Чип тунинг M42

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 9.11.2008
Местоположение: София/Нови Искър
Пол: Мъж
Кара: за Е36 тийм София

Чип тунинг M42

Мнение от blabla » 18 Фев 2015, 22:37

Здравейте , от доста време си мисля за чип и май му дойде времето : )
Гледам в ибеи има доста чипчета но предпочитам да проверя в БГ дали има някои които може да ми направи такъв ,че и по добър.
Еку'то ми е 0 261 203 590 Колата е 318ис 96та . Четох доста дори имаше опити с програматор на приятел но нищо не направихме.
Имам някакви файлове чипнати и оригинален файл от същото като моето Еку.Както и да е ,не претендирам че разбирам .
Дали има смисъл от такъв тип тунинг ,без дино и др , колата има лек маховик по отпушена генерация и савсем скоро спортен панелен филтър.Или е по добре - повече пари +дино +индивидуален чип.
Търся човек който може да ми запише такъв тунинг чип и аз да си го монтирам ,ако може да ме насочите : ) .
Изображение
IS power !!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 14.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ис-требител

Re: Чип тунинг M42

Мнение от BIRICHKA » 20 Фев 2015, 18:05

blabla написа:Здравейте , от доста време си мисля за чип и май му дойде времето : )
Гледам в ибеи има доста чипчета но предпочитам да проверя в БГ дали има някои които може да ми направи такъв ,че и по добър.
Еку'то ми е 0 261 203 590 Колата е 318ис 96та . Четох доста дори имаше опити с програматор на приятел но нищо не направихме.
Имам някакви файлове чипнати и оригинален файл от същото като моето Еку.Както и да е ,не претендирам че разбирам .
Дали има смисъл от такъв тип тунинг ,без дино и др , колата има лек маховик по отпушена генерация и савсем скоро спортен панелен филтър.Или е по добре - повече пари +дино +индивидуален чип.
Търся човек който може да ми запише такъв тунинг чип и аз да си го монтирам ,ако може да ме насочите : ) .

След като сложиш спортния филтър, според мен е по-добре да се насочиш към ремап(все пак това ще е максимума за твоята кола). Готовите "преформънс" чипове са малко по-консервативни.
Потърси колегата lowdriver.
Some say he spends most of his time on bmwpower-bg.net

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook