Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Pisobella » 07 Май 2012, 22:51

Гривната при опит да се свали се къса - няма как да я свалиш и дадеш на друг без да я унищожиш. Така че ще се забележи, ако гривната е сваляна ;)
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от b00st » 07 Май 2012, 23:10

кога ще направят клипа?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от ylaine » 07 Май 2012, 23:20

Pisobella не е вярно, че трябва да си пазиш печата и за втория ден. Ако беше така наистина щеше да е глупаво. Печатът беше само, ако излезнеш за малко и се върнеш същия ден. Неделя влизаш само с билета, което пак нямаше особена логика, защото билета можеш да го дадеш на друг.

Ivo_Borisov, както гривната така и билета можеш да си го дадеш на друг за втория ден. Но както и да е, това са дребни тарикатщини присъщи за някои хора.

Да се изкажа и аз за събора. От последните 5 събора пропуснах само 10тия и както преди мен доста хора казаха нещата вървят на все по-хубаво :clap: Организацията е все по-добра и по-добра!

Единствената ми забележка е, че въпреки повечето трибуни места за гледане почти няма, което за жалост предполагам зависи от собственика на пистата. И ако не си заемеш хубаво местенце навреме след това е почти невъзможно, а в тази жега е доста трудно да седиш половин ден на едно място. И наистина публиката беше повече от "умряла" :help: Хората на кино като отидат показват повече емоции.

Както казах всяка година всичко минава все по-гладко и с все по-малко досадни неща за нас обикновените фенове. И както след всеки събор, така и след този очаквам следващия с нетърпение и искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на хората, които всяка година правят всичко това възможно! Не случайно това е най-посещаваното автомобилно събитие у нас.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Pisobella » 07 Май 2012, 23:40

Моя грешка значи за печатите, разбрала съм нещо грешно. Но с пазенето на билета, както каза, пак е глупаво - даваш билета си съвсем спокойно на друг, ако няма да ходиш и втория ден. И като цяло това с билети, печати и т.н. - едни гривни биха улеснили много повече цялата процедура. :)
Последна промяна Pisobella на 07 Май 2012, 23:41, променена общо 1 път
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 25.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '92 Е36

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от san4o » 07 Май 2012, 23:41

cHaunepucTa написа:Втори ден се чудя дали да го кажа...ама много тъпо ме излъгаха при покупката на стикерите.
В събота на ЛУКОЙЛ в София, където се събирахме отидох да си купя стикери за колата. Понеже ми е първи събор и не знаех какво да очаквам.
Платих 10лв. за да взема стикер за мен и за един колега.
Колегата, които ги продаваше ми подаде 2 стикера с номер 1050, взе ми 10те лева и това беше.
Чак след като тръгнахме разбрах от други колеги, че всъщност се плащат 5лв. за комплект стикери(два стикера с един и същ номер), но вече беше късно...
Та, това до някъде ме угорчи...не съм за 5лв. ама не се знае колко други като мен са завлечени с по 5лв. за една хартийка.
Не стига, че са скъпи ами...
Е сега ще кажете, че сме балъци, че са ни излъгали, ама най-малко съм очаквал да ме излъжат точно за това нещо!

Така, че догодина живот и здраве - без стикери!
Пак казвам, не съм за 5-те лева, въпроса е принципен !!! Иначе съм супер доволен от събора като цяло!

Здрасти,
Аз продавах стикерите в събота. Ще ме извиняваш, но в цялата суматоха от разваляне на пари, избиране на стикери и следене някои да не вземе повече е станала грешка! Повярвай ми не съм тръгнал да изкарвам пари от това нещо!!! Пращам ти на л.с. телефонния си номер да се видим и да ти върна парите :yes:

п.с. от цялото продаване на стикери да ти кажа ли какво ми костват? ЛИПСВАТ 3 комплекта стикери, които платих от собствения си джоб :yes:

Моля ако има някои на когото съм казал, че стикерите струват 10лв да пише тук :idea:

Всъщност сега се сетих какво стана ... Дойде с 10лв и след поредното разваляне на пари нямах да ти върна, помолих приятелката си да ми даде от личните пари, в това време дойдоха и други колеги да си взимат стикери. Оставих 2 по 2лв и 1 метален лев на капака пред теб.Когато се поразотива навалицата, парите още си седяха там... Ако си спомням правилно, беше взел един стикер 1050 и един друг, та те върнах за да ти дам и 2-рия брой 1050 ....

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 318Is Coupe
Мечтае да кара: 328i

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Viki Racing » 08 Май 2012, 2:53

За поредна година ЕВАЛА :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 827
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: Някъде по света
Пол: Мъж
Кара: икономично
Мечтае да кара: на 1.2лв/л бензин

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от BMW дизайн » 08 Май 2012, 6:39

Нещо тази година беше както се изрази един колега преди мен магазинен събор което като цяло не е лошо но за съжаление много хора ходят за да гледат каране и шоу. Като цяло в неделният ден нямаше почти никакво каране в сравнение с препълнената програма от предишни години. Масово хората коментираха колко по силен е бил съботния ден което чак ми се стори невероятно. Организацията беше иначе на ниво, като изключим липсата на флагове различни от финал :mhihi: неможе да ракомахаш като вятърна мелница за да сигнализираш на някои, че има фал старт :mhihi: . Догодина живи и здражи пак ;)
...."хайде да продадем България и да си купим нещо по на ЮГ"....
Изображение
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Kroki » 08 Май 2012, 6:41

Еми миналата година всички писнаха, че в Неделя имало много каране и сега така го бяхме направили, че да бъде по-малко.. :conf:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Kroki » 08 Май 2012, 6:53

- Малко игри с публиката. Все си мисля, че трябва да има повече забавление с тях освен да гледат. Може на следващият да се изберат на случаен принцип хора и те да бутат колите и някаква награда примерно тениска.. БЕ като цяло, повече забавления за публиката.

+ Добро разположение на шатрите, колите, боксовете и т.н. Беше измислено така, че да няма забавявания, но все пак имаше леки задръствания.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 487
Регистриран на: 23.10.2010
Местоположение: Козлодуй
Пол: Мъж
Кара: E24 633CSi
Детайли за колата: BMW Burgundrot-metalic

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от dechi » 08 Май 2012, 7:08

Кроки, ела да бе слънце да буташ ти - аз ще ти купя М/// яке оригиналдъ. :mhihi:
Мъжките копелета карат черни БМВ-та. Чарлс Буковски

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Kroki » 08 Май 2012, 7:12

Ми аз бех много навит и имах желание! :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1241
Регистриран на: 17.07.2005
Местоположение: София, Божурище
Пол: Мъж
Кара: Alfa 159 JTD :(
Мечтае да кара: настрани

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от maxpower » 08 Май 2012, 7:16

Специални благодарности към Пловдивската група и bavar4o, че ме подслониха :bchug: , и на колежката с компакта номер 1384 PA**** за "изпращането", че от толкова слънце бях малко дезориентиран в първия момент :mhihi:
Иначе отностно събора, доволен съм. Имаше повече трибуни от миналите години и бяха по добре разположени- един от основните недостатъци на предишните събори. Тоалетните бяха добре, че в минали години направо беше ужас вътре. Може ми малкко повече кошчета е единствената ми препоръка за следващия събор, но това са бели кахъри. Като се замисля нямам от какво да се оплача, браво на организаторите :yes:
A sleeper (car) - is a car that has high performance and an unassuming exterior.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 19.08.2010
Пол: Мъж

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от cHaunepucTa » 08 Май 2012, 7:27

san4o написа:
cHaunepucTa написа:Втори ден се чудя дали да го кажа...ама много тъпо ме излъгаха при покупката на стикерите.
В събота на ЛУКОЙЛ в София, където се събирахме отидох да си купя стикери за колата. Понеже ми е първи събор и не знаех какво да очаквам.
Платих 10лв. за да взема стикер за мен и за един колега.
Колегата, които ги продаваше ми подаде 2 стикера с номер 1050, взе ми 10те лева и това беше.
Чак след като тръгнахме разбрах от други колеги, че всъщност се плащат 5лв. за комплект стикери(два стикера с един и същ номер), но вече беше късно...
Та, това до някъде ме угорчи...не съм за 5лв. ама не се знае колко други като мен са завлечени с по 5лв. за една хартийка.
Не стига, че са скъпи ами...
Е сега ще кажете, че сме балъци, че са ни излъгали, ама най-малко съм очаквал да ме излъжат точно за това нещо!

Така, че догодина живот и здраве - без стикери!
Пак казвам, не съм за 5-те лева, въпроса е принципен !!! Иначе съм супер доволен от събора като цяло!

Здрасти,
Аз продавах стикерите в събота. Ще ме извиняваш, но в цялата суматоха от разваляне на пари, избиране на стикери и следене някои да не вземе повече е станала грешка! Повярвай ми не съм тръгнал да изкарвам пари от това нещо!!! Пращам ти на л.с. телефонния си номер да се видим и да ти върна парите :yes:

п.с. от цялото продаване на стикери да ти кажа ли какво ми костват? ЛИПСВАТ 3 комплекта стикери, които платих от собствения си джоб :yes:

Моля ако има някои на когото съм казал, че стикерите струват 10лв да пише тук :idea:

Всъщност сега се сетих какво стана ... Дойде с 10лв и след поредното разваляне на пари нямах да ти върна, помолих приятелката си да ми даде от личните пари, в това време дойдоха и други колеги да си взимат стикери. Оставих 2 по 2лв и 1 метален лев на капака пред теб.Когато се поразотива навалицата, парите още си седяха там... Ако си спомням правилно, беше взел един стикер 1050 и един друг, та те върнах за да ти дам и 2-рия брой 1050 ....



Няма проблем, разбрахме се! :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 937
Регистриран на: 21.05.2008
Местоположение: Разград
Пол: Мъж
Кара: е60 525 x-drive
Мечтае да кара: M6

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Sesko » 08 Май 2012, 8:18

BMW дизайн написа:Нещо тази година беше както се изрази един колега преди мен магазинен събор което като цяло не е лошо но за съжаление много хора ходят за да гледат каране и шоу. Като цяло в неделният ден нямаше почти никакво каране в сравнение с препълнената програма от предишни години. Масово хората коментираха колко по силен е бил съботния ден което чак ми се стори невероятно. Организацията беше иначе на ниво, като изключим липсата на флагове различни от финал :mhihi: неможе да ракомахаш като вятърна мелница за да сигнализираш на някои, че има фал старт :mhihi: . Догодина живи и здражи пак ;)

+1
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 7.08.2004
Местоположение: София-Русе
Пол: Мъж

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от civic » 08 Май 2012, 8:22

Sesko написа:
BMW дизайн написа:Нещо тази година беше както се изрази един колега преди мен магазинен събор което като цяло не е лошо но за съжаление много хора ходят за да гледат каране и шоу. Като цяло в неделният ден нямаше почти никакво каране в сравнение с препълнената програма от предишни години. Масово хората коментираха колко по силен е бил съботния ден което чак ми се стори невероятно. Организацията беше иначе на ниво, като изключим липсата на флагове различни от финал :mhihi: неможе да ракомахаш като вятърна мелница за да сигнализираш на някои, че има фал старт :mhihi: . Догодина живи и здражи пак ;)

+1


Хората които бяха с мен, + съседите наоколо чакаха с нетърпение да свърши бутането на коли и да почне карането.Мисля че доста време му се отдели.

ПредишнаСледваща

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook