ДИАГНОСТИКА НА BMW

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 08 Дек 2019, 15:47

klita написа:Нека да добавя и аз отзив за колегата Пепи.
Благодарности за добрата работа и за насоките, които ми даде за моето Е61.
Поздрави


Благодаря колега!
Радвам се, че колата беше добре избрана и нямаше нужда от много насоки. Желая ти много безаварийни километри.
Поздрави.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 28.11.2019
Пол: Мъж
Кара: BMW E91 325i

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Barird » 16 Яну 2020, 7:58

Здравейте,
мога само да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Петър за професионалното и коректно отношение!
За съжаление в днешно време все по-рядко се намират такива хора!
Поздрави и Благодаря още веднъж!
:clap: :clap: :clap:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 25 Яну 2020, 11:31

Barird написа:Здравейте,
мога само да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Петър за професионалното и коректно отношение!
За съжаление в днешно време все по-рядко се намират такива хора!
Поздрави и Благодаря още веднъж!
:clap: :clap: :clap:



Благодаря за хубавото мнение!
Поздрави и желая много безаварийни километри! :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 5.01.2020
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46
Детайли за колата: М54б22

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Neytcho1 » 16 Апр 2020, 14:35

Здравейте колеги, преди 2мес. бях при Пепи и от тогава все се каня да си споделя мнението. Останах много изненадан от начина и стила на неговата работа. От години не се бях срещал с такъв човек. Имам богат опит, посещавал съм много майстори и много сервизи както тук, така и в Европа. Препоръчвам го много горещо, на всеки който държи на отношение, качество и търси най-доброто. Пепи, благодаря за всичко което направи. Ще се виждаме и занапред.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 12 Май 2020, 8:56

Neytcho1 написа:Здравейте колеги, преди 2мес. бях при Пепи и от тогава все се каня да си споделя мнението. Останах много изненадан от начина и стила на неговата работа. От години не се бях срещал с такъв човек. Имам богат опит, посещавал съм много майстори и много сервизи както тук, така и в Европа. Препоръчвам го много горещо, на всеки който държи на отношение, качество и търси най-доброто. Пепи, благодаря за всичко което направи. Ще се виждаме и занапред.


Много благодаря за хубавото мнение. Когато е необходимо ще се виждаме с удоволствие. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от ceco_kd » 25 Юни 2020, 6:52

Искам официално за втори път да благодаря на колегата за отзивчивостта и старанието му! Вчера, абсолютно без никаква предварителна уговорка за оглед с цел покупка на автомобил, Човекът намери начин да ни вмъкне в графика си. Естествено както и първият път, когато се срещнахме обясняваше всичко и ни наблегна за доста неща, на които да обърнем внимание, ако искаме всичко да е изпипано както трябва. Прибрахме се в Русе със страхотен екземпляр на марката, който се надявам да "слушка" и да носи радостта от шофирането на бъдещия си собственик(брат ми).
Пепи благодаря ти, че си такъв професионалист и перфекционист, и че си Човек преди всичко, и не ни остави на сляпо да предприемем закупуването на колата!
Със здраве и успех, колега!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 01 Юли 2020, 18:19

ceco_kd написа:Искам официално за втори път да благодаря на колегата за отзивчивостта и старанието му! Вчера, абсолютно без никаква предварителна уговорка за оглед с цел покупка на автомобил, Човекът намери начин да ни вмъкне в графика си. Естествено както и първият път, когато се срещнахме обясняваше всичко и ни наблегна за доста неща, на които да обърнем внимание, ако искаме всичко да е изпипано както трябва. Прибрахме се в Русе със страхотен екземпляр на марката, който се надявам да "слушка" и да носи радостта от шофирането на бъдещия си собственик(брат ми).
Пепи благодаря ти, че си такъв професионалист и перфекционист, и че си Човек преди всичко, и не ни остави на сляпо да предприемем закупуването на колата!
Със здраве и успех, колега!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk


Благодаря колега! Колата наистина беше невероятна. Желая ти много радост и безаварийни километри!

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 2.08.2017
Пол: Мъж

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от 7.62 » 19 Фев 2021, 19:40

... да допълня:)..., че човека е ПРО, абсолютен педант и фен на марката, мисля, че е повече от ясно; че е всеотдаен, честен и добронамерен - това всеки го потвърждава ...но, както казах да допълня: това е човек, който грам не те натоварва с присъствие, манталитет и общуване - нулеви нива на стрес - приятна и спокойна комуникация - бих казал, че това е Майстор:) ...Благодаря:)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 01 Мар 2021, 9:08

7.62 написа:... да допълня:)..., че човека е ПРО, абсолютен педант и фен на марката, мисля, че е повече от ясно; че е всеотдаен, честен и добронамерен - това всеки го потвърждава ...но, както казах да допълня: това е човек, който грам не те натоварва с присъствие, манталитет и общуване - нулеви нива на стрес - приятна и спокойна комуникация - бих казал, че това е Майстор:) ...Благодаря:)


Благодаря, за хубавите думи, колега... За мен също е удоволствие да общувам с теб!:)

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 21.08.2019
Пол: Мъж
Кара: E46 320d
Мечтае да кара: Летяща Чиния

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Stefoto_E46 » 21 Юли 2021, 10:14

7.62 написа:... да допълня:)..., че човека е ПРО, абсолютен педант и фен на марката, мисля, че е повече от ясно; че е всеотдаен, честен и добронамерен - това всеки го потвърждава ...но, както казах да допълня: това е човек, който грам не те натоварва с присъствие, манталитет и общуване - нулеви нива на стрес - приятна и спокойна комуникация - бих казал, че това е Майстор:) ...Благодаря:)


Напълно подкрепям мнението!
Това е "да си намериш майстора" - в хубавия смисъл.

Пожелавам да е жив и здрав човека и само хубави клиенти да има!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 31 Юли 2021, 9:22

Stefoto_E46 написа:
7.62 написа:... да допълня:)..., че човека е ПРО, абсолютен педант и фен на марката, мисля, че е повече от ясно; че е всеотдаен, честен и добронамерен - това всеки го потвърждава ...но, както казах да допълня: това е човек, който грам не те натоварва с присъствие, манталитет и общуване - нулеви нива на стрес - приятна и спокойна комуникация - бих казал, че това е Майстор:) ...Благодаря:)


Напълно подкрепям мнението!
Това е "да си намериш майстора" - в хубавия смисъл.

Пожелавам да е жив и здрав човека и само хубави клиенти да има!



Благодаря колега! Бъди жив и здрав и ти пожелавам много безаварийни километри!

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: Варна
Пол: Мъж

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от silieff » 19 Сеп 2022, 14:07

Страхотна услуга за пореден път! Закарахме едно X3 преди покупка за диагностика, Пепи даде супер точни насоки и коментари по състоянието на колата. Ако не беше той, нямаше да зная кой избор е по-добър.

Благодаря отново колега и ще се видим скоро!

Горещо препоръчвам.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 27 Сеп 2022, 17:28

silieff написа:Страхотна услуга за пореден път! Закарахме едно X3 преди покупка за диагностика, Пепи даде супер точни насоки и коментари по състоянието на колата. Ако не беше той, нямаше да зная кой избор е по-добър.

Благодаря отново колега и ще се видим скоро!

Горещо препоръчвам.


Благодаря за хубавото мнение, колега! Пожелавам много безаварийни километри с новата кола. Радвам се, че ще продължим да се виждаме!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от shlosera » 16 Ное 2022, 9:21

Огромно благодаря, прие ни за преглед на Х3 в ден и час, в който малко хора биха вдигнали телефона дори! Отдели предостатъчно време и обърна внимание на всеки един детайл по колата! Голям професионалист и най-вече голям ЧОВЕК!


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 16 Ное 2022, 16:06

shlosera написа:Огромно благодаря, прие ни за преглед на Х3 в ден и час, в който малко хора биха вдигнали телефона дори! Отдели предостатъчно време и обърна внимание на всеки един детайл по колата! Голям професионалист и най-вече голям ЧОВЕК!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Благодаря колега! Радвам се, че успях да видя едно уникално BMW.
Пожелавам всичко най-добро и много безаварийни километри!

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook