MOPART BMW SERVICE -0893565812

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 12.03.2004

Мнение от Acoto® » 11 Яну 2008, 10:08

Бе как може някои да не са доволни от ники бе, ей той е бах ти пича, много е свестно момчето и чатка нещата, от отдавна търся такъв майстор, аз карам вече само там, пък който ко иска да говори(или пише). Всеки път когато отида той работи по колата която закарам все едно ми длъжен с нещо. Моето мнение е позитивно, така че недейте да пишете глупости. Не обърнал на някой внимание, ми ако сте забелязали работи сам, а има доста коли, влезте в положението, пък може и вие да не сте попитали както трябва. Не може да отидете там и напрао ''абе я ми опрай колата, тука нещо еди кво си''.

ПС понякога и аз задавам тъпи въпроси, даже и по тел-а :uups: .
Поздрави, ники :bchug:
AcoTo®

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

Мнение от LANA » 11 Яну 2008, 11:50

в краина сметка човек винаги има избор все пак сервизи колкото изскаш аз лично ако трябва и до юни ще чакам ...


Ако колата ти харчи 20/100 (след 180 лв за ремонт!), а всеки ден минаваш по 40-50км дали ще чакаш 6 месеца?...
Аз вече си реших проблема :arrow: просто ще я разхвърлям на части и ще си купя друга баварка щото не ми се занимава вече, а и немисля да чакам 6 месеца :idea:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 166
Регистриран на: 21.11.2007
Кара: E60 520d
Мечтае да кара: 535xd

Мнение от ingenious » 13 Яну 2008, 0:23

Аз искам да питам, разбира ли тоз човек от електроника? Ако му закарам една Е46-ца да й сложи мулти-волан, ще може ли? В Дару Кар не можаха :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 5.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci

Мнение от 6tur4o » 14 Яну 2008, 19:20

LANA написа:
в краина сметка човек винаги има избор все пак сервизи колкото изскаш аз лично ако трябва и до юни ще чакам ...


Ако колата ти харчи 20/100 (след 180 лв за ремонт!), а всеки ден минаваш по 40-50км дали ще чакаш 6 месеца?...
Аз вече си реших проблема :arrow: просто ще я разхвърлям на части и ще си купя друга баварка щото не ми се занимава вече, а и немисля да чакам 6 месеца :idea:




моята кола със сигурност не харчи под 16 в зимни условия и със сигурност минавам доста километри тва за шесте месеца си беше лично мое мнение а пък ти щом неможеш да чакаш отиваш в парвия сервиз и си решаваш проблема

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 12.03.2004

Мнение от Acoto® » 15 Яну 2008, 9:35

ingenious Пуснато на: 13 Яну 2008, 0:23 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Аз искам да питам, разбира ли тоз човек от електроника? Ако му закарам една Е46-ца да й сложи мулти-волан, ще може ли? В Дару Кар не можаха


:mhihi: доста неща дет в дару ги не разбират, точно това момче ги оправя, бил съм свидетел как една 7-ца така я оправи, а преди тва била и в камор и в дару, абе най-добре му се обади и го попитай :mhihi:
AcoTo®

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

Мнение от LANA » 16 Яну 2008, 10:02

моята кола със сигурност не харчи под 16 в зимни условия и със сигурност минавам доста километри тва за шесте месеца си беше лично мое мнение а пък ти щом неможеш да чакаш отиваш в парвия сервиз и си решаваш проблема

Напълно съм съгласен с теб, че всичко е въпрос на лично мнение.
:arrow: Аз имам своето и го споделих, както направихте и вие :idea:
От тук натам спама е излишен...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 17.04.2007
Местоположение: София

здравеите

Мнение от vybz » 16 Яну 2008, 13:36

само супер лативи чувам за тоя пич,дано наистина е добър,6тото ми е на 200м от нас :D :mhihi: пък и тряба да го посетя че нещо имам проблем с парното да го ева,па да видим от кво е че ми писна
Трудно ми е да споря с гола блондинка

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 28.05.2007
Местоположение: София

Мнение от biberon4o » 23 Яну 2008, 1:10

:idea: Момчето си е много точно и много ги чатка нещата!!!На,който не му харесва да отива в някой друг сервиз,като Дару а не да е така негативно настроен,той все пак има 2 ръце не 20.И още нещо ,Никола ги прави нещата с желание и просто отвътре си му идва,което му прави чест ,докато в другите сервизи гледат да те претупат набързо,че след теб чака някой друг.Човека е роден за тази професия :)
Има истина една,
BMW се казва тя,
шофирам ли я спира винаги дъха ми,
подавам ли и газ от радост пили гуми,
тази марка е Велика сила, сбъдва тя мечтите,
на всеки верен фен със синьо-бял пламък във очите! ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 24.05.2006

Мнение от nasocar » 26 Яну 2008, 2:41

Отговорете с цитат
Idea Момчето си е много точно и много ги чатка нещата!!!На,който не му харесва да отива в някой друг сервиз,като Дару а не да е така негативно настроен,той все пак има 2 ръце не 20.И още нещо ,Никола ги прави нещата с желание и просто отвътре си му идва,което му прави чест ,докато в другите сервизи гледат да те претупат набързо,че след теб чака някой друг.Човека е роден за тази професия Smile
_________________
Пича си е мноо прав, то ако може на тия да им оправяш колите за по-2.5лв и за по 2мин ще е супер .Тои явно пича не го прави заради парите а заради идеята,жалко че тиа хора сме много малко и си уважаваме труда.Нека да ходят другаде кадето го правят единствено и само за парите.NASOCAR-S
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 26 Яну 2008, 21:27

За пореден път съм доволен от този сервиз... :D
Днес отидох за смяна на ремъци и ролки,но тъй като Никола беше зает,нямаше как да стане и ми каза по телефона ако искам да я оставя там,ключовете на портиера и той щял да ми се обади..ми да ама свиди ми се..скъпа ми е..как да я оставя..и помощника му ни отвори сервиза и с общи усилия,макар и да имахме няколко спънки успяхме да свършим работата както трябва...в който и друг сервиз да беше,едва ли щяха да ни оставят на доверие цялата техника и инструменти...Евала Ники :yes: :bowdown:
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: Koniovitza D.C.

Мнение от kowalski » 05 Фев 2008, 21:52

...а в кой времеви диапазон Кольо си дига телефона :roll:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: Koniovitza D.C.

Мнение от kowalski » 05 Фев 2008, 21:53

...а в кой времеви диапазон Кольо си дига телефона :roll:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: Koniovitza D.C.

Мнение от kowalski » 05 Фев 2008, 21:57

а в кой времеви диапазон може да бъде открит Кольо.. аз звъня, ходих до сервиза... яко дим! :mhihi:

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Мнение от sachs » 05 Фев 2008, 22:36

kowalski написа:а в кой времеви диапазон може да бъде открит Кольо.. аз звъня, ходих до сервиза... яко дим! :mhihi:

по принцип по всяко време,само че вчера просто не ми останаха сили вече от работа и спах цял ден...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 1.06.2006
Местоположение: sofiata

Мнение от pepy_81 » 18 Фев 2008, 19:59

а за смяна на 4 пружини на една е36 дали ще мога да се вредя :?: :?: :idea: :idea: :roll: :roll:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook