Навигационен монитор - захранване

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 25.03.2013
Пол: Мъж

Навигационен монитор - захранване

Мнение от Svet88 » 25 Ное 2014, 9:36

Здравейте,

Казуса ми е следният:
Имам бмв з4 е85 и скоро му взех оригиналният завъртащ се монитор(същоят като на x3 2004) .
Искам да го захраня, така че при контакт да се отваря и при Загасяне да се затваря без помоща на навигационен комютър и окабеляване.

Идеята като цяло е да махна екранът и да му интегрирам таблет, но неясната част ми е само тази със правилното моторизиране на стъпковият мотор на мониторът.
До колкото знам ще ми трябва захранване (вероятно от радиото ) и нещо което да му изпраща активен сигнал от k-bus-a при контакт.


Ще дъм страшно благодарен ако някой би могъл да помогне във сякакъв начин по проекта.

П.с. От. София съм, тъй че ако има майстор, който е на ядно какво да направи можете да ме свържете със него.
Благодаря!


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: Навигационен монитор - захранване

Мнение от skimu4ka » 09 Авг 2015, 18:38

Имаш много други неща за оправяне. Захранването ти е най-малкото!
Така с писмена помощ трудно ще се оправиш. По-добре намери някой да ти помогне, аз мога но си ми далече.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1658
Регистриран на: 4.11.2009
Местоположение: Край морето
Пол: Мъж
Кара: седнал
Детайли за колата: Правиланта 39-ка

Re: Навигационен монитор - захранване

Мнение от gentata » 25 Сеп 2015, 20:11

Svet88 написа:...оригиналният завъртащ се монитор (същоят като на x3 2004).
Искам да го захраня, така че при контакт да се отваря и при Загасяне да се затваря без помоща на навигационен комютър и окабеляване.

Идеята като цяло е да махна екранът и да му интегрирам таблет, но неясната част ми е само тази със правилното моторизиране на стъпковият мотор на мониторът.
До колкото знам ще ми трябва захранване (вероятно от радиото ) и нещо което да му изпраща активен сигнал от k-bus-a при контакт.
...

За това, което трябва да прави при контакт защо му е k-bus на монитора?

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook