Тунер студио и VЕ аналайз

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Тунер студио и VЕ аналайз

Мнение от Jordana » 28 Авг 2016, 10:34

Някой ползва ли платената версия ултра и конкретно VE аналайз приложението ?
Пробвал към безплатната версия но е със силно орязани възможности , въпреки това се справя доста добре .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2009
Регистриран на: 13.11.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 1602, E30 pre-face, E36 coupe
Мечтае да кара: зил 130

Re: Тунер студио и VЕ аналайз

Мнение от M10 » 28 Авг 2016, 11:05

Доскоро ползвах 2.05 - единствената версия с работеща регистрация, изтекла в нетя :mhihi: (при новите са се усетили и трябва да се активират онлайн)
Бях на 90% доволен, настройваше много близо до истината, но след това трябваше сериозно пипане на ръка да се направи правен прехода между клетките.
И понякога се държи странно - примерно на пълна газ при 4000 оборота, с таргети да кажем 13.2 13.1 13.0, решава да направи клетките 88 120 90 :shock: . И това 5 пъти поред - спирам аутотюн, намалям на ръка, включвам и пак бамка абсурдна стойност. Накрая ми писна и настроих сам по афр показания в движение. Може тези проблеми да са оправени в новите версии, ще ми е интересно някой, който ползва такава да пише.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Тунер студио и VЕ аналайз

Мнение от Jordana » 28 Авг 2016, 11:35

Да така е , ако го пускаш един след друг няколко пъти върху една карта обогатява до безобразие . Смятам че най добре става ако се пусне веднъж върху картата с даден лог . При следващо пускане трябва да има нов лог , не съм пробвал така просто мисля че е по-добре . Преди беше мисля 18 долара платен , сега са го прикрепили към тунера което е добре .
Преди 2-3 години като си играх с него гледах едно видео в тубата с един мустанг , пуснаха го това и за 20 минути лог на стрийт и рънове подкара смесите съвсем прилично без да пипа нищо друго .Но както казах не съм ползвал платената версия .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook