Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Kroki » 07 Май 2012, 21:31

А кво стана с гумените гривни за спомен ? Като от феста.. ?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Ogi » 07 Май 2012, 21:33

Amitival написа:Много ми хареса 4 събор ми е по-хубав е от миналата в коланата неделя от София мислче за пръв път се кара толкова спокойно без разни индивиди обаче тоя дж не му е там мястото просто немога да го трая сложете някои по кадърен този просто не е за това :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:


Повярвай ми... няма по-подходящ водещ от Маймуната... и аз на 1-вия си събор не му се изкефих много... но след обикаляне на какви ли не мероприятия и състезания съм обеден че по луд и развеселяващ публиката водещ от него няма :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3602
Регистриран на: 10.09.2008
Местоположение: Смолян
Кара: E39 530D

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Ivo_Borisov » 07 Май 2012, 21:35

Така както е измислено с печатите и билетите си е перфектно, няма мамене. Иначе щеше да се напълни вътре с "бричеди" дето ще влизат с измама /не че не са влизали през оградата де/ :lol: Голяма работа че ще те татуират с един два печата. На мен като ми се изтри след едно две излизания ги накарах пак да ме "щракнат" :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 4.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 Coupe
Мечтае да кара: E60 M5

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от pepi_tu » 07 Май 2012, 21:46

Здравейте...., и на мен много ми хареса събора.. но ми се искаше всяко БМВ да си имаше стикер с който да си личи, че е било на 11 НАЦИОНАЛЕН БМВ СЪБОР !!!! Нека пак да си се плащаха там некви 2 ~ 5 лева ама да си личи после де къде е бил..... Също така..., беше хубаво, че имаше охрана на външния паркинг.... но на мене лично ми се искаше да се обърне мааалко повече внимание на този паркинг, в смисъл прословутия паркинг на пистата които струваше там еди си колко пари беше адски малък.... а все пак събора не е само трак дей и гледане само на пистата и колите на сервизния паркинг..., аз лично обиколих всичките поляни с БМВ та... да видя кой колега какво си е направил по колата как го е направил ала бала ясно ви е как седят нещата... но цялото внимание беше насочено към вътрешната страна на оградата и като че ли колегите с толкова много БМВ та който бяха отвънка все едно не бяха част от събора ами просто хора дошли да гледат мероприятието на Калояново..... а БМВ събора не би трябвало да е само това нали.... ? Когато тръгнах да обикалям поляните си мислех, че ще намеря там колеги ще завържа разговор кой какво как защо... но уви имаше само БМВ та спряни в нищото и по нищо не си личеше, че са на БМВ събор... но това е логично да предпочетат да влязат вътре където имаше рекламни шатри тонколони кебабчета кюфтета понички дино и така нататък.... Надявам се разбрахте какво искам да кажа просто да се обърне внимание на всичките тези много хора с БМВ та който си бяха направили труда да дойдат там от майната си и просто нямат възможност да влязат на вътрешния паркинг... аз лично заредих колата взех си храна от вкъщи и дадах последните си пари за входа и нямам възможност да платя за да си спра колата вътре.... та за това че колегите просто нямат възможност или е нямало място не трябва да се пренебрегват..!!! И накрая пребирам се в София и по нищо никой не може да разбере че съм бил на БМВ събор или гледам някво БМВ и не знам бил ли е не е ли бил бъркам ли се.... П.С. Ако е имало възможност да се закупят просто стикери а аз не съм разбрал къде как и защо се извинявам !!! Не вярвам да засегна някои със поста си не искам да ме оборвате или да спорим... просто изказвам лично мнение на мен кое би ми харесало !!!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1064
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: sofiq
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 coupe 323ci
Детайли за колата: Някво купе 2.5

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от marto853. » 07 Май 2012, 21:48

Аз мисля,че този беше най добре организирания от последните пет на който съм бил.Имаше повече трибуни за гледане и повече места за хапване. :lol: Не знам при вас защо са били препълнени кошчетата,но при мен имаше две момчета дето минаваха и сменяха чувала.Друго което ми направи впечатление беше,че го нямаше това задръстване преди пистата от колите участници всеки беше насочван къде да застане.Ядосах се само,че не беше добре заредена шатрата на БМВ и не можах да си взема лепенки и други глезотийки за колата.Не видях също и BMW момичетата как мият емката. :mrgreen: Благодаря на всички взели участие при организирането на това мероприятие,че за поредна година ме заредиха с адреналин. :bowdown:
новият ми номер: 0877787835

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от TNT » 07 Май 2012, 21:50

Ogi написа:няма по-подходящ водещ от Маймуната..

И мен много ме кефи... Откъде му ражда главата толкова простотия не знам :mhihi: :mhihi: :mhihi: :yes: :yes: :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 9.04.2009
Пол: Мъж
Кара: засилен дизел
Мечтае да кара: на Шаро поршето
Детайли за колата: TOP!!! FULL!!! MPACK!!! Всички екстри за модела! :D :D :D

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Snoop » 07 Май 2012, 21:59

Тая година дори Мънки не успя да събуди отвратителната публика... гледах го като се качи в на Алекс bmw-то и подканваше публиката... Пак казвам - съборът беше магазин! Публиката беше Щета!

Мойте извинения на участниците на пистата и на организаторите - заслужавахте повече! :confused:
Само мога да се надявам догодина да се съберат по-живи хора, които знаят как да подкрепят хората, които се опитват да ги забавляват и да им правят шоу! :yes:
Аз и ти сме луд-ни-ца... Изображение Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Pisobella » 07 Май 2012, 22:05

Нали тоя печат трябва да издържи до другия ден?! Е като се поизтрие за 30 минути ...как? Иначе за влизане-излизане за кратко е ок, ама от единия ден до другия ми се струва по-добър вариант гривни. Баня едно друго, няма да пестим вода сега! :lol: :lol: Лято, жега.... няма да изпадам в подробности...

А гривната е равнопоставена на билета. Брой продадени гривни = брой продадени билети. И тук няма мамене. Струва ми се, че се и следи по-лесно кой е платил и кой не. По този начин може да се забележат и "нелегали" посетители. Изобщо - за големи мероприятия на открито за мен това е един от най-добрите варианти. ( И после остават за спомен :Р )

pepi_tu не знам защо трябва да си личи върху всяка една кола, че е била на събор? Не всеки иска да си слага някви лепенки или отличителни знаци по колата. Който иска - има откъде да си купи всякакви стикери, номера и т.н. - това не е проблем. Аз лично не умирам от желание да се бутам на вътрешния паркинг, както и да си показвам кораба. Иначе имаше възможност да се влезе на вътрешния паркинг за всеки - плащаш и влизаш.
А според мен всяка една кола, която беше паркирана на Калояново - дали вътре или вън, си беше ЧАСТ от цялото това нещо. То морето от паркирани БМВ-та честно казано допринася ужасно много за цялостния вид и дух на събора. Най-малкото като отидеш и това е първото нещо, което сериозно ти прави впечатление :) Така че всяка една кола, била тя и отвън, е част от събора. ;) Пък дали другите знаят - смятам, че е по-важно, че ти за себе си знаеш къде си бил и какво си правил ;)
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от b00st » 07 Май 2012, 22:11

pepi_tu написа:...

имаше, вътре се продавах стикери.
значи аз лично имам следната препоръка. по програма трябваше от 9 часа да почнат некви тренировки, което не се случи явно и 10 и 30 има откриване, а пътуващите с колоната бяхме там 8 и 30 някъде по спомени. 2 часа нищо не се случва на самата писта, а вътре колите се оглеждат точно за 5 минути всичките. в резултат на което накрая вече всички са слънчасали и им е писнало вече към 3 часа и както казаха се изнасят преди квито и да е драгове. може входа за самата писта да се забави и наистина на поляната със спрени БМВ-та да се видим да си поговорим, да си разгледаме колите, джантите и т.н. да стане готино всеки до колата си, пълно с хора и после да влезнем на пистата. вместо тва всички се втурват навътре и както каза колегата има 1 паркинг пълен с бмв-та и без нито 1 човек и всички се редят на некви опашки вместо това ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 19.08.2010
Пол: Мъж

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от cHaunepucTa » 07 Май 2012, 22:23

Втори ден се чудя дали да го кажа...ама много тъпо ме излъгаха при покупката на стикерите.
В събота на ЛУКОЙЛ в София, където се събирахме отидох да си купя стикери за колата. Понеже ми е първи събор и не знаех какво да очаквам.
Платих 10лв. за да взема стикер за мен и за един колега.
Колегата, които ги продаваше ми подаде 2 стикера с номер 1050, взе ми 10те лева и това беше.
Чак след като тръгнахме разбрах от други колеги, че всъщност се плащат 5лв. за комплект стикери(два стикера с един и същ номер), но вече беше късно...
Та, това до някъде ме угорчи...не съм за 5лв. ама не се знае колко други като мен са завлечени с по 5лв. за една хартийка.
Не стига, че са скъпи ами...
Е сега ще кажете, че сме балъци, че са ни излъгали, ама най-малко съм очаквал да ме излъжат точно за това нещо!

Така, че догодина живот и здраве - без стикери!
Пак казвам, не съм за 5-те лева, въпроса е принципен !!! Иначе съм супер доволен от събора като цяло!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 552
Регистриран на: 18.02.2008
Пол: Мъж
Кара: жена си да дрифти
Мечтае да кара: безаварийно
Детайли за колата: харчи малко - върви на страх

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от mili4uk » 07 Май 2012, 22:35

Готин събор се получи :) вярно че имаше и много мангусти ама няма начин ! Единственото ми предложение е наистина да има някакви безплатни лепенки за всички посетили мероприятието ... даже задължителни ако го посетиш с кола :0 ... един вид реклама на най-готиното мероприятие за коли :)
Хем киселите гъзари без пари ще се кефат, хем ще стане шоу - всички останали коли различни от БМВ ще се знае че са били на Бимба фест !
За колите .. не ми се говори сега ! Просто "евала" мога да кажа. Толкова труд, пари, нерви, от една страна и от друга мисъл, удоволствие, любов са вложени. Страхотни сте колеги. Всички !
Поздрав за всички с една снимка от там, но не на кола :P
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 15.07.2008
Местоположение: София

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от bob1ty » 07 Май 2012, 22:36

Тук какво е станало ???
http://media.snimka.bg/s1/0447/027137611-big.jpg?r=0

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 4.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 Coupe
Мечтае да кара: E60 M5

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от pepi_tu » 07 Май 2012, 22:40

zBoost написа:
pepi_tu написа:...

.......може входа за самата писта да се забави и наистина на поляната със спрени БМВ-та да се видим да си поговорим, да си разгледаме колите, джантите и т.н. да стане готино всеки до колата си, пълно с хора и после да влезнем на пистата. вместо тва всички се втурват навътре и както каза колегата има 1 паркинг пълен с бмв-та и без нито 1 човек и всички се редят на некви опашки вместо това ;)

Точно така.... ето това имах в на предвид..... много ще е хубаво да е така !!! Колкото до стикерите много ме е яд, че не съм разбрал.... колкото до колегата '"Pisobella" незнам колега аз въпреки, че неможах да дойда с БМВ то и дойдох с друга марка кола, но щях да се гордея ако имах стикер с който всички да видя къде съм бил.... а и мисля, че всеки ентусиаст трябва да се гордее със събора и да показва на грешниците къде е истината :D :) :)
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Kroki » 07 Май 2012, 22:43

Липса на шпер, 2 камшика и удар в стената. Неудобното беше, че момчетата трябваше да спят в колата събота вечер и без заден джам им беше малко студено. Пускаха си климатроника де :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3602
Регистриран на: 10.09.2008
Местоположение: Смолян
Кара: E39 530D

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Ivo_Borisov » 07 Май 2012, 22:48

Pisobella написа:Нали тоя печат трябва да издържи до другия ден?! Е като се поизтрие за 30 минути ...как? Иначе за влизане-излизане за кратко е ок, ама от единия ден до другия ми се струва по-добър вариант гривни. Баня едно друго, няма да пестим вода сега! :lol: :lol: Лято, жега.... няма да изпадам в подробности...

А гривната е равнопоставена на билета. Брой продадени гривни = брой продадени билети. И тук няма мамене. Струва ми се, че се и следи по-лесно кой е платил и кой не. По този начин може да се забележат и "нелегали" посетители. Изобщо - за големи мероприятия на открито за мен това е един от най-добрите варианти. ( И после остават за спомен :Р )

pepi_tu не знам защо трябва да си личи върху всяка една кола, че е била на събор? Не всеки иска да си слага някви лепенки или отличителни знаци по колата. Който иска - има откъде да си купи всякакви стикери, номера и т.н. - това не е проблем. Аз лично не умирам от желание да се бутам на вътрешния паркинг, както и да си показвам кораба. Иначе имаше възможност да се влезе на вътрешния паркинг за всеки - плащаш и влизаш.
А според мен всяка една кола, която беше паркирана на Калояново - дали вътре или вън, си беше ЧАСТ от цялото това нещо. То морето от паркирани БМВ-та честно казано допринася ужасно много за цялостния вид и дух на събора. Най-малкото като отидеш и това е първото нещо, което сериозно ти прави впечатление :) Така че всяка една кола, била тя и отвън, е част от събора. ;) Пък дали другите знаят - смятам, че е по-важно, че ти за себе си знаеш къде си бил и какво си правил ;)

Е да ама ти например като не идваш втория ден и гривната ще си я дадеш на някой приятел да влезе. Или ако не ти, други ще го направят. А втория ден какво се прави? Къса се контролата на билета което първия ден не се прави. На излизане се слага печат а ако излизаш втория ден се слагат два печата на кръст и няма как да влезе някой без да е платил :yes: Просто измислено е както трябва :lol:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook