До всички редови членове и членове на УС

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

ентусиаст
Аватар
Мнения: 827
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: Някъде по света
Пол: Мъж
Кара: икономично
Мечтае да кара: на 1.2лв/л бензин

Re: До всички редови членове и членове на УС

Мнение от BMW дизайн » 01 Юни 2013, 8:47

LiTtLeRoCk написа:
BMW дизайн написа:Добре да разбирам ли че УС и останалите членове на клуба не са заинтресовани от предложението?

Говори със секретарката на клуба, тя ще ти даде договор за партньорство и отстъпки.С този договор ние ще ги рекламираме в форума viewforum.php?f=143 и така ще станат и партньори на клуба.Вече в самия договор ще определят отстъпката за членове на клуба.

Колега тука нещата не са толкова прости, за да се получат тези нива за които писах по горе някои от УС трябва да седне и да напише едно официално писмо до застрахователната компания с молба да разгледат въпроса с малко по деликатни условия, или иначе казано да се види че БМВ Клуб България е заинтересован от това да работи с дадена компания или брокер. Ако е само на устна договорка и с разни там молби нищо няма да направим. Това което си ми написал е все едно те ни се молят да ни станат партньори което изобщо не е така. Трябва ние да направим първата крачка.
ще оставя контактите на госпожата с която съм разговарял, ако някои изка да се свърже с нея и да поприказва какво следва от тук на татък за да може да се издеиства съответната отстъпка. За жалоomст аз не разполагам с толкова свободно време. Ако има нужда от ходене на място при нея за да се вземе или занесе нещо съм насреща.

Тихомира Белова /регионален управител/
моб.тел.:0896642434 0888563534
тел.факс: 052655006
e-mail: mira@velmarbrokers.com
гр.Варна ул.Пирот 13
...."хайде да продадем България и да си купим нещо по на ЮГ"....
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: До всички редови членове и членове на УС

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Юни 2013, 8:52

BMW дизайн написа:
LiTtLeRoCk написа:
BMW дизайн написа:Добре да разбирам ли че УС и останалите членове на клуба не са заинтресовани от предложението?

Говори със секретарката на клуба, тя ще ти даде договор за партньорство и отстъпки.С този договор ние ще ги рекламираме в форума viewforum.php?f=143 и така ще станат и партньори на клуба.Вече в самия договор ще определят отстъпката за членове на клуба.

Колега тука нещата не са толкова прости, за да се получат тези нива за които писах по горе някои от УС трябва да седне и да напише едно официално писмо до застрахователната компания с молба да разгледат въпроса с малко по деликатни условия, или иначе казано да се види че БМВ Клуб България е заинтересован от това да работи с дадена компания или брокер. Ако е само на устна договорка и с разни там молби нищо няма да направим. Това което си ми написал е все едно те ни се молят да ни станат партньори което изобщо не е така. Трябва ние да направим първата крачка.
ще оставя контактите на госпожата с която съм разговарял, ако някои изка да се свърже с нея и да поприказва какво следва от тук на татък за да може да се издеиства съответната отстъпка. За жалоomст аз не разполагам с толкова свободно време. Ако има нужда от ходене на място при нея за да се вземе или занесе нещо съм насреща.

Тихомира Белова /регионален управител/
моб.тел.:0896642434 0888563534
тел.факс: 052655006
e-mail: mira@velmarbrokers.com
гр.Варна ул.Пирот 13

Не е нужно да е някой от УС, може и представител на клуба.
Свържи се с Icco, представителя на клуба за Варна и поговорете, не мисля че ще откаже съдействие.Такива неща се говоря на 4 очи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 827
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: Някъде по света
Пол: Мъж
Кара: икономично
Мечтае да кара: на 1.2лв/л бензин

Re: До всички редови членове и членове на УС

Мнение от BMW дизайн » 01 Юни 2013, 16:19

Аз ще говоря с Ицо в неделя ако се появи на сбирките ама да видим какво ще излезне в крайна сметка. Аз за себе си съм си решил проблема, ако мога да помогна и на другите да се възползват добре дошло, ако не здраве да е. Пак казвам аз нямам толкова свободно време за да се занимавам и с това. Просто съм провел първият разговор, хората имат интрес да продължат преговорите и на по високо ниво, но за тази цел някои трябва да се заеме малко по сериозно, от писане на коментари във форума ;)
...."хайде да продадем България и да си купим нещо по на ЮГ"....
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 584
Регистриран на: 16.04.2005
Местоположение: Сливен, Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: Е-34 525i, E-39 520i, E-36 320i

Re: До всички редови членове и членове на УС

Мнение от miro_mcm » 15 Сеп 2013, 18:23

Има ли някакво развитие по въпроса?
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 827
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: Някъде по света
Пол: Мъж
Кара: икономично
Мечтае да кара: на 1.2лв/л бензин

Re: До всички редови членове и членове на УС

Мнение от BMW дизайн » 16 Сеп 2013, 8:17

До колкото знам колежка от Варна отиде на среща със застрахователната компания. След което е прехвърлила въпроса към Росен Коларов и към Ицо от Варна. От там на татък аз изгубих дирите, но като гледам ентусиязма на повечето пишешти едва ли някои се е занимавал. Или ако се е занимавал да ме извинява но поне да беше казал какво е станало .............
...."хайде да продадем България и да си купим нещо по на ЮГ"....
Изображение
Изображение

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Re: До всички редови членове и членове на УС

Мнение от ! Алекс » 03 Окт 2013, 14:52

И на мене ми е интересно има ли някакво развитие по въпроса защото задържам и аз каското за момента а от прочетеното не мисля че трябва да се изтърва подобна оферта... :!:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 827
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: Някъде по света
Пол: Мъж
Кара: икономично
Мечтае да кара: на 1.2лв/л бензин

Re: До всички редови членове и членове на УС

Мнение от BMW дизайн » 04 Окт 2013, 8:46

До колкото вече имам инфо за нещата е че малко по несериозно са се отнесли от застрахователната компания и не са предложи нищо интересно. Като цяло аз нямам много време да се занимавам с това и предполагам, че нещата ще останат така. Очевидно това е проблем на доста хора и от тази позиция изхождам, че вероятно този казус ще остане не разрешен. Надявах се да излезне нещо смислено но уви явно не е така. Ако имам друга информация по темата ще я споделя отново с вас.
...."хайде да продадем България и да си купим нещо по на ЮГ"....
Изображение
Изображение

Предишна

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook