320 или 318is

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

Мнение от Роската » 23 Апр 2003, 0:56

Абе нещо дългичко му идва на петака 400 метра :oops:

Аре на 200-250 :D :wink:

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 23 Апр 2003, 2:34

kay, ами мисля да се спра на Е36 318. За по-голям зверилник пари няма просто. За да мина на Е36 имам една единствена сносна възможност и тя се нарича лизинг. Продавам моята Е30-ка на добра цена, и ми остава не голяма сума да доплатя. А и се намери великолепно Е36 точно като за мен и може да го взема на смешна цена, но пък ще се наложи да си жертвам летните блясъци за море .... какво да се прави ......за БМВ пак ще правя икономически жертви .....барабар с к**ва по морето :?

:wink: :wink: :twisted:

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 23 Апр 2003, 2:38

DA WOLF и Роската

Бандити, ако ви забера с мойто зверче, ще ми дишате праха от тук, та чак до форума Streetracers и обратно 8) :twisted:

И двамката - марш в streetracers :wave: :bchug: :smoke:

просветлен
Аватар
Мнения: 1421
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Йоханесбург, РЮА
Мечтае да кара: по празни пътища

Мнение от kay » 23 Апр 2003, 8:00

!!Asen_X написа:kay, ами мисля да се спра на Е36 318. За по-голям зверилник пари няма просто. За да мина на Е36 имам една единствена сносна възможност и тя се нарича лизинг. Продавам моята Е30-ка на добра цена, и ми остава не голяма сума да доплатя. А и се намери великолепно Е36 точно като за мен и може да го взема на смешна цена, но пък ще се наложи да си жертвам летните блясъци за море .... какво да се прави ......за БМВ пак ще правя икономически жертви .....


нищо лошо няма в лизинга, за много пари става въпрос и просто няма от къде да дойдат на куп ако не от банката :) само да си плащаш навреме сметките.

сигурен ли си, че е добра идея 318? в смисъл, няма ли да ти е по-яко да си купиш Е30 325 например? М42 не е най-мощният БМВ двигател, да не се разочароваш като го смениш... поне са по-икономични в сравнение с Е36. ти си знаеш най-добре в крайна сметка :)


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 24 Апр 2003, 19:37

Роската написа:Абе нещо дългичко му идва на петака 400 метра :oops:

Аре на 200-250 :D :wink:


ОК на 200 метра ще е интересно. Ще се пробваме задължително :twisted:
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

Предишна

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook