Продавам инвестиционно злато.

За всички обяви, които не са свързани с BMW или нямат автомобилна насоченост. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Продавам инвестиционно злато.

Мнение от ildivvy » 30 Апр 2022, 11:22

Здравейте!

Искам да продам малко инвестиционно злато, ако има някой желаещ да си закупи. Става дума за няколко монети или кюлче...според търсенето/договарянето. Цената е съвсем близка до цената 'продава' на "Тавекс" и съвсем леко под нея. Другото предимство за купувача е, че ще го получи веднага, а не след няколко седмици, както е в магазините сега (взимат само заявки и нямат много налично, предвид затруднените доставки и огромното търсене в следствие на текущата 'ситуация' в света)! Проверката, ако купувача желае, е за негова сметка. Купувано е от "Тавекс" (има налични касови бележки). Повече информация или въпроси на ЛС, като това е и предпочитана форма за първоначален контакт! Телефон: 032505483 (служебния ми номер през работно време), Илия. Пловдив.

Цена: 3700лв/тр.унция (31,104гр) ( Възможни са 'корекции' според цените на "Тавекс", както и предложени от вас, разбира се...)


gb100gvam_obverse_fx.jpg


canada_maple_leaf_2015_1_oz_investment_gold_coin_reverse.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Последно избутване ildivvy от 30 Апр 2022, 11:22
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Назад към Продава / Купува / Заменя

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook