Поправимо ли е ? Гнилочи

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 24.02.2010
Местоположение: Madrid
Пол: Мъж
Кара: чужди бараки :)
Мечтае да кара: e30,36 M3

Re: Поправимо ли е ? Гнилочи

Мнение от bmw-120 » 26 Фев 2015, 18:43

да съм го хвърлил до сега 100 пъти .. но в колата е налято доста .. повече от 5-6000лв до момента и само тази мисъл ме кара да е правя .. мотора е м20б25 и засега ще си стой в коша поради липса на финанси за м52б28 защото само с такъв искам да го заменя ... изкърпени са подове прагове и то не бяха много гнили даже пасажерския под беше почти без ръждичка .. главно ме притеснява това ,че като сваля калника тази греда която е под него се е сцепила от удара и не знам дали ще може да се направи без да се реже цялата греда

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Поправимо ли е ? Гнилочи

Мнение от KPETEH » 26 Фев 2015, 20:01

Разбутвай смело, нямаш избор. Дигай я на гредите и моста предния и разбутвай и окачване и все...
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Поправимо ли е ? Гнилочи

Мнение от SPEED_GABROVO » 26 Фев 2015, 22:31

Всичко зависи от майстора,като гледам хората от какви купчини ламарини правят коли.Щом си набил пари в това купе,смятам е редно да го спасиш,пръскай всичко отпред,намери добър тенекеджия и не жали средства. :yes: Като цяло Е30ските трябва да се вардят от зими,киши и други боклуци,че вече са на доволни години и не им прощават.Какво му е на M20B25 мотора,тия пари дето ще ги пръснеш по M52B28 ,може да ги дадеш по твоя мотор и да го ревезираш и малко строук и ще забравиш за пластмасата,но това си е до избор,пък и си остава по-оригинална колата с M20.Успех братле. :yes:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 24.02.2010
Местоположение: Madrid
Пол: Мъж
Кара: чужди бараки :)
Мечтае да кара: e30,36 M3

Re: Поправимо ли е ? Гнилочи

Мнение от bmw-120 » 27 Фев 2015, 0:22

Благодаря за куража колеги :D ще се опитам да го спася купето ... тенекеджия съм намерил кадърен ,но все пак за първи път се сблъсквам с такова разцепване от изгнили ламарини и съм като наплашен като го погледна всяка сутрин и ми се плаче направо ...като има развитие ще кача снимки

Предишна

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook