Турбо конверсия

Тунинг на двигатели, окачване, спирачки и всички други тежки железа по нашите баварци.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 4.01.2009

Мнение от Денит0о » 24 Апр 2009, 14:01

Мен ми изглежда на превод!

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Мнение от bozukov_g » 06 Сеп 2009, 21:52

Е и???
Прекрасна тема :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 497
Регистриран на: 22.05.2008

Re: Турбо конверсия

Мнение от Пешо » 19 Апр 2010, 20:10

Аз бях този който отвори тази тема и написа първия пост.
Тогава ника ми беше Лудия бик, не за да се подиграя на някого, а просто защото ми се струваше смешно. Темата я пуснах в Продава не за да продам услугите си, а защото трябваше да се самоизтрие от там след 1 месец. Незнам кой я премести тук. Темата съдържа обида към марката BMW и ентусиасти от форума на които поднасям извинението си. Полезната информация е малко и НЕ е натрупана от опит, а от четене на този и чужди форуми. На няколко пъти пращах съобщения на модераторите да я изтрият, дори говорих лично с Асен - администратора на форума, но резултат няма и до днес.
Моето BMW е атмосферка и нямам никакво намерение да му слагам турбо.

Поднасям извинението си на всички засегнати на първо място ludiagsm, alx, Роската, Явор, Bawareca, TOM, и всички останали, които са приели темата като обида към марката или към себе си.

Моля най - учтиво темата /или поне моите мнения/ да бъдат изтрити от темата, а настоящия текст да бъде сложен най-отгоре, докъто BMW обществото ми прости грешката, която направих.

ПП: на колата си нямам стикер на форума не защото не съм от форума, а просто не обичам лепенки от всякакво естество /освен съборните лепенки/.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 537
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: пловдив

Re: Турбо конверсия

Мнение от ico318 » 20 Апр 2010, 10:34

ти ме съсипа... :dunno: .на какво се дължи това излеяние?малко като сапунка... :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Турбо конверсия

Мнение от bum_bum » 20 Апр 2010, 11:22

Слагам ключа, а Цене ко иска да я отбоде от важните или да я затрие, ако се прецени, че не е от съществена полза за форума.
Изображение

Предишна

Назад към Силов тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook