Качествен Бензин, кой от коя верига е доволен?

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 24.10.2008
Местоположение: квартала на бедните
Пол: Мъж
Кара: bmw

Re: Качествен Бензин, кой от коя верига е доволен?

Мнение от mi6omga » 03 Мар 2010, 15:26

спорет мен и моето впе4атление е 4е насиакаде бензина е еднакав другото е 4е зависи кои бензиностанци слакат добавки и кои не

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10389
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Качествен Бензин, кой от коя верига е доволен?

Мнение от Leon » 09 Мар 2010, 10:27

В България няма хубав бензин или поне е еднократен късмет да попаднеш на такъв. Този дето ни се струва хубав просто е по-малко разреден от останалия. Случвало ми се е от една и съща бензиностанция колта да върви чудно, а на следващото зареждане да работи като трактор. Предвид организациите, които стоят зад петролните дистрибутори, контрол не е имало, няма и няма да има. Така че на късмет.

Ако оставим горното настрана, ЕКО са най-приемливи като качество, а на Лукойл повече няма да стъпя. Шел бяха пооправили горивата за няколко месеца по едно време миналата година, но сега пак е трагично положението. VPR има разлика, но според мен всички тези "мощни" бензини са неразреден 95, нищо повече. И докато някой не ми покаже лабораторен тест на бензин изваден от резервоара му, не от специална "контролирана" проба, не мога да бъда убеден в обратното. А на идеалистите ще кажа да отскочат до Гърция или Румъния, да покарат 300-400 км с най-обикновено гориво от там (но не от пограничните бензиностанции) и пак да дойдат да пишат за прекрасния Лукойл.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е(90)335I
Детайли за колата: Е(90) 335I ->2007г,306к.с, автомат калашников

Re: Качествен Бензин, кой от коя верига е доволен?

Мнение от OxoBoxo » 09 Мар 2010, 11:12

Leon написа:В България няма хубав бензин или поне е еднократен късмет да попаднеш на такъв. Този дето ни се струва хубав просто е по-малко разреден от останалия. Случвало ми се е от една и съща бензиностанция колта да върви чудно, а на следващото зареждане да работи като трактор.

:yes: 100% съм съгласен с теб

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Качествен Бензин, кой от коя верига е доволен?

Мнение от Toneloker » 09 Мар 2010, 14:24

Българския бензин си е скапан... От екото ми се беше запушила дюзата!?!? :shock: Лукойл 98 сравнен с 98 от Сърбия корена разлика във вървежа.
Изображение

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook