BMW 318 (бензин) Е46 1.9/ M43b19 (ГАЗ + Верига)

Продажба на автомобили и мотоциклети с марка BMW. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 27.04.2018

BMW 318 (бензин) Е46 1.9/ M43b19 (ГАЗ + Верига)

Мнение от Schhh » 12 Апр 2021, 9:29

Цена: 300

Технически данни:

Марка: BMW
Модел: e46/318i
Пробег:271 000
Дата производство:05.1998
Дата първа регистрация:29.06.1998
Тип двигател: Бензин/Газ
Кубатура:1998 cm3
Коне:118
Скоростна кутия: Ръчна
Дирекция:Лява
Категория: Седан
Цвят: Червен
VIN:WBAAL31080JJ05663

Особености:
*врати - 4
*Airbag - да 6
*Автопилот - не
*ABS - да
*Газова уредба -да
*Метан - не
*Ел. стъкла - да, предни
*Ел. огледала -да
*Климатик - не
*Климатроник - ДА
*Кожен салон - не
*Ксенонови фарове - не
*Лети джанти - да
*Навигация -не
*Парктроник - не
*Нов внос - не
*Халогени - да
*Аларма - да
*Централно заключване - да
*Шибидах -не

Допълнителна информация:

Продавам е46 с мотор м43б19 с ВЕРИГА. Автомобила е много пазен, обгрижван и обичан, винаги поддържан навреме и с подходяща грижа. Собственик съм от 2016, като лично познавам предишните 2ма собственици. Аз съм навъртял 100 000 км с колата, пробега е реален. Автомобилът е използван от мен главно за пътуване по магистрала между София, Белград и Бургас. Има монтиран висок клас газов инжекцион Ловато, 35л бутилка, вписана в талона. Колата е карана 80% от времето на бензин. Няма разлика в вървенето на газ и бензин. Технически до 04.2022.

По колата съм сменял много неща, като има нови крайни и средно гърне, нови тампони на двигателя (Лемфьордед), ревизирана охладителна система (нов воден радиатор и връзки) през 2018, обслужен дигитален климатроник (сменени ремъци и компресор), няма нищо за ремонт или ревизия по ходовата част, сменени през есента на 2020 кабели и запалителни свещи и още много. Ревизирана спирачна система, прилични накладки и дискове. Газовия инжекцион(пробката за зареждане е скрита зад капачката за гориво) е обслужван на всеки 10 000 км, редовно са подменяни филтри и е правена диагностика. Маслото и филтрите имат още около 3000 км живот, кара се в 5w40. Веригата е ревизирана (обтегачи и прилежащи части), няма луфтове, почуквания или други проблеми. Нормални за възрастта козметични забележки.

Колата не дава грешки по мотора, няма светещи чекове.

Колата има имобилайзер, 2 броя ключове (+заготовки), управление на стъклата от ключа, както и активирани екстри като автоматични светлини, функция изпрати ме до вкъщи. Има изкаран AUX кабел, който се прибира скрито над жабката. Звука е перфектен и може да се монтира елементарно BLUETOOTH накрайник, без да се разваля оригиналната визия на таблото с aftermarket-ски CD-та До 09.2020 е държан в отопляем гараж.

Давам я с 4 летни (лети джанти + гуми) и 4 зимни стоманени (джанти + гуми). В гумите има още около един сезон живот. В момента е със стоманените джанти.

Поддържал съм и пазил колата за мен,винаги с добри части, но се налага да се разделя с нея заради покупка на друг тип автомобил. Бартери не ме интересуват. Коментар на цената при интерес.

Данни за връзка: Александър
Телефон: 0885 64 6655

Електронна поща: baldjieval@gmail.com
Място, на което може да се види колата: София/Бургас

Снимки:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 16.03.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530i (M54B30)
Мечтае да кара: BMW G30 M5 Competition
Детайли за колата: BMW E60 530i 2004г., с M54B30 мотор, ръчни скорости, цвят - Black Sapphire, цял m-tech пакет, джанти - style 172M 19' "спайдър"
Член на БМВ КЛУБ БЪЛГАРИЯ.

Re: BMW 318 (бензин) Е46 1.9/ M43b19 (ГАЗ + Верига)

Мнение от konnika_s_glava » 02 Юни 2021, 22:14

Как така цената е 300?!?!? :shock: :shock: :shock: Да не си объркал нещо?!?
За какво ти е жена, когато имаш BMW, което да ти трови живота! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :bchug:

Назад към Продава - Автомобили, Мотоциклети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook