BMW E39 530dA 09/2002

Продажба на автомобили и мотоциклети с марка BMW. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 892
Регистриран на: 15.11.2006
Кара: само БМВ-а

BMW E39 530dA 09/2002

Мнение от Pavlinius » 15 Апр 2017, 18:49

Цена: 6799лв

Технически данни:
Марка: BMW
Модел: 530D
Пробег: 218 000 км
Дата производство: 09/2002г
Дата първа регистрация: 11/2002
Тип двигател: Дизел
Кубатура: 2926
Коне: 193
Скоростна кутия: Автоматична
Дирекция: Лява
Категория: седан
Цвят: сив металик
VIN: При Интерес

Особености:
*врати - 4/5
*Airbag - ДА (10)
*Автопилот - ДА
*ABS - ДА
*Газова уредба - НЕ
*Метан - НЕ
*Ел. стъкла - ДА
*Ел. огледала - ДА
*Климатик -
*Климатроник - ДА
*Кожен салон - ДА
*Ксенонови фарове - ДА
*Лети джанти - ДА
*Навигация - ДА
*Парктроник - ДА
*Нов внос - НЕ
*Халогени - ДА
*Аларма - ДА
*Централно заключване - ДА
*Шибидах - НЕ

Снимки: http://pavlins123.snimka.bg/automobiles/e39-2.947055
Видео: https://www.youtube.com/watch?v=DRjBcc5H2Wc


Колата е като цяло в добро състояние като за годините си, разбира се има някои забележки както технически така и козметични. Дюзите са ремонтирани миналата зима и в момента всички са в норма. Торка на скоростите е рециклиран преди няколко месеца и е в гаранция, а наскоро е сменено и маслото на скоростите(както се прави след рециклиране). Сменени всички спирачни дискове и накладки преди няколко месеца. Сменени предни амортисьори с пружини миналата зима. 2 комплекта гуми с джанти. Едните са 17” от снимките (4 броя + 1 резервна) с летни гуми Barum Bravuris 2 235х45х17 отпред и 245х45х17 отзад карани 3-ти сезон и с грайфер за още 3 сезона. Другите са 16” оригинални на БМВ с зимни гуми 2 почти нови гуми Dunlop карани сезон и половина и 2 гуми, които са карани 4 сезона, но според мен имат грайфер за поне още 1-2. Към колата давам и два кабела за диагностика - единия за INPA-та, другия за DIS както и софтуер за тях.
Екстри: опционално добавени всички въздушни възглавници като общия брой е 10, ксенонови фарове (ремонтирани са водачите, които се чупят на всяко такова BMW и в резултат светят супер), сензор за дъжд, автоматични фарове, електрохроматично вътрешно и странични огледала, автоматично сгъване на огледалата (дясното се развали и не съм го преглеждал), кожен салон (доста запазен за годините си, съвсем леко протрита шофьорска седалка от едната страна, едно козметично боядисване и ще стане като нов), електрическо регулиране на седалките и волана с памет и запазване на настройките в 2-та ключа, парктроник, печка, навигация, bluetooth за слушане на музика
Забележки: тропащо окачване - казаха ми, че кормилните накрайници са за смяна, но нямаха време в сервиза да ги сменят. Възможно е да ги сменя преди продажбата, ако ми остане време или да се разберем с купувача за отстъпка от цената. Печката не работи, не знам какво й е, никога не съм я преглеждал. Перката на климатика(тази при двигателя) понякога не завърта, ремонтирах я, но явно не съвсем успешно. Климатика обаче работи и двигателя не загрява, така че за мен не е кой знае какъв проблем. Както споменах по-горе дясното огледало престана да се прибира - има упътване в youtube как да се оправи.


Данни за връзка:
Телефон: 0899196202 , предпочитам Viber, WhatsApp или SMS
Скаип:
Електронна поща: xpisthebest@gmail.com
Място, на което може да се види колата: София
Последна промяна Pavlinius на 06 Май 2017, 22:13, променена общо 3 пъти
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 892
Регистриран на: 15.11.2006
Кара: само БМВ-а

Re: BMW E39 530dA 09/2002

Мнение от Pavlinius » 25 Апр 2017, 19:47

Нова цена
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 892
Регистриран на: 15.11.2006
Кара: само БМВ-а

Re: BMW E39 530dA 09/2002

Мнение от Pavlinius » 06 Май 2017, 22:14

Още по-нова
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: BMW E39 530dA 09/2002

Мнение от boris » 08 Май 2017, 16:07

Всички корекции и обявления се извършват в първото мнение на темата, ъп-ва се с бутона пригоден за тази цел.
Изображение

Назад към Продава - Автомобили, Мотоциклети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook