Е60 550i Face

Продажба на автомобили и мотоциклети с марка BMW. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 25.03.2015
Пол: Мъж

Е60 550i Face

Мнение от Tufaka » 29 Сеп 2021, 2:33

Цена: 22500лв
Технически данни:
Марка: BMW
Модел: E60
Пробег: 203000
Дата производство: 09.2009
Дата първа регистрация: 02.2010
Тип двигател: бензинов
Кубатура: 4.8
Коне: 367
Скоростна кутия: автоматична-спортна
Дирекция: лява
Категория: седан
Цвят: графит


Особености:
*врати - 4
*Airbag - Да
*Автопилот - Да
*ABS - Да
*Газова уредба - Не
*Метан - Не
*Ел. стъкла - Да
*Ел. огледала - да
*Климатик - Не
*Климатриник - Да
*Кожен салон - Да
*Ксенонови фарове - Да
*Лети джанти - Да (19")
*Навигация - Да
*Парктроник - Да
*Нов внос - Не
*Халогени - Да
*Аларма - Да
*Централно заключване - Да
*Шибидах - Да

Допълнителна информация:
Автомобила е уникален екземпляр в безупречно състояние, един от последните произведени за модела, няма аналог на пазара. Разполага с абсолютно всички екстри за модела, като най-редките от тях са дистроник, хедъп, кейлес, по-новото поколение CiC мултимедия със страхотно озвучаване Лоджик 7, +последни карти за европа и отключени всички екстри, пълен оригинален М-пакет(вътре и вън), заводско М-окачване, черен таван, шадоу лайн, уелкъм лайт, активни фарове, комфорт салон, ел. м волан с подграване и памет и много други. Напълно оригинален вид. Внос от САЩ, без никакви удари(имам снимки). Налични катализатори, чисто нов акумулатор Бош. Напълно обслужена само с оригинални части BMW. Нови спирачки, перфектна ходова част. Обслужен климатроник. Скоростна кутия от новото поколение със спортен режим и перки, ревизирана и обслужена с оригинални части ZF. Нови гуми летни. Разполагам с цялостна документация за всичко сменено. Невероятен разход на бензин 14/100 градско, 10/100 извънгр. с 150км/ч. За повече информация, снимки и оглед пишете или звъннете!

Данни за връзка:
Телефон: 0883555316
Скаип:
Електронна поща:
Място, на което може да се види колата: София

Снимки:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Е60 550i Face

Мнение от ivanski_2 » 29 Сеп 2021, 6:50

Избягвам да пиша под обавите, но в бмв форум да пишеш “всички екстри за модела” и на 1 вата снимка да си личи че е далеч от всички екстри е малко несериозно :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 25.03.2015
Пол: Мъж

Re: Е60 550i Face

Мнение от Tufaka » 30 Сеп 2021, 22:57

Прав си колега, няма какво да кажа по въпроса, писал съм го по инерция с мисълта че колата наистина си е бъкана с екстри :D Да няма някои неща - обдухване, масаж и следене на пътната маркировка, като за последното не съм сигурен даже дали въобще се слага на е60, но всичко друго го има. А и не знам дали въобще съществува по принцип е60 с всичко което може да съществува като екстри за модела, все пак някои се произвеждат за американския пазар, някои за европейския, на единия се предлагат едни неща на другия други и така.
Все пак благодаря за забележката, :nono: прав си колега, :dummy: не съм го направил с мисълта да излъжа някой, те екстрите се виждат за който го интересува, а и няма как да ги описвам всички, аз все още откривам нови пинизи по колата след вече 1 година ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Е60 550i Face

Мнение от ivanski_2 » 04 Окт 2021, 8:12

Адмирации за отговора :bchug:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 25.03.2015
Пол: Мъж

Re: Е60 550i Face

Мнение от Tufaka » 14 Окт 2021, 18:06

Офертна цена до 10.11. на 20 990лв.! Без коментар! :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Е60 550i Face

Мнение от nickem » 01 Ное 2021, 22:52

Хубаво е да опишеш каква е ситуацията с дистроника, предвид че сензора липсва и няма как да работи така... :)

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 25.03.2015
Пол: Мъж

Re: Е60 550i Face

Мнение от Tufaka » 03 Дек 2021, 16:33

Дистроника нито липсва, нито има проблем с него, работи си перфектно, просто оригиналната решетчица пред него на бронята която стои липсваше и за това временно взех такава без дупка за дистроника(така е на снимката), а после изрязах дупка в тази решетчица за да мога да го ползвам дистроника. Сега просто трябва да се поръча оригинална пластмасова решетчица с дупка, която се слага за 2 мин. Втора употреба или нова в бг не мога да намеря, а не ми е останало време да ровя и да поръчвам от някъде! Ако някой има да предлага! :D

Назад към Продава - Автомобили, Мотоциклети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook