BMW e46 320d Face 150к. ПРОДАДЕНА M47TUD20 Euro4

Продажба на автомобили и мотоциклети с марка BMW. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: e61 530d LCI
Мечтае да кара: Виж по-горе

BMW e46 320d Face 150к. ПРОДАДЕНА M47TUD20 Euro4

Мнение от banan4i » 22 Авг 2020, 11:53

Нова Цена:6250
Цена за форума: 6150
Технически данни: BMW 320 Face 150к. M47TUD20 Euro4
Марка:BMW
Модел:320d e46
Пробег:238633
Дата производство:10.2004
Дата първа регистрация:05.2005
Тип двигател:Дизелов
Кубатура:1998
Коне:150
Скоростна кутия:Ръчна
Дирекция:Лява
Категория:Седан
Цвят:Графит
VIN:При запитване

Особености:
*врати - 4/5
*Airbag - Предни, Странични, Завеса
*Автопилот - Не
*ABS - Да
*Газова уредба - Не
*Метан - Не
*Ел. стъкла - Да
*Ел. огледала - Да (без фунцкия ел. прибиране)
*Климатик - Да
*Климатроник - Да
*Кожен салон - Не (Алкантара с надуване)
*Ксенонови фарове - Да (допълнително добавяни от мен H7)
*Лети джанти - Да
*Навигация - Не
*Парктроник - Не
*Нов внос - Не
*Халогени - Да
*Аларма - Не (кодирана визуална аларма)
*Централно заключване - Да
*Шибидах - Не

Допълнителна информация:
След малко под 4 години вярна служба дойде време да се разделя с личния си автомобил. Колата е BMW 320d e46 Facelift M Tech 2. Колата, фабрично от завода е с пълен " М пакет" , включващ брони, прагове, лип спойлер, отвори за охлаждане на предни дискове, вътрешни M прагове, М почиващ крак, черен таван, колонки, дръжки таван, сенници, плафони, М волан, М ZHP къс скоростен лост с изместен център, М твърда рейка, М окачване, М регулируеми амортисьори, М лети джанти 17" style 68 и М лип спойлер. Всичко по колата е фабрично и няма добавки. Спортен алкантара салон с надуване, Black Alu Cube лайстни, подлакътник отзад, черен мокет с черни стелки (фабрични) и гумени (Petex) специално за модела. Пълен комплект фабрични инструменти, акумулатор в багажника, фабричен крик и патерица. Business CD радио с изведен AUX и Bluetooth. Климатроник, бордкомпютър, добавени лупи, бял angel eyes и 35W неутрално бял ксенон от мен, вградени във фабричния фар с ел. щора за преминаване на дълги, към която съм свързал И фабричните дълги (халоген). Автоматични фарове с автоматично регулиране във височина. Колата е с добри летни гуми Fulda със 17" джанти стил 68 и отлични зимни Dunlop с 16" стил 46, добавям и оригинални релси за тавана (купени Февруари т. г. и за момента не-монтирани). Реални 238к км, проверени в М Кар. Закупена от мен на 11. 2016 на 198к км. 2015г. е била на 189к км. Сервизна история в BMW до 2015г. По колата не е пестено, искала е малко ремонти, но поддръжката винаги е била навреме и на ниво. Винаги са сменяни всички филтри и масло Castrol 5W40 на 10к км, филтър картерни газове е сменен с новия вид. Колата не губи дори и грам масло! Премахнати вихрови клапи и монтирани тапи. Пазя всички фактури за ремонти! В рамките на последните две години - мека връзка генерация, изкорубен преден катализатор (задния е изкурубен от предния собственик), реле подгревни свещи + свещи, помпа нафта (под шоф. седалка), АТЕ предни и задни дискове и накладки, амортисьори багажник, помпа чистачки, акумулатор Varta SilverLine 74Ah, термостати, антифриз, ремъци. Моторчета на предни стъкла. ЕГР изчистен преди няколко месеца, работи. В Рамките на 3000км и 6 месеца - предни накладки TRW + датчици, всички филтри и масло Castrol 5W40. Тампони двигател, вакуум пътища, гарнитури вс. колектор, изчистен MAP сензор, турбо проверено - няма грам луфт и чисто като сълза. Тампони и масло скоростна кутия, комплект съединител и маховик LUK + всичко, което е излезнало след отваряне, висящ лагер + каре на кардан. Единственото по колата за смяна е заден тампон диф, наличен в мен, ще се смени на 20. 08. Вътрешни и външни кормилни накрайници + реглаж. Тампони предни носачи, биалетки. Със сигурност забравям нещо, но пазя фактури. Няма грешки в модулите на колата, естествено за модела - кантар пасажерска седалка отчита седнал човек винаги. Дюзите са без корекции, всичко по вакуум и въздух е идеално - прилагам снимки. Огледалата са с работещ подгрев и ел. регулиране. Пасажерска жабка със заключване, малка шоф. жабка, колата фабрично е с tray (който пазя) в централната колона, добавил съм китайски къпхолдер и монетник гумирани в черен мат. Колата е внесена от предишния собственик от Италия, 2 месеца по-късно е купена от мен, всички книжки са налични, а също и три оригинални, работещи ключа. Кодирани автоматични фарове, напомняне за забравен ключ, отваряне и затваряне на стъклата от ключа, визуална аларма, follow me home, corner park lights, заклюване при тръгване и други. Застраховка ГО и каско с полица до Август 2021, платени вноски 1/4. Двигателят е новият M47 евро 4, който с последния за е46 и се монтира и в е90, с електронен турбо актуатор. Колата се продава единствено заради замяната с комби - е91 или е61, не приемам бартери! Много добре знам какво продавам, и в какво състояние, така че моля за сериозни запитвания. Възможен коментар на цената, единствено след оглед. Проверка в сервиз по Ваш избор. За повече снимки и номер на рама (VIN) - пишете ми!
Страхотен автомобил, на който следващия собственик дълго ще се радва.

Данни за връзка:
Телефон: 0886889448
Скаип:Не
Електронна поща:tsvetoslav.r.ivanov@gmail.com
Място, на което може да се види колата: София

Снимки: За повече снимки и с по-добро качество добавям линк към мой албум във фейсбук - https://bit.ly/3h3EBSX

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение