323i купе, двоен стоп- потенциалния ми нов гнилоч

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 1.12.2021
Пол: Мъж

323i купе, двоен стоп- потенциалния ми нов гнилоч

Мнение от Rev3nge » 01 Дек 2021, 0:59

Здравейте колеги, чисто нов съм в света на 30-каджиите. От 2 години търся нещо от сорта на 2.3 или 2.5 купе.
Преди 1 ден попаднах на една Италианка в Румъния (дълга и широка, знам). Вътре табла, мабла, всичко е прилично на снимки, пичът ми изпрати толкова снимков материал, че ми стана чак лошо.
Лошо ми стана най-вече поради причината, че видях колко е отхапана отдолу и по праговете, калниците са в стабилно положение поне де :confused:
Още един проблем, Румънеца ми съобщава, че даже не е смял да я запали и просто ей така я е донесъл. Буквално колата е кутия пълна с тайни, на която има единствено изписан един привлекателен 323i бадж и това ми взе акъла.

Та така, да стигнем до същинската част, имам майстори и връзки, (финанси също, но не съм Bruce Wayne за жалост), но заслужава ли си да го съживявам това чудо? Обещават ми изкърпване на чисто ново дъно, прагове и тн. Цената не ме интересува много много тъй като е 30-ка, всички знаем, че и 100 бона да имаш, ще намериш начин да ги набиеш в нея.

Моите хора ще са утре в Румъния да я гледат и да я качват на платформата, цената няма да споменавам колко е, само ще намекна, че бива, за нея можеш да караш 1.8 карбуратор седан с изгнили калници от БГ :lol:

Съвети, пожелания за късмет както и такива да се гръмна са добре дошли :mhihi:


П.С. Ако запали утре на място и багажника не е изгнил целия и той, купивам я тая каляска и до 1г. ще е сред живите пак :yes:


-младият Rev3nge

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: 323i купе, двоен стоп- потенциалния ми нов гнилоч

Мнение от barty » 01 Дек 2021, 12:42

Успех! Без снимки аз не се ангажирам с мнения.
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: 323i купе, двоен стоп- потенциалния ми нов гнилоч

Мнение от немо » 01 Дек 2021, 12:43

Преди да я дадеш за "кърпене" (като го чуя това лошо ми става) , потърси какво може да се купи като ремонтни панели. И внимавай на кого ще я дадеш да я прави. Нямаш ли читаво купе-нямаш кола!
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: 323i купе, двоен стоп- потенциалния ми нов гнилоч

Мнение от madafaka_donkele » 01 Дек 2021, 19:41

Тва с каква цел? Такива съживявания по принцип ги правят хора, за които тва е хоби или начин за правене на пари, но и в двата случая обикновено си ги правят сами. Тва да вземеш нещо пред полуразпад, да го дадеш на някой майстор или гараж да го направят бонбон и ти само да караш и да се кефиш става само по автомобилните риалитита в щатите :mrgreen: Тука ще си поредния мераклия, дето ще налееш 5 чувала пари и накрая няма да получиш нищо насреща. Майсторчетата ти и другите покрай тях ще намажат де, за теб не е сигурно :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: 323i купе, двоен стоп- потенциалния ми нов гнилоч

Мнение от немо » 02 Дек 2021, 13:45

madafaka_donkele написа:Тва да вземеш нещо пред полуразпад, да го дадеш на някой майстор или гараж да го направят бонбон и ти само да караш и да се кефиш става само по автомобилните риалитита в щатите


Защо смяташ така? И у нас може да се случи, разбира се с правилен подход и правилните хора. Не твърдя, че е лесно/евтино, но не е невъзможно.
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook