Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от ! Алекс » 08 Май 2012, 9:25

Pisobella написа:Гривната при опит да се свали се къса - няма как да я свалиш и дадеш на друг без да я унищожиш. Така че ще се забележи, ако гривната е сваляна ;)


Сигурен ли си....!Трябват ми точно 10 сек. да ти я сваля от ръката.... :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 21.09.2011
Кара: на детето БМВ-то :)

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от ElizabetS » 08 Май 2012, 9:32

Здравейте, реших да се включа и да дам своето мнение за събора ни :)
Тази година ми бе вторият път в който ходя с мъжът ми на такъв вид мероприятие. От миналият 10 юбилеен събор, на сегашния видях доста промяна, която за мен се вижда, че организаторите правят всичко възможно да правят подобрения с всяка година. Имам предвид тоалетни, повече места за сядане, повече кошчета за боклука ни, и доста др. неща. За което моите адмирации :clap: Също така се радвам, че тази година паркинга ни вътрешния бе, само за членовете на клуба, според мен така е най- правилно. Въпреки, че през две коли от нашата видях, и няколко които не бяха с клубни номера, но може и хората да са си платили сумата, за да влязат вътре. Доволна съм и много от охраната, направи ми впечатление, че всеки изгубен предмет се връщаше на собствениците им. Пък и др. пример който давам е, че колата забравих да й затворя вратата, колата е стояла около час така, а вътре беше целият ни багаж, чанта с документи и пари и най- хубавото бе, че всичко стоеше непокътнато.За което отново моите адмирации :clap:
На сборният пунк на Църна Маца, видях че сред нас имаше доста бременни момичета, включая и себе си, което показва, че имаме и ще имаме ентусиасти още от бебешорковци, та в тази насока искам само да обърнете внимание за повече сянка , ако е възможно да се предостави :lol: , за първи път виждам да има толкова деца дошли с родителите си, с тениски на БМВ, което супер много ме зарадва,жегата не само на нас, а и на повечето се отрази с готин текезесарски тен, но имаше и хора на които им прилошаваше.Поради тази жега, просто не успях да издържа до края и трябваше да си тръгнем по- рано. Това е единствената ми молба и минус , ако изобщо може да се нарече.
П.С. Аз също видях, как някакъв чичко до едно от местата за хранене, пускаше до влизат разни малки циганчета и др. по- големи хора, като им вдигаше оградата!
Поздрави и очакваме следващият събор с нетърпение :wave:
I don't know where the Limit is But I know where is Not!!!

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от B U L L I » 08 Май 2012, 9:39

бяхме вдигнали летвата доста високо за 10ти национален затова сега може да ви се струва,че е по хлабаво.
но докато миналата година се получи един страхотен ден,то този път се получиха два много добри дни.
никога до сега първия ден не е имало толкова много народ,това е + защото тези хора нощуваха по хотелите и имаха възможност събота вечер да се
забавляват с непознати колеги било то по механи или шатри.
а това слънце ни скапа всички,убийствено беше 3 дни яка жега,а аз бях пред припадък още в събота след обяд,неделя изкарах на обезболяващи,днес чак намерих сили за комп.
така че,не е сериозно хора които са присъствали 3 часа да критикуват момчета,които си дадоха силиците и нервите от петък 10ч..
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 21.09.2011
Кара: на детето БМВ-то :)

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от ElizabetS » 08 Май 2012, 9:59

B U L L I написа:така че,не е сериозно хора които са присъствали 3 часа да критикуват момчета,които си дадоха силиците и нервите от петък 10ч..

Недей така, официалната част за членове, които не участват в организацията на събора и останалите хорица, е събота и неделя, нали или нещо аз греша? :dunno: Повечето може да критикуват, да дават идеи и молби като моята, но нали точно от повечето мнения , които са дадени, сте направили и Вие самите промени по събора, и така се вижда, че наистина ни четете и изслушвате, и всеки събор става наистина запомнящ се сам по себе си :wave:
I don't know where the Limit is But I know where is Not!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Pisobella » 08 Май 2012, 10:28

! Алекс написа:
Pisobella написа:Гривната при опит да се свали се къса - няма как да я свалиш и дадеш на друг без да я унищожиш. Така че ще се забележи, ако гривната е сваляна ;)


Сигурен ли си....!Трябват ми точно 10 сек. да ти я сваля от ръката.... :D


Такива гривни като съм сваляла винаги е било ужасна мъка - разтеглят се, не се маха залепената или закачената част нормално (или изобщо не се сваля) и винаги си е личало, че са сваляни. Най-често се късат, ако изобщо искаш да ги свалиш. Или ги срязваш. Сега, ако ти знаеш пиниз да разлепваш/разкачаш гривните за 10 секунди без по никакъв начин да ги прецакаш ... аз не.

Става дума за такъв тип гривни, все пак да покажа за кво говоря...
Изображение

Изображение
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Mалката Виена
Пол: Мъж
Кара: Е60,530Д
Мечтае да кара: влака

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от ivo752 » 08 Май 2012, 11:39

Всичко беше перфектно с изключение единствено на тумбата цигани,които много нагло бяха се настанили пред огражденията и затрудняваха гледането,охранителната фирма едвам се справи с тях

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 08 Май 2012, 11:44


Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от randity » 08 Май 2012, 11:45

.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от B U L L I » 08 Май 2012, 11:50

колеги насочете се в тази тема
viewtopic.php?f=1&t=297804

ще направим опит да преместим там и последните постове от тук .
за снимки и видео има друга тема
viewtopic.php?f=3&t=297373
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Предишна

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook