром и с копченце вкл/изкл. Се пак такава кола се кара някога и с цел икономия, нали ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от slavianko » 22 Юни 2007, 9:28

bam-bam написа:
slavianko написа:
mmiirroo написа:Здравейте,
търся добър тунинг сервиз във Варна, за монтиране на чип на BMW 318TDS E36.
Също търся мнение дали си заслужава монтирането на такъв чип за този двигател и долу-горе колко пари ще ми излезе.

Благодаря :)
Абе ще те посъживи леко ;) Но ти нали си знаеш че от този мотор кой знае какво не можеш да очакваш ;)


ето тука леко поизлъга .. аз ли какъв сам ми например имам въпросната кола може и чип да имам на нея ... и не говоря от прочетеното тук или в темата за вицове и картинки :winky:

п.п. иначе му писах ЛС ако иска ше му обясня но интересно ти що пишеш като немаш грам наблюдение за да му дадеш какъвто и да било съвет ;)
иначе може да се качиш на едно БЕЗ и на едно СЪС и после вече да може да даваш компетентни мнения и съвети щото ми писна да чета малоумни изрази от сорта "мъртвородено" пак изръсени от подобни като тебе чели тук там некои мит или виц и го разпространяват дори без да имат допир до такава кола ... така че като не знаеш по добре мукакана :idea:
Не се исказвай неподготвен само те моля. 5-6 години притежавах ТДС-и първо без и после със чипове и са ми познати до болка. Доста повече от на теб. Това че сега в подписа ми пише че карам бензиново не значи че когато съм се регистрирал тук не е пишело ТДС :winky: Така че не ми обяснявай на мен точно колко върви един ТДС. Ако на теб ти се струва че 318тдс върви много, това е друг въпрос :mhihi: :mhihi:
И понеже не искам само да спамя в на човека темата ще му кажа пак че разлика след чипосване ще има и то осезаема но както ти казах не очаквай кой знае какво от тази кола. Все пак е 318тдс
И обърни внимание на поста на колегата bum_bum дал ти е добър съвет и не е лошо да го послушаш ако си се решил на подобно начинание ;)
Последна промяна slavianko на 22 Юни 2007, 12:38, променена общо 1 път
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12762
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 22 Юни 2007, 11:18

Пичове не се карайте и аз до вчера си мислех че няма разлика голяма :mhihi:
Щото не бях карал друг ТДС до момента.
Един колега новозакупил дойде да ги сравняваме и останах озадачен :shock:
Без чип колата е уникално мудна а с чипа се кара доста прилично.
Не знам какъв чип и е сложил бум_бум ма е факт колата върви та се кине за тоя мотор ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от bam-bam » 22 Юни 2007, 23:15

[quote="slavianko"] ....... quote]

няма да говоря повече замисли се дали няма разлика и колко е като прочетеш мнението над мене ;)
и все пак няма лошо все от някъде се тръгва .. рано или късно може и ние да си земем некоя бегачка шестачка .. за сега ше си караме мрътвородените :lol:
Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 23 Юни 2007, 0:16

Сложи читав чип и се кефи на разликата. Реакцията на чипосаната е почти като на бензинова. Няма нищо общо с дифоут настройките.
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12762
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от vld » 23 Юни 2007, 13:49

bam-bam написа:
няма да говоря повече замисли се дали няма разлика и колко е като прочетеш мнението над мене ;)
и все пак няма лошо все от някъде се тръгва .. рано или късно може и ние да си земем некоя бегачка шестачка .. за сега ше си караме мрътвородените :lol:

Ма пак печка че те много бързи тия бензиновите та да не се отрепаме някъде дее....
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 11.03.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: G30 530E 2020

Re: Чип 318TDS Варна

Мнение от morskivalk » 23 Юни 2007, 14:26

mmiirroo написа:Здравейте,
търся добър тунинг сервиз във Варна, за монтиране на чип на BMW 318TDS E36.
Също търся мнение дали си заслужава монтирането на такъв чип за този двигател и долу-горе колко пари ще ми излезе.

Благодаря :)


Изпратих ти Л.С.

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 24 Юни 2007, 0:54

На мен ще пратиш ли, че съм доста заинтересуван... :)
Изображение

Следваща

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook