Календар 2012

Дискусии за рекламните материали на клуба.

Модератор: N.Mihaylovski

royal jester
Аватар
Мнения: 231
Регистриран на: 20.04.2010
Местоположение: Севлиево/Тиквенбург
Пол: Мъж
Кара: ше Е46 на дизел
Мечтае да кара: X5 (E70) M 4.4 (555Hp)
Детайли за колата: " Колкото по- проходим джип караш, толкова по-далеч ходиш за трактор. "

Календар 2012

Мнение от e 46 maniq » 12 Дек 2011, 12:12

Колеги ще има ли календари на клуба за 2012 година :?:
!!! ВНИМАНИЕ !!! Изображение

Коню ми е шашав! Рита апе и налата на бой !!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Календар 2012

Мнение от u`F`o » 12 Дек 2011, 12:39

100% ще има, само дано да не е толкова гаден като този за 2011та година. Определено можеше да се постараят повече. Шкода форума имаха доооста по-добър календар - смятай :yes:

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: Календар 2012

Мнение от Секретар на клуба » 12 Дек 2011, 14:40

Ще има разбира се и всички с нетърпение чакаме да го видим :)
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Календар 2012

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Дек 2011, 20:43

u`F`o написа:100% ще има, само дано да не е толкова гаден като този за 2011та година. Определено можеше да се постараят повече. Шкода форума имаха доооста по-добър календар - смятай :yes:

Като не ти харесва направи нещо по въпроса, например спонсорирай заснемането, или печата, каквото си избереш.
На готово всеки знае да плюе.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Календар 2012

Мнение от u`F`o » 12 Дек 2011, 21:19

N.Mihaylovski написа:
u`F`o написа:100% ще има, само дано да не е толкова гаден като този за 2011та година. Определено можеше да се постараят повече. Шкода форума имаха доооста по-добър календар - смятай :yes:

Като не ти харесва направи нещо по въпроса, например спонсорирай заснемането, или печата, каквото си избереш.
На готово всеки знае да плюе.

Знаех си, че ще има такова мнение ;) Айде като си засегнат, ще ти задам друг въпрос - тея календари, що не се плащат? Не мога да спонсорирам такова начинание, но мога да дам 5 кинта за един календар. Въпроса е да як! Много изпипан, а не слобен за 10 мин, пуснати хиляди бройки и айде- зимайте и си лепете по гаражите и на всякъде да правим реклама на форума. Форума си е известен и без тези календари :yes:
Моето предложение е, да се направи на 12 страници и да се разгръща, всеки месец различен автомобил и различна картинка - това визирах от шкода форума. На една страница може да са сложени и 4-5 коли примерно. Има достатъчно яки коли от форума, които могат да се сложат на календара. Има достатъчно готини фотосесии. Примерно за м. Май да се сложи снимка от БМВ събора - тематично... За Декември - зарината е30ска в преспите... За Август лачен кабриолет на фона на залеза и морето на заден план - нали? Представяш ли си го ? Защото аз си го представям и изглежда в пъти по- добро от една готина е30ска на пистата и някакви жени около нея.
Изображение
Еми сори, ама тея мацки нито позират, нито се връзват с ///М3 е30, нито с пистата - просто някъв кадър. Изглежда точно като сглобван в междучасие...
Но нека се съсредоточим върху какво може да се направи, а не върху какво е било ;)
Нека хората, които се занимават, да направят едно preview (демо или както искате го наречете) т.е. един календар онлайн, да е готов до края на годината и да пуснат анкета, искате ли да се плаща по 5лв (примерно) и всеки който заяви да е ангажиран с покупка, за да се предвидят колко бройки да се пуснат ;) Никак не е сложно, аз смятам, че НИЕ сме най-големите ентусиасти в България и не случайно караме БМВ, защото малко или много сме перфекционисти. :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 26.07.2008
Пол: Мъж
Кара: e36 318ti
Мечтае да кара: e36 M3

Re: Календар 2012

Мнение от Amitival » 12 Дек 2011, 21:22

Съгласен съм с колегат u`F`o много по добре ще изглежда :yes:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3 Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Календар 2012

Мнение от u`F`o » 12 Дек 2011, 21:32

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.ph ... 330ab82952 :shock:
Ето календара на VW club 2011 - БМВ КЛУБ БЪЛГАРИЯ, не може ли да направи такъв календар?! Щом се правят такива грандиозни събори, най-добрите в България, значи един календар не е абсолютно никакъв проблем - нали :yes:
Ето корицата:
Изображение
Изображение

Януари:

Изображение

Февруари:
Изображение

Март:
Изображение

Април:
Изображение

Май:
Изображение

Юни:
Изображение

Юли:
Изображение

Август:
Изображение

Септември:
Изображение

Октомври:
Изображение

Ноември:
Изображение

Декември:
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6032
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Календар 2012

Мнение от B U L L I » 12 Дек 2011, 21:40

нямам нищо против идеята,но се чувствам обиден че колега от бмв форум ми дава за пример
календар на фв :roll: аз просто съм погнусен от толкова много фотоси хакнати в нашия форум.
мирише ми на изневяра,аз никога не съм влизал във форум на друга марка и няма и да го направя докато съм жив.
досегашните календари са били идея на човек,който спонсорира тяхното появяване без да има изгода от това,затова
е такова каквото е решил той.
ако бмв клуба направи календар като този показан от теб,логично ще е да се заплаща
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 280
Регистриран на: 3.03.2011
Местоположение: PLEVEN
Пол: Мъж
Кара: гумите да пушът

Re: Календар 2012

Мнение от DRIFT MASHINA » 12 Дек 2011, 22:01

На мен ми допада идеята на колегата u ' F ' o но както и да го направите пак ще му се радваме

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Календар 2012

Мнение от u`F`o » 12 Дек 2011, 22:03

B U L L I написа:нямам нищо против идеята,но се чувствам обиден че колега от бмв форум ми дава за пример
календар на фв :roll: аз просто съм погнусен от толкова много фотоси хакнати в нашия форум.
мирише ми на изневяра,аз никога не съм влизал във форум на друга марка и няма и да го направя докато съм жив.
досегашните календари са били идея на човек,който спонсорира тяхното появяване без да има изгода от това,затова
е такова каквото е решил той.
ако бмв клуба направи календар като този показан от теб,логично ще е да се заплаща


А, аз се чувствам обиден, щото си мислех, че ние сме по-по-най, а се окзва, че от VW сектата ни минават с...
... доста :banghead:
Аз в други форуми почти не влизам, но не можем да отречем добрата работа на ентусиастите от другата секта. Трябва да си сверяваме часовника ;) Това дали ще влизаш в друг форум или не си е лично твое решение и не те прави нито по-зрял, нито по-обективен, нито по-отворен. Без да се обиждаш ;)

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Календар 2012

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Дек 2011, 22:06

u`F`o

Не ми се подхваща спора, за без пари календара е ПЕРФЕКТЕН
Листов ще се плаща то е ясно.
За календара на Фауве, съм по запознат и от теб ;) Но не може да сравняваш 2 та календара нямат общо просто, като си фен на хубавите неща можеш ли да поемеш подготовката на снимките за календара ?? или пред печата ??
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Календар 2012

Мнение от u`F`o » 12 Дек 2011, 22:13

N.Mihaylovski написа:u`F`o

Не ми се подхваща спора, за без пари календара е ПЕРФЕКТЕН
Листов ще се плаща то е ясно.
За календара на Фауве, съм по запознат и от теб ;) Но не може да сравняваш 2 та календара нямат общо просто, като си фен на хубавите неща можеш ли да поемеш подготовката на снимките за календара ?? или пред печата ??


Адаш, знам че имаш печатница :bchug:
Айде сметни 12 страници в този им вид колко пари ще легнат. При положение, че ще се печатат примерно 20% до 30% от миналогодишните бройки. Сигурно ще са няколко хиляди бройки - ти си запознат ;)
Ако един календар излиза 3лв, БМВ Клуб България ги продава на 5 и остават 2 кинта организационни разходи и приход за клуба, ако има такъв. Ако е 6лв разхода - ми пуснете го на 8сем. Сега защо трябва да обесняваме как не може да стане, вместо как да се получи :yes:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Календар 2012

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Дек 2011, 22:30

Всички знаем как да стане. :)
Но както знаеш само със знаене не става.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 606
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Кара: E30

Re: Календар 2012

Мнение от zzuzi » 12 Дек 2011, 23:14

А защо пък трябва да се променя типа на календара-това не е книжка за оцветяване само да си прелистваш картинки.Аз лично предпочитам една яка,интересна и изпипана снимка,направена на плакат пред купчина хвърчащи листа с картинки.
Изображение Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Календар 2012

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Дек 2011, 23:21

Защото аз в офиса си няма да сложа плакат, а листов стилен календар, много колеги имат този проблем, и 2 та календара имат предимства, листовите са имиджови календари.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Следваща

Назад към BMW Клуб България - Рекламни артикули и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook