Диагностика на АВТОКЛИМАТИЦИ -> от 20 ЛВ!!!Всякакви ремонти!

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 15.08.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X3

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до 30 Юни 2015 - 25 лева!Ремо

Мнение от Dedde » 27 Юни 2015, 22:20

Климатика вече е в норма
:yes:
Благодаря за експресното обслужване и успешният ремонт

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до 30 Юни 2015 - 25 лева!Ремо

Мнение от poroka » 17 Юли 2015, 23:39

Dedde написа:Климатика вече е в норма
:yes:
Благодаря за експресното обслужване и успешният ремонт


Радвам се ,че си доволен , колега :)
Промоцията е активна до края на Юли месец! :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до 30 Юни 2015 - 25 лева!Ремо

Мнение от INTEGRALE » 02 Авг 2015, 11:15

poroka написа:
Dedde написа:Климатика вече е в норма
:yes:
Благодаря за експресното обслужване и успешният ремонт


Радвам се ,че си доволен , колега :)
Промоцията е активна до края на Юли месец! :)

Колега търся мерцедесов компресор климатик с шайба 6 канала и дължина 100мм, 17c модел denso :) може и аналог , с вкл монтаж или без...

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 4.04.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E36 320i convertibe / E46 328i

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до 30 Юни 2015 - 25 лева!Ремо

Мнение от rave4o » 13 Авг 2015, 18:42

Нека споделя и моят опит.
Закарах колата си там за допълване на фреон, напълниха ми го смениха ми игли някакви и започнаха да замерват, защо не духа студено.
Казаха ми че компресорът ми е развален, и втора употреба струва 400 ЛВ , а рецилиране 350 (или нещо от сорта).
Накрая си платих напразното пълнене (с никакъв ефект естествено).
След много бърза проверка в интернет си намерих компресори на цена от 90 до 150 лв.
Не обвинявам хората в некадърност, защото нищо не разбирам от работата им, но не ми направиха добро впечатление особенно с огромните си надценки на употребявани компресори.

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до 30 Юни 2015 - 25 лева!Ремо

Мнение от poroka » 14 Авг 2015, 18:21

rave4o написа:Нека споделя и моят опит.
Закарах колата си там за допълване на фреон, напълниха ми го смениха ми игли някакви и започнаха да замерват, защо не духа студено.
Казаха ми че компресорът ми е развален, и втора употреба струва 400 ЛВ , а рецилиране 350 (или нещо от сорта).
Накрая си платих напразното пълнене (с никакъв ефект естествено).
След много бърза проверка в интернет си намерих компресори на цена от 90 до 150 лв.
Не обвинявам хората в некадърност, защото нищо не разбирам от работата им, но не ми направиха добро впечатление особенно с огромните си надценки на употребявани компресори.



Колега, обявяваме ориентировъчна цена с вкл. труд. Всеки е свободен да избира. Когато си вземеш за 90 лв. от някъде и на 2рата седмица остановиш,че тече от гарнитурите и осевите у-ния, пак отиваш на подобна цена,като тази която сме обявили за рециклиране и труд :)

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до 30 Юни 2015 - 25 лева!Ремо

Мнение от poroka » 30 Май 2016, 10:33

ПРОЛЕТНА ПРОМОЦИЯ до КРАЯ НА АПРИЛ 2016г. за зареждане на автоклиматици !
1. Диагностика - 10лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 25 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 45 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 5-10 лв) гр. София).
5. Ремонт на автоклиматици : Заваряване и подмяна на тръби,радиатори. Ремонт на компресори. - Цени след диагностика в сервиза ни.

Повече информация на сайта ни: КЛИМАТИЦИ И АВТОКЛИМАТИЦИ

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София,ж.к. Сердика, бул. Инж. Иван Иванов 67 ( търсете го по картата на Bgmaps.com ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
 08 - 20 часа ( Понеделник-Петък )
 08 - 16 часа (Събота )
 08 - 14 часа ( Неделя )

Телефон за контакт: 0888813124 ; 0877713124

* Ако се налага ремонт и посещение на автомобила Ви в сервиза ни, диагностиката се приспада от цената.
* Мобилната услуга е подходяща за ТИР паркинги, автокъщи, фирми с голям автопарк, Промишлени превозни средства ( Камиони, фадроми , багери и т.н.) Предлагаме и абонаментна поддръжка.
* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици , както и най-качесвения сертифициран фреон.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до Май 2017г. - 25 лева!Ремонти!

Мнение от poroka » 07 Апр 2017, 9:49

Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД, предлага продажба ,монтаж,поддръжка на стационарни климатици и пълнене и сервиз на АВТОКЛИМАТИЦИ!!!


Промоционални цени за зареждане на АВТОКЛИМАТИЦИ до края на Април 2017г!!!

1. Диагностика - 10лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система -25 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 45 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 5-25 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
5. Ремонт на автоклиматици : Заваряване и подмяна на тръби,радиатори. Ремонт на компресори. - Цени след диагностика в сервиза ни.

Ако искате да видите пълната ценова листа на автосервиза, или да разберете повече за автоклиматиците, тук можете да прочетете статии по темата: ЗАРЕЖДАНЕ И РЕМОНТ НА АВТОКЛИМАТИЦИ

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, , ул. Градинарска 3 ( с/у мелницата ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( Понеделник-Петък )
08 - 16 часа ( Събота )
Почивен ( Неделя )

* Ако се налага ремонт и посещение на автомобила Ви в сервиза ни, диагностиката се приспада от цената.
* Мобилната услуга е подходяща за ТИР паркинги, автокъщи, фирми с голям автопарк, Промишлени превозни средства ( Камиони, фадроми , багери и т.н.) Предлагаме и абонаментна поддръжка.
* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици , както и най-качесвения сертифициран фреон.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !

ВАЖНО !!! Уважаеми колеги, Моля Ви, когато се обадите и си запазите ден и час за посещение при нас и поради някаква причина няма да дойдете или ще се наложи да закъснеете, моля обадете ни се да ме предупредите, защото графика е предварително разчетен, а има други хора ,които чакат и мога да ги изместя напред , за да губя и моето и тяхното време. Благодаря предварително.


Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ НА ДВИГАТЕЛ
- Смяна на масла и филтри - автоматизирана
- Машинна смяна на антифриз
- Отпушване и промивка на вътрешно радиаторче за парно ( без разглобяване на табло )
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Полиране на фарове


Предгаламе конвенционални, инверторни и хиперинверторни климатични системи от най-утвърдените производители на пазара.

ЯПОНСКИ КЛИМАТИЦИ ВТОРА РЪКА С 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ!

* Консумация на ел. енергия от 300 до 600 W.
* Хиперинвертори от 599 лв.
* 100% рециклирани с Перфектен външен вид и 3 години пълна гаранция!!!

Добри цени и голям избор на модели

---> MITSUBISHI, Fujitsu, Panasonic - NATIONAL, DAIKIN, TOSHIBA, GENERAL, SHARP, HITACHI и др.


За повече информация, актуални цени относно климатици и автоклиматици и снимки посетете сайта на "Д енд Д трейд" ЕООД : КЛИМАТИЦИ


Facebook страница: https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#! ... 7200417363

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчените долу телефони. Желaем ви прохладен сезон колеги .


МАГАЗИНИ ЗА КЛИМАТИЧНА ТЕХНИКА В ГР. СОФИЯ
---> ж.к. Лагера, бул. Цар Борис III, 100(вход от към ул, Съвет на Европа) Тел: 0877 177 877
---> ж.к. Люлин, ул. 3004, 14 (зад Билла) Тел: 0887 177 877
---> ж.к. Младост 1А, бл. 560 Тел: 0877 177 877
---> ж.к. Суха река, бл. 209Б ( до Билла) Тел: 0886 96 75 75


[color=red]АДРЕС НА СЕРВИЗА : гр. София, ж.к. Хаджи Димитър, ул. Градинарска 3
Моля обаждайте се предварително, за да си запазите час
Телефон за връзка с автосервиза: 0887 887 007 ; 0877713124 D&D сервиз ЕООД
София
Последна промяна poroka на 12 Апр 2017, 11:56, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до Май 2017г. - 25 лева!Ремон

Мнение от jordanov » 11 Апр 2017, 1:16

Меко казано недоволен съм от сервиза. Моето мнение е, че това е от тези сервизи, които нямат клиенти и като дойде някой при тях си измислят ремонти и се чудят как и за какво да го изклатят за пари.
Накратко отидох с климатик, който не духа студено и след 3 часа и половина срещу 30 лева си тръгнах отново с климатик, който не духа студено без да се знае какво точно му е. Първо бяха 10 лева за диагностика, после 25 лева и накрая докато пишеше протокола видя че държа 30 лева в ръката си и реши да ги вземе и 30-те. Съжалявам, че не съм видял негативните мнения, но моята препоръка също е да не се доверявате на този сервиз ако имате проблем.
Накрая даже имам и гаранционни условия за ремонта(всъщност това ме накара да напиша мнението относно сервиза). Какви гаранционни условия като му закарах неработещ климатик и си тръгнах със също толкова неработещ климатик. Поне не се излагайте да ги давате тия бележки, а може например вместо тях да давате касови бележки, на които да пише кое колко струва.

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до Май 2017г. - 25 лева!Ремон

Мнение от poroka » 12 Апр 2017, 10:13

jordanov написа:Меко казано недоволен съм от сервиза. Моето мнение е, че това е от тези сервизи, които нямат клиенти и като дойде някой при тях си измислят ремонти и се чудят как и за какво да го изклатят за пари.
Накратко отидох с климатик, който не духа студено и след 3 часа и половина срещу 30 лева си тръгнах отново с климатик, който не духа студено без да се знае какво точно му е. Първо бяха 10 лева за диагностика, после 25 лева и накрая докато пишеше протокола видя че държа 30 лева в ръката си и реши да ги вземе и 30-те. Съжалявам, че не съм видял негативните мнения, но моята препоръка също е да не се доверявате на този сервиз ако имате проблем.
Накрая даже имам и гаранционни условия за ремонта(всъщност това ме накара да напиша мнението относно сервиза). Какви гаранционни условия като му закарах неработещ климатик и си тръгнах със също толкова неработещ климатик. Поне не се излагайте да ги давате тия бележки, а може например вместо тях да давате касови бележки, на които да пише кое колко струва.


Здравейте, като начало не е лошо да се представите, за да разберем кой сте и за какво става на въпрос.

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до Май 2017г. - 25 лева!Ремон

Мнение от poroka » 12 Апр 2017, 10:57

jordanov написа:Меко казано недоволен съм от сервиза. Моето мнение е, че това е от тези сервизи, които нямат клиенти и като дойде някой при тях си измислят ремонти и се чудят как и за какво да го изклатят за пари.
Накратко отидох с климатик, който не духа студено и след 3 часа и половина срещу 30 лева си тръгнах отново с климатик, който не духа студено без да се знае какво точно му е. Първо бяха 10 лева за диагностика, после 25 лева и накрая докато пишеше протокола видя че държа 30 лева в ръката си и реши да ги вземе и 30-те. Съжалявам, че не съм видял негативните мнения, но моята препоръка също е да не се доверявате на този сервиз ако имате проблем.
Накрая даже имам и гаранционни условия за ремонта(всъщност това ме накара да напиша мнението относно сервиза). Какви гаранционни условия като му закарах неработещ климатик и си тръгнах със също толкова неработещ климатик. Поне не се излагайте да ги давате тия бележки, а може например вместо тях да давате касови бележки, на които да пише кое колко струва.


Ако става въпрос за Форд Фиеста с рег. номер : СА0578ВТ . Автомобилът пристига сервиза с неработещ климатик. След като автомобилът е качен на подемник се установява, че е със скъсани кабели на датчик пресостата, което е показано на клиента и му е обяснено, че след запояването на тези кабели ще разберем дали климатика ще тръгне. В случай ,че не тръгне ще трябва автомобилът да се прегледа от електротехника, а за целта е необходимо да се запише час , защото в момента електротехника е на адрес. Клиента се съгласява и колата остава на подемника докато се удължат и запоят кабелите, след което климатикът пак не тръгва при наличие на фреон в системата. Всичко това се обняснява на клиента , след което той казва, че сега не може да я оставя за повече време и ще се обади допълнително за час.
Пускам линк към пълната ценова листа за диагностика, зареждане и ремонт в автосервиза ни ,за да се види, колко струва подобна диагностика и престой на автомобила на подемник + доп. запояване на кабели и т.н, което не е таксувано отделно. Вие преценете кой крив и кой прав... Поздрави
Линк с пълна ценова листа ( обърнете внимание на графа "FULL DIAGNOSTIC" ) : http://ddautoservice.bg/%D0%B7%D0%B0%D1 ... 1%86%D0%B8

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до Май 2017г. - 25 лева!Ремон

Мнение от jordanov » 12 Апр 2017, 11:49

poroka написа:
jordanov написа:Меко казано недоволен съм от сервиза. Моето мнение е, че това е от тези сервизи, които нямат клиенти и като дойде някой при тях си измислят ремонти и се чудят как и за какво да го изклатят за пари.
Накратко отидох с климатик, който не духа студено и след 3 часа и половина срещу 30 лева си тръгнах отново с климатик, който не духа студено без да се знае какво точно му е. Първо бяха 10 лева за диагностика, после 25 лева и накрая докато пишеше протокола видя че държа 30 лева в ръката си и реши да ги вземе и 30-те. Съжалявам, че не съм видял негативните мнения, но моята препоръка също е да не се доверявате на този сервиз ако имате проблем.
Накрая даже имам и гаранционни условия за ремонта(всъщност това ме накара да напиша мнението относно сервиза). Какви гаранционни условия като му закарах неработещ климатик и си тръгнах със също толкова неработещ климатик. Поне не се излагайте да ги давате тия бележки, а може например вместо тях да давате касови бележки, на които да пише кое колко струва.


Ако става въпрос за Форд Фиеста с рег. номер : СА0578ВТ . Автомобилът пристига сервиза с неработещ климатик. След като автомобилът е качен на подемник се установява, че е със скъсани кабели на датчик пресостата, което е показано на клиента и му е обяснено, че след запояването на тези кабели ще разберем дали климатика ще тръгне. В случай ,че не тръгне ще трябва автомобилът да се прегледа от електротехника, а за целта е необходимо да се запише час , защото в момента електротехника е на адрес. Клиента се съгласява и колата остава на подемника докато се удължат и запоят кабелите, след което климатикът пак не тръгва при наличие на фреон в системата. Всичко това се обняснява на клиента , след което той казва, че сега не може да я оставя за повече време и ще се обади допълнително за час.
Пускам линк към пълната ценова листа за диагностика, зареждане и ремонт в автосервиза ни ,за да се види, колко струва подобна диагностика и престой на автомобила на подемник + доп. запояване на кабели и т.н, което не е таксувано отделно. Вие преценете кой крив и кой прав... Поздрави
Линк с пълна ценова листа ( обърнете внимание на графа "FULL DIAGNOSTIC" ) : http://ddautoservice.bg/%D0%B7%D0%B0%D1 ... 1%86%D0%B8

Беше ми казано, че климатика не работи заради тази букса с излезлите кабели. 3 часа, ако не и повече след като го оставих за запояване на кабелите дори не беше пробван. Електротехника не беше на адрес, а си говореше с вашия служител тарикатската, намигайки, че ще оправят колата друг път, защото сега отива да пие едно кафе. Да не говорим, че по мое мнение този електротехник не е ваш служител. Може и да не съм прав, но човек би останал с такива впечатления. Служителят ви ми обяснява и ми показа буксата, но поведението на този електротехник не ми вдъхва доверие като клиент . Линка с ценовата листа не работи и нямаше да се налага да го прилагате ако давахте касови бележки с приложени цени на услугите.
Та... Идеята беше друга. Благодаря за гаранцията, която сте ми дали, няма да се обаждам за повторен "ремонт".

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до Май 2017г. - 25 лева!Ремон

Мнение от poroka » 12 Апр 2017, 12:16

jordanov написа:
poroka написа:
jordanov написа:Меко казано недоволен съм от сервиза. Моето мнение е, че това е от тези сервизи, които нямат клиенти и като дойде някой при тях си измислят ремонти и се чудят как и за какво да го изклатят за пари.
Накратко отидох с климатик, който не духа студено и след 3 часа и половина срещу 30 лева си тръгнах отново с климатик, който не духа студено без да се знае какво точно му е. Първо бяха 10 лева за диагностика, после 25 лева и накрая докато пишеше протокола видя че държа 30 лева в ръката си и реши да ги вземе и 30-те. Съжалявам, че не съм видял негативните мнения, но моята препоръка също е да не се доверявате на този сервиз ако имате проблем.
Накрая даже имам и гаранционни условия за ремонта(всъщност това ме накара да напиша мнението относно сервиза). Какви гаранционни условия като му закарах неработещ климатик и си тръгнах със също толкова неработещ климатик. Поне не се излагайте да ги давате тия бележки, а може например вместо тях да давате касови бележки, на които да пише кое колко струва.


Ако става въпрос за Форд Фиеста с рег. номер : СА0578ВТ . Автомобилът пристига сервиза с неработещ климатик. След като автомобилът е качен на подемник се установява, че е със скъсани кабели на датчик пресостата, което е показано на клиента и му е обяснено, че след запояването на тези кабели ще разберем дали климатика ще тръгне. В случай ,че не тръгне ще трябва автомобилът да се прегледа от електротехника, а за целта е необходимо да се запише час , защото в момента електротехника е на адрес. Клиента се съгласява и колата остава на подемника докато се удължат и запоят кабелите, след което климатикът пак не тръгва при наличие на фреон в системата. Всичко това се обняснява на клиента , след което той казва, че сега не може да я оставя за повече време и ще се обади допълнително за час.
Пускам линк към пълната ценова листа за диагностика, зареждане и ремонт в автосервиза ни ,за да се види, колко струва подобна диагностика и престой на автомобила на подемник + доп. запояване на кабели и т.н, което не е таксувано отделно. Вие преценете кой крив и кой прав... Поздрави
Линк с пълна ценова листа ( обърнете внимание на графа "FULL DIAGNOSTIC" ) : http://ddautoservice.bg/%D0%B7%D0%B0%D1 ... 1%86%D0%B8

Беше ми казано, че климатика не работи заради тази букса с излезлите кабели. 3 часа, ако не и повече след като го оставих за запояване на кабелите дори не беше пробван. Електротехника не беше на адрес, а си говореше с вашия служител тарикатската, намигайки, че ще оправят колата друг път, защото сега отива да пие едно кафе. Да не говорим, че по мое мнение този електротехник не е ваш служител. Може и да не съм прав, но човек би останал с такива впечатления. Служителят ви ми обяснява и ми показа буксата, но поведението на този електротехник не ми вдъхва доверие като клиент . Линка с ценовата листа не работи и нямаше да се налага да го прилагате ако давахте касови бележки с приложени цени на услугите.
Та... Идеята беше друга. Благодаря за гаранцията, която сте ми дали, няма да се обаждам за повторен "ремонт".

Този човек за който говорите не е нашия ел. техник, както и сте предположили. Ценовата листа и линка работи. Относно КБ , апарата дефектира сутринта и чакахме човека от фирмата да го погледне. Фактура и касов бон може да получите във всеки наш офис или сервиза когато прецените ,че е удобно за Вас.
Идеята на разговора беше, да уточним защо сте недоволен от нашите услуги. И установихме ,че сте недоволен, защото не сте прочели ценовата листа, не защото не Ви е обяснено, или защото не сме Ви обърнали достатъчно внимание. И ако според Вас диагностиката , закачането на професионален стенд за автоклиматици, качване на подемник, удължаване на кабели по ел. инсталацията на автомобилът и отделеното време за това не струват парите , които сте заплатили е Ваше мнение, което ние няма да коментираме.


Аватар
Мнения: 761
Регистриран на: 29.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e39 M52 газов котлон
Мечтае да кара: колело на кило ракия

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до Май 2017г. - 25 лева!Ремон

Мнение от dbanchev » 12 Апр 2017, 15:39

4 коли съм карал на момчетата и на 4те климите работят на 6 след зареждането или ремонта! Цените са дооста по- ниски от други места. Моето мнение е изцяло положително! :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до Май 2017г. - 25 лева!Ремон

Мнение от poroka » 15 Апр 2017, 8:38

dbanchev написа:4 коли съм карал на момчетата и на 4те климите работят на 6 след зареждането или ремонта! Цените са дооста по- ниски от други места. Моето мнение е изцяло положително! :bchug:


Благодаря колега, надявам се да има повече доволни клиенти като теб. Веселин празници :driving:

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до Май 2017г. - 25 лева!Ремон

Мнение от poroka » 12 Май 2017, 11:25

Христос воскресе! Желаем Ви много здраве и късмет колеги :)

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook