Проблем с Блутуут и фабричен телефон

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 13.03.2010

Проблем с Блутуут и фабричен телефон

Мнение от marto5000 » 14 Мар 2010, 12:08

Колеги имам е60 2005г. и фабричен телефон в подлакътника, който е моторола и се връзва през блутуут с четеца за сим картата зад него! В менюто Блутуут на И драив виждам слушалката Моторола и си говоря по нея със сим каратата от слота в колата без проблем! Проблема настъпва когато искам да вържа моя си гсм през блутуут!!! успешно сдвоявам гсм и колата и гсм ми се появява на екарана но до там! нито мога да сваля контактите нито мога да приемам или изпращам обаждания! опитах като изтрия от менюто другата слушалка - без ефект! опитах като извадя другата сим карта от подлакътника - без ефект- търси си я и пише инсерт сим!!! пробвах и с други апарати не става! просто като 4е ли колата не иска да стане хендс фрии устроиство за моя гсм , а само за тъпата фабрична моторола. сигурен съм , 4е и други колеги са се сблъсквали с такъв проблем, но до сега никъде не открих решението му във форумите! няма нужда да споменавам че в Камор меко казано не знаеха за кво иде реч и кое е възможно и кое не! моля ви дайте съвет!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: Проблем с Блутуут и фабричен телефон

Мнение от INTEGRALE » 14 Мар 2010, 17:02

Колега мойто Е60 е с същия проблем... Има няква тънкост или просто ТЦУ то до 2005 е несъвместимо нещо(имаше такъв бюлетин) Примиряваш се и това е...

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 13.03.2010

Re: Проблем с Блутуут и фабричен телефон

Мнение от marto5000 » 14 Мар 2010, 22:06

ами идеята да се примирявам хич не ми допада така 4е даите некви предложения или поне кои кво е опитвал за да се справи с тая простотия! относно колегата със същия проблем ще съм много признателен ако пусне един линк където да про4ета въпросния бюлетин и какво точно се казва в него!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 8.04.2004
Местоположение: Sofia

Re: Проблем с Блутуут и фабричен телефон

Мнение от S_GonzaLes » 15 Мар 2010, 19:30

Ходи ли до дилъра и какво ти каза ?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 13.03.2010

Re: Проблем с Блутуут и фабричен телефон

Мнение от marto5000 » 15 Мар 2010, 22:37

ами след 30мин ровене и връзване с два три апарата в камор ми казаха 4е не ставало и виждаш ли идея си нямали как да го оправят и дали изобщо може да се оправи! никои ли не е срещал решение за този проблем???

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 27.10.2009
Местоположение: в гащите си
Пол: Мъж
Кара: ги да викат
Мечтае да кара: слон

Re: Проблем с Блутуут и фабричен телефон

Мнение от bvv1 » 16 Мар 2010, 0:09

marto5000 написа:ами след 30мин ровене и връзване с два три апарата в камор ми казаха 4е не ставало и виждаш ли идея си нямали как да го оправят и дали изобщо може да се оправи! никои ли не е срещал решение за този проблем???

С ъпдейт???!!!
Преди да полетиш-трябва да се научиш да ходиш!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: Проблем с Блутуут и фабричен телефон

Мнение от INTEGRALE » 16 Мар 2010, 8:05

bvv1 написа:
marto5000 написа:ами след 30мин ровене и връзване с два три апарата в камор ми казаха 4е не ставало и виждаш ли идея си нямали как да го оправят и дали изобщо може да се оправи! никои ли не е срещал решение за този проблем???

С ъпдейт???!!!
пробвахме - нестава :paranoid:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: Проблем с Блутуут и фабричен телефон

Мнение от INTEGRALE » 16 Мар 2010, 8:07

Казах ти решението след дълго четене в чуждите форуми
А то е смяна на ТЦУ то с втора употреба от на кола след 2005 и кодиране отново

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook