Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от SuPeR_FLY » 07 Май 2012, 12:16

Значи мрънканията са били в правилна насока :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Burningparis не виждам защо го правиш на въпрос, че са ти искали пари да влезеш? Много ясно, че ще ти искат дали е началото на събора или края няма никакво значение... Както на мен, така и на другите дето сме си платили, за да влезем, няма да ни е приятно някой друг да си влезе ей така щото имал приятели вътре :dunno: Като си от толкова много години в тая общност би трябвало да знаеш, че тази година ще можеш да си вкараш колата срещу 50лв на място или като си член... Ако не ти се даваха тези пари да си беше оставил колата вън както ВСИЧКИ или да си беше платил входа и да си влезеш при приятелите :banghead: Щом всички могат да го спазват това и да си спират колите навън, не виждам наистина ти с какво си повече от другите, че да имаш тая превилегия :dunno:
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 07 Май 2012, 12:19

Burningparis написа:
LiTtLeRoCk написа:
Burningparis написа:За всичките години откакто се познаваме съм помагал на всеки с каквото мога особено когато е ставало дума за фен клуб, отделях от личното си време за да модерирам и какво ли още не без една стотинка... а просто от кефа да съм част от цялото с ентусиазъм!!!! Това за мен е идеология!!!


Ти ли ще ми говориш за модериране?И как модерирал без една стотинка?
Докато беше модератор мрънкаше и недоволстваше, че модераторите вършели работа без заплащане, отделяли от времето си да работят по форума без заплащане, и как заслужавали поне да имат една безплатна обява.Сега кажи, че лъжа.Все още помня личното което ми прати, когато ти напомних, че срока на обявата ти е изтекъл, и трябва да се заплати.ние останалите модератори да не би да получаваме заплата или каквато и да е друга компенсация?
Само не ми говори за идеология, ентусиасъм и модериране.


Точно така, и все пак модерирах и си пащах нали ? и не сте правили компромиси спрямо мен ?

Няма и да направя компромис спрямо НИКОГО!
Но при положение, че си знаем кирливите ризи, точно ти да ми говориш за идеология, ентусиазъм и модериране някак си не се връзва.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Elesar74 » 07 Май 2012, 12:44

Не бях на събора, обаче гледам че се повтарят старите приказки пак. Вкл. и 10-те лева. Вече става банално другари. Не че 10 лв. не са пари, ама къде за 10 лв. ти дават някъде да гледаш колкото искаш, да влизаш и излизаш напред назад 2 дни, да снимаш, да правиш боклуци, да присъстваш на една такова бих казал, грандиозно събитие....къде, освен на митингите на БСП, там сичко е безплатно, нали?
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от ! Алекс » 07 Май 2012, 12:49

Ние като организатори приемаме критиките и се стараем така че със всеки следващ събор да ги изчистваме.А я си помислете дали ние нямаме такива към вас,защото ние сме там не заради някакви изгоди и привилегии а за да направим така че да има събор и да протече гладко,да няма инциденти и т.н. :!:
Когато се проявява разбиране и се вслушвате поне малко в думите ни тези събори могат да протичат още по-приятно за всички...

Няма как да търпим критика че някой чоплел семки а другия другия дошъл за 20 минути последния ден :!:

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Apassionata » 07 Май 2012, 13:23

Хубав събор си стана :D Основната ми забележка както всеки път е към камарите боклуци. Просто трябва да за наемат 1-2-ма души, които да изхвърлят натрупалите се периодично. Както и да се поставят МНООГО повече кошчета...

Иначе организаторите дават всичко от себе си, като леко докоснала се до нещата отвътре /и помогнала скромно с грамотите - надявам се са се харесали :oops: :roll: /, наистина напрежението, натоварването и усилията им са огромни - :bowdown: И мисля, че имайки предвид посещаемостта, капацитета на съоражението и пр., всичко си беше ОК ;) :D

Радвам се и че хубавите, нови и скъпи коли на събора стават все повече, нека собствениците на тези коли за в бъдеще участват и в конкурсите... Струва ми се, че в раздела Е90/2/3 не бяха излъчени победители :roll: И... поне 10 Е46-ци M3 преброих :lalala: Преди 2-3 години се радвахме на 1-2...

Поздравления и поклон към момчетата на пистата :driving: :bowdown: :clap: Тази година най-накрая успах да се повозя на дрифт при Алито :lalala: Неописиуемо е :mrgreen:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 12.09.2007
Местоположение: Симеоновград, Харманли
Пол: Мъж
Кара: e60 535d
Мечтае да кара: BMW X6M

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от stkazakov » 07 Май 2012, 13:38

Благодаря Ви колеги, че успяхме да се организираме и да пътуваме заедно след като успях да вкарам малко ред в пътуването! Благодаря на всички, който ме послушаха и карахме заедно. Надявам се да не съм Ви изнервил като водещ автомобил и ниската скорост, която се движихме, но виждайки че колоната се раздаличава, това беше единствения вариант. Само да поясня, че аз бях момчето с черното Е46 Х6887ВР. Колкото до събора се получи и според мен много добре, аз идвам за поредна година, единственнто за което съжалявам, е че нямах възможност да бъда там и в събота, но нищо догодина. Моля да ми изпратите малко снимки от колоната на мейл: kazakovst@gmail.com
Изображение
Оригинални масла BMW, CASTROL, MOTUL, TOTAL, BARDAHL, ELF, GM, REPSOL и т.н.
Имаме налични много голяма гама автомобилни части на супер атрактивни цени, съединители, спирачна система, ходова част, филтри и т.н.
Безплатна доставка на масло и филтри!!!

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=63&t=293316
[u]http://autokazakov.bg
0894042727, 0898972222, 0883436333
skype: stkazakov

https://www.facebook.com/Autokazakov

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Mollov » 07 Май 2012, 13:46

Преустановете с тоя спор с Burninparis... говорих с него по телефона, той ще спре да пише, спрете със словоизлианията в темата.

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 16.07.2005
Местоположение: София
Кара: Турбалани

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от FrozenSoul » 07 Май 2012, 13:47

Има ли някъде списък с времена от тайм атака от събора?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Mollov » 07 Май 2012, 13:54

Ще помоля всички, които са си качили снимките САМО във FACEBOOK да ги качат и на някой безплатен хост, за да могат всички да ги видят.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Kroki » 07 Май 2012, 14:08

Така, това беше втори Национален BMW Събор на които присъствам и мога да кажа, че беше по-добър от предния. Радвам се, че успях да се включа още от петъка и да помогна с каквото мога. В събота аз бях в шатрата на клуба с Оги и Мира и ви приемахме и обработвахме заявките. Всеки който идваше се мъчех да му помогна и бих искал да се извиня, ако има нещо и не сте останали доволни. Също така искам да благодаря и на BMW Club Bulgaria, че ми предостави възможността да бъда част от всичко това! Искам да знаете, че съм правил всичко със сърцето си и съм се раздавал напълно. За всички които хранят и не им харесва, вземете и го направете вие по-добре и тогава ще говорим пак. Определено беше много жега и докато снимах по пистата и т.н. обувките ми пареха ама не се оплаквам като п***а.. За тези които се сърдят, че не са си вкарали колата вътре... момчета излагате се :idea: ! Ако толкова искате, станете членове и готово, но ако ставате член само заради това.. :no:

- Определно, селянията няма край! Въпреки кошчетата, които бяха повече от миналия път, но все пак недостатъчно имаше толкова бутилки от вода по площите, че за да снимам някоя кола, трябваше да разчиствам.
- Малко игри с публиката. Все си мисля, че трябва да има повече забавление с тях освен да гледат. Може на следващият да се изберат на случаен принцип хора и те да бутат колите и някаква награда примерно тениска.. БЕ като цяло, повече забавления за публиката.
- Недостатъчно сенчесто място и трибуни за хората, но това зависи най-вече от пистата.
+ Тоалетните бяха доволно като брой и не се чакаше.
+ Храна и пиене на ниски цени.
+ Добро разположение на шатрите, колите, боксовете и т.н. Беше измислено така, че да няма забавявания, но все пак имаше леки задръствания.

Има и още предложения които мога да дам, ама няма да е сега. Почвам да едитвам снимки
Последна промяна Kroki на 08 Май 2012, 6:53, променена общо 1 път
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 25.04.2010
Пол: Мъж

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от bogi241991 » 07 Май 2012, 14:14

БМВ Събор 2012 беше УНИКАЛЕН , БЕШЕ ЕДНО НЕЗАБРАВИМО ИЗЖИВЯВАНЕ !!! ГОЛЯМО БЛАГОДРЯ НА ВСИЧКИ ПОМОГНАЛИ ЗА РЕАЛИЗИРАНЕТО НА ТОВА СЪБИТИЕ !!!
BMW Beautiful Mechanical Wonder

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 29.09.2010
Местоположение: Карлово
Пол: Мъж
Кара: Е46 330Ci
Мечтае да кара: Е46 М3

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Nikolai_CooL » 07 Май 2012, 14:39

И на мен много ми хареса. Браво колеги - поздравления :clap: :)
Знам , че никак не е лесно да се организира такова събитие и се иска много желание и железни нерви.
И на коли си отгледах , и на жени си отгледах... :ok: , че и Monster-че си пиинахме.... :yes: евала :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 5.06.2010
Местоположение: София/Карлово
Пол: Мъж
Кара: Печка
Детайли за колата: Малка печка

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от weedminer » 07 Май 2012, 14:57

На фона на многото хора, които мрънкат аз ви казвам, че се справихте супер, събора беше супер. За недоволните има един лаф - "Доматите 6.50 лв/кг - АКО ИСКАШ!".
Айде със здраве и догодина :driving:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 4.12.2006
Местоположение: 3-ти картофен пояс на София
Пол: Мъж
Кара: ретро ръжди

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от M.Velichkov » 07 Май 2012, 15:02

Kакто каза кака Боби хубави колици имаше, нови лъскави и т.н. Само дето на мен като виден скрапер не са ми чак толкова интересни :mhihi: Помислите как за догодина да привлечете повечко стари железца. Аз лично 2 седмици си скъсах дрехи, кожляци и нервите да сменям табла, стъкла, окачване, мотор салон(не ми остана време само калника да направя) зада има вид поне малко бабата......А сега ми кажете колко от вас видяха е12 на събора? А и другата ми забележка и Машината мисля ще се съгласи :roll: като "жури" в конкурса за Шарк категорията.....не, че сме най-специалните ама има неща дето грам не се вписват като критерий. Може ли уникалното афтърмаркет Рекаро да носи на човека -3т. При положение, че при нас нещата за издирване на гиздийки са като Коледа през Юни :mhihi: Ако правите пак такъв конкурс, пипнете го малко това за по-старите машини :bchug:
Айде да играем на една игра. Казва се "върви на майната си". Ти си пръв.......

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1705
Регистриран на: 8.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само по празници

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Wolfen » 07 Май 2012, 15:27

и аз да драсна един ред ... 4ти събор подред ... всеки по-добър от предишния :yes: много добро впечатление ми направи добрата огранизация ... много по-добра от предишни години! :yes:

Продължавайте в същия дух! :bchug:

ПредишнаСледваща

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook