членски карти

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

членски карти

Мнение от Секретар на клуба » 22 Авг 2011, 11:20

Членската карта е средство за легитимация при ползване на преференциите, които BMW Клуб България предоставя на своите членове, при записване за участие на мероприятия организирани от клуба ,както и пред всички партньори на клуба предоставящи отстъпки за членовете.

viewforum.php?f=143

http://bmwpower-bg.net/club/8-Partnyori

Изображение
Картата може да бъде използвана само от лицето, на чието име е издадена. Тя съдържа вашето име, адрес (град) , персонален членски номер, както и дата на валидност. Подновява се април месец всяка година.

Заедно с членската карта всеки НОВ член на клуба получава стикер с логото на БМВ Клуб България и индивидуален членски номер, който да залепи на стъклото на автомобила си.

Изображение

За НОВОПРИЕТИ членове на BMW Клуб България - членски карти се издават до 1 месец след заплащане на членски внос .
За СТАРИ членове на BMW Клуб България - получават нова членска карта всяка година април месец след като са подновили /заплатили/ членството си в срок между 1ви януари и 31ви март.

Валидност на членската карта:
всяка карта е валидна до април месец за 1 година.

Получаване:
:arrow: от офиса на клуба на адрес София, жк. Дружба 2, бул.Проф.Цветан Лазаров 92 всеки делничен ден между 10.00ч. и 18.00ч. ,
:arrow: чрез Еконт
:arrow: от регионален представител
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от Секретар на клуба » 27 Апр 2012, 20:33

Извинявам се на всички,които са заявили пратки по Еконт и няма да ги получат утре,но не можах да смогна с цялото тичане днес и да изпратя всичките около 40 пратки.........ЛС тата стават все повече и не мога дори да отговоря на всички.Съжалявам ,но съм само с 2 ръце ;)

МНОГО МНОГО БЛАГОДАРЯ на Бойка Зарева, която днес отдели часове от времето си и ми помага в офиса :bowdown: /златна си/ както и на момичето в Еконт, което седя само заради мен и прие пратки,които за съжаление ще пусне утре понеже човека,който товари пратките си тръгна. :(
И разбира се на Иво Войков, който вчера също ми помогна с преноса на пратките до Еконт. :yes:
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 373
Регистриран на: 21.09.2008
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E46 320d 150к.с. M47N
BMW E61 530xi 272к.с. N53 LCI

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от sannikolaus » 28 Апр 2012, 6:44

:OT: Аз пък вместо да се ядосвам за членските карти, въпреки ситуацията, която се получи, се радвам, че имаме толкова будни, коректни и искрени управници на клуба!!!

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от Apassionata » 29 Апр 2012, 9:44

Секретар на клуба написа:Извинявам се на всички,които са заявили пратки по Еконт и няма да ги получат утре,но не можах да смогна с цялото тичане днес и да изпратя всичките около 40 пратки.........ЛС тата стават все повече и не мога дори да отговоря на всички.Съжалявам ,но съм само с 2 ръце ;)

МНОГО МНОГО БЛАГОДАРЯ на Бойка Зарева, която днес отдели часове от времето си и ми помага в офиса...


Ти пък, за нищо ;) :D Ако знаех, че ти е толкова натоварено, щях да дойда и предните дни... Ще мина и другата седмица ;) :D
Наистина, проявете разбиране и търпение, момичето действа изключително стегнато и експедитивно, но нещата, които трябва да свърши са адски много... и това няма как да го разберете, докато не поседите в офиса да видите какво тичане е ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от Nickelback » 03 Май 2012, 21:16

Аз пък искам да благодаря, че въпреки страшната лудница сред организаторите успях да си получа стикерите за член на клуба на време :yes:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 24.02.2010
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е36 КУПЕ
Мечтае да кара: БМВ М6 GPOWER
Детайли за колата: BMW E36 COUPE M44

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от VELICHKO » 21 Юни 2012, 19:44

Какво става с тези членски карти......??? Писна ми от лъжи ,вече втори месец мина и започва трети месец от както съм си платил и съм без членска карта и с изхабени нерви и надежди ..... Никаква организация няма - срамота за БМВ клуб България .... Всяка година ли ще е така с оправдание че машината се е счупила, ами много просто сменете фирмата или "фанете да мислите малко"......

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от Секретар на клуба » 23 Юни 2012, 0:52

Няколко пъти Ви писах в отговор на имейлите,че фирмата има проблем с печата и ламинирането на картите и съответно всяка грешка коства време за корекция. Питахме и в тази фирма, на която ми дадохте кординати, но и там срещаме същите проблеми с цветовете за печат. Сега ще ни направят мостра, за което също се иска време. Дизайна не е сложен, но има някои специфики в изпълнението. Това е третата фирма, която пробваме и разбира се ще я сменим докато получим желания резултат.

Това "вече втори месец мина и започва трети месец от както съм си платил" не мисля,че е точно така след като сте член на клуба от 15.05.2012г.

Както и да е , картите пристигнаха днес в 17.40ч. и по най-бързия начин съм Ви изпратила Вашата, за да пристигне в понеделник на посочения адрес. В 18ч. Ви изпратих мейл с тази информация.
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от pistata9889 » 26 Юни 2012, 18:52

VELICHKO написа:Какво става с тези членски карти......??? Писна ми от лъжи ,вече втори месец мина и започва трети месец от както съм си платил и съм без членска карта и с изхабени нерви и надежди ..... Никаква организация няма - срамота за БМВ клуб България .... Всяка година ли ще е така с оправдание че машината се е счупила, ами много просто сменете фирмата или "фанете да мислите малко"......


Приятелче,успокои топката ще чакаш колкото е необходимо,щом не си плати в нормалните срокове за първата партида.
Регистриран си преди две години така,че си наясно с нещата
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 17.04.2009
Местоположение: софия-Люлин
Пол: Мъж
Кара: BMW M42 купе
Мечтае да кара: BMW самолет M power пакет

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от 24vintila » 27 Юни 2012, 17:49

Хубавите,неща стават бавно,аз вече си я получих,за което Благодаря.
http://www.vbox7.com/play:49888df8 БМВ разход няма

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от Секретар на клуба » 28 Юни 2012, 9:39

24vintila написа:Хубавите,неща стават бавно,аз вече си я получих,за което Благодаря.


Иска ми се да избягаме от тази сентенция, защото се създава доста напрежение....за фирмата изпълнител, за офиса на клуба и за крайния потребител. Поради тази причина се стараем да работим с максимално коректни фирми, предлагащи добро качество на продукцията и спазени срокове. Все пак ако не опитаме няма как да знаем дали грешим ;)
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 17.04.2009
Местоположение: софия-Люлин
Пол: Мъж
Кара: BMW M42 купе
Мечтае да кара: BMW самолет M power пакет

Re: членски карти 2011г.-2012г.

Мнение от 24vintila » 28 Юни 2012, 14:27

Картите са с много хубав дизайн така че според мен целта е постигната. :clap: :yes:
http://www.vbox7.com/play:49888df8 БМВ разход няма

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 20.02.2013
Пол: Мъж
Кара: BMW F25 xDrive30d

Re: членски карти

Мнение от gpopivanov » 31 Яну 2014, 13:27

Здравейте,
Кога ще бъдат издадени новите членски карти ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 255
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: Раднево
Пол: Мъж
Кара: е30 М50Б25
Мечтае да кара: икономично

Re: членски карти

Мнение от Stiks » 05 Фев 2014, 14:07

373 Стилян Руменов Иванов Раднево 04/2013 Stiks
Ще помоля (за 3ти път )за новата година да ми оправите името.
Стилиян Руменов Иванов

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: членски карти

Мнение от Секретар на клуба » 05 Фев 2014, 18:08

:yes:
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 28.01.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW 530d e39

Re: членски карти

Мнение от mermenkov » 13 Фев 2014, 10:33

Здравейте,

Бях заявил че ще си получа членската карта в офиса на клуба, но както е тръгнало ще ми е доста трудно в близко бъдеще да мина през офиса в работно време. Дали има възможност да ми я пратите по Еконт?

Благодаря :bchug:
Изображение

Следваща

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook