Тефтери БМВ Клуб България

Дискусии за рекламните материали на клуба.

Модератор: N.Mihaylovski

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от BMWALPINA » 05 Ное 2009, 22:40

Днеска доката си писах с химикалаката на БМВ Клуб България разбрах, че ми липсва и такъв тефтер...Не мислите ли, че ще е хубаво да се помисли и над този въпрос(ако не е мислено вече), защото има няколко безмислени артикулa, а тефтери си нямаме...

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от N.Mihaylovski » 05 Ное 2009, 23:29

BMWALPINA написа:Днеска доката си писах с химикалаката на БМВ Клуб България разбрах, че ми липсва и такъв тефтер...Не мислите ли, че ще е хубаво да се помисли и над този въпрос(ако не е мислено вече), защото има няколко безмислени артикулa, а тефтери си нямаме...

И кой ще се занимава с тези тефтери,едни стикери се прават 6 месеца и резултата е "супер са подай ми човала"
Па тефтери ще се прават,направо за 2012 да ги правим
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от BMWALPINA » 06 Ное 2009, 0:16

Аз бих се наел, но нямам особено много време, но бих пробвал...има някой неща които ме интерасуват и тогава и тогава ще мога да кажа "да" и да действам, но тях ще ги говоря с Асен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Самоков/Боровец
Пол: Мъж
Кара: ше E30 сега:E90 N52B25

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от raddy » 06 Ное 2009, 1:16

То добре че беше Влади да ни организира за химикалките иначе още да си пишем по темата какъв модел да са :(
Иначе ще е супер някой да направи нещо по въпроса :yes:
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от N.Mihaylovski » 06 Ное 2009, 10:03

Андро,за какви тефтери става дума вариант
1 Купуват се някакви тефтери и се дават на сито за да се напечата на корицата логото и някъв надпис по желание-стават диста гадни и грозни като цяло
2 Прави се корицата както трябва,и всяка страница е с логото на клуба,и има еще 1000 неща който се прават и става луксозно изпълнение=много пари и много разправия,но това е за мен единствения начин,иначе циганиики не мерси :D
А и сумата няма да е малка :)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от BMWALPINA » 06 Ное 2009, 21:16

Аз искам луксозно изпълнение, което до показва стила и грацията на БМВ, а не селянията на бмвджиите. Но само ние двамата да си пишем няма смисъл... Дано поне още един се включи дискусията ни, че то по добре да се чуем по телефона и да си приказваме...Аз имам няколко идеи вече, но ще ги споделя ако има заинтерасованост...

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от N.Mihaylovski » 06 Ное 2009, 21:47

Добреее,и аз мисля като теб,като ще е да е,обаче не може да направиш 10-20 тефтера (можеш ама цената ще е да не ти казвам :mhihi: )
Та ще трябва да е бройка,500 е добре горе доло сме в средата,ако е над 1000 цената пада драстично,но въпроса е дали ще има толкова желаещи
щото и цената няма да е 1000 лева

Хрумна ми нещо,ние правим на ЕКО Булпак всичко,сега правим тяхните работни тефтери,те не са лепени,а със спирала корицата е 200 грама,а тялото 80 грама офсет,и така са получава,че като изработка не са скъпи,но пък не изглеждат ефтино,и ефекта е постигнат,но пък тефтер на БМВ клуб България не може да е със спирала,поне на мен не ми изглежда стилно
Абе има много варианти,ако има интерес може да се помисли да извада мостри и цени,но трябва да има бройка за 100 тефтера няма смисъл
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от BMWALPINA » 07 Ное 2009, 0:08

Тия дни като имам време ще видя и аз няколко варианта.

Новини
Аватар

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от Новини » 07 Ное 2009, 1:44

Тази вечер говорих с BMWALPINA какво трябва да направи за да представи готов проект и съответно да бъде предложен за одобрение и изпълнение. ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от Мишел » 08 Ное 2009, 16:01

С нетърпение чакам да го видя :)
И аз съм ЗА по-луксозен вариант :yes:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от N.Mihaylovski » 08 Ное 2009, 17:36

Андро кога чакаме,да представиш проекта,градивна критика приема ли се или :)
Асене проекти от простосмъртните приемат ли се ??
Ако ще се прави нещо давайте по бързо,щото не стават за 1 ден :)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от Vlados » 08 Ное 2009, 21:36

Дайте идея какво трябва да има на корицата на тефтера и в какъв вид и да почваме, че и без това вече сме окъснели...
П.С. Имам нещо в предвид...
Изображение

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от BMWALPINA » 08 Ное 2009, 22:07

В момента чакам да ми покажат няколко варианта - големина и платно. Представям си го да е черен и на него да има дискретен надпис BMW Club Bulgaria, а вътре на всяка страница да има логото. Скоти критики винаги може да има нали целта е да се направи възможно най-добре.
Владо дай си и своите идеи, колкото повече варинати има толкова по добре ще бъде. Не обещавам колко бързо ще стане, защото нямам особено много свободно време...ще гледам да е максимално бързо, а в момента чакам да ми се покажат вариантите.

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от BMWALPINA » 08 Ное 2009, 22:09

Скоти покажи и ти някакви варианти за дизайн.

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Тефтери БМВ Клуб България

Мнение от N.Mihaylovski » 08 Ное 2009, 23:14

BMWALPINA написа:Скоти покажи и ти някакви варианти за дизайн.

Дизайн казваш,добре,но да видим каква ще е корицата,с подвързана кожа,велур,или просто картон,картона може да има UV лак частичен само на надписие става много красиво,имам много идей,но май важното е да видим с какви пари разполагаме и да направа проекта според парите,аз мога да направа и предложа уникален тефтер но и цената ще е уникална,първото което е да видим с какво разполагаме и после да правим проектите.
С каквото мога ще помагам,съвети,печат и т.н
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Следваща

Назад към BMW Клуб България - Рекламни артикули и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook