Как ни радзелиха

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: Как ни радзелиха

Мнение от ((:BuKcu:)) » 03 Фев 2010, 13:11

Ех, сложна задача ми поставихте, ще мисля как да запълня подфорума, после ще ви правя демонстрации..... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Малко по-сериозно де......и аз не мисля, че подфорума /конкретно този/ трябва да се отделя, има доста полезна информация, която е индентична с моделите, но.......висшия съвет като е решил.... :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: Как ни радзелиха

Мнение от icog » 03 Фев 2010, 14:57

Да обединиш под един знаменател е12,е28,е34,е39,е60 в "техническа част" е все едно да кажеш, че последните 20 години тия автомобили са едни и същи :lol:. Единствено може да се оправдае с пригледност, но само ако във форума е станала лудница. Е па ча толкова големи няма как да станем, освен ако не проговорим само на английски или немски:).

На мен до сега ми харесваше и ми беше удобно. Предполагам на колегите с е34 също им е било удобно, едва ли много им пука дали моята скоростна кутия се ресетва като помпя педала или каква точно е крушката на левия ми ксенон:). Някой май няма какво да прави и го сърбят пръстите:).

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Re: Как ни радзелиха

Мнение от MaXimal » 03 Фев 2010, 15:20

Аз още от сега си представям като пуснеш тема за проблем с нова кола как веднага ще я оплюят... "как може да даваш еди колко си пари за тоя ремонт, толкова пари за тая част..." :D
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Как ни радзелиха

Мнение от Mollov » 03 Фев 2010, 15:22

((:BuKcu:)) написа:
Малко по-сериозно де......и аз не мисля, че подфорума /конкретно този/ трябва да се отделя, има доста полезна информация, която е индентична с моделите, но.......висшия съвет като е решил.... :dunno:


... така е... висшият съвет така реши... според мен в дългосрочен план подобно разделяне е добро, за да не стане така, както бе с "по-новите" модели в началото... бяха в "Други модели" и после като се направи новият раздел - а леле майко... после хората свикнаха :) Сега като има разделяне отначало ще е малко неудобно, но после като се свикне... ще е по-прегледно... :)

daytona violett
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 10.04.2007
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: e36+24

Re: Как ни радзелиха

Мнение от kOnPuBkA » 03 Фев 2010, 15:59

А самият подраздел, да речем "5та серия", ще бъде ли разделен на подраздели "Е34", "Е39", "Е60" и т.н. или всички теми, за всички модели ще са на едно място в подраздела "5та серия" ?
HAPPINESS IS NOT AROUND THE CORNER, HAPPINESS IS THE CORNER!
Изображение
IMPOSSIBLE IS NOTHING !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10389
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Как ни радзелиха

Мнение от Leon » 03 Фев 2010, 16:06

И аз си мисля, че едно поколение коли от различни серии има повече общо, но всичко е въпрос на свикване.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Как ни радзелиха

Мнение от Koliu » 03 Фев 2010, 17:21

MaXimal написа:Мисля, че на тоя етап е най-добре да сме в общ подфорум. Тъй като много от проблемите, електрониката, хардуера и т.н. ни е идентичен.


Напълно споделям.

Все пак вместо да мрънкаме няма ли опция да се направи анкета и на база резултатите от нея да се вземе решение.
Както стана с идеята x-моделите да влезнат в сегашния подфорум.
Или Форумните ръководители ще връща комунизма - някой "отгоре" решава и спуска надолу.
Също така смятам ,че е добре този "отгоре", който е взле решението поне да съобщи защо така е по-добре - ясно е, че народът(юзърите във форума) сме овце и ще правим каквото кажете, ама поне ни прилъжете малко - обяснте ни колко ще е готино с новите подфоруми.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: Как ни радзелиха

Мнение от ИлХиТо » 03 Фев 2010, 17:26

kOnPuBkA написа:А самият подраздел, да речем "5та серия", ще бъде ли разделен на подраздели "Е34", "Е39", "Е60" и т.н. или всички теми, за всички модели ще са на едно място в подраздела "5та серия" ?


BMW Malchugan написа:....................
Ами за какво става дума: техническите форуми ще бъдат разделени на моделните серии на БМВ, т.е. 1 серия - е87; 3 серия -е21,е30,е36,е46,е90; 5 серия - е12,е28,е34,е39,е60 ; 6 серия - е24,е63; 7 серия - е23,е32,е38,е65 и т.н. И целта е да излгежда по подобен начин. А и както знам, че следиш е90post.com там също са разделени по този начин ;) . Ето нагледно за какво става дума:

Изображение


По този начин ще изглеждат техническите форуми и на нашият форум. Поне това успях да зърна, когато се опитваха да коригират нещата в движение, и преди да спрат временно форума вчера 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 24.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '13 Bmw F10 520d

Re: Как ни радзелиха

Мнение от Man0Lov » 03 Фев 2010, 18:39

flame написа:
GaD написа:И колко е тъпо така... ние сме 10 човека с е90+
от е60 са пак 10-15
от 1 ва серия тоново и вместо да сме си заедно и да си помагаме сега е ебахти тъпото требва обиколиш 5 форума берем намериш нещо... То това има смисъл ако са по 500 коли в всеки сектор...а ние общо нямаме 100... :no:

:yes: Изцяло споделям. :(

+1 Според мен няма смисъл за сега от това нещо... :confused:

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Re: Как ни радзелиха

Мнение от GaD » 03 Фев 2010, 19:52

Споко, ще говоря с админите да не ни пипат нас.. :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 31.05.2009
Пол: Мъж
Кара: Е39 520Д

Re: Как ни радзелиха

Мнение от gkgeorgiev » 04 Фев 2010, 0:27

Ето и една снимка по темата :mhihi:

Изображение
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Как ни радзелиха

Мнение от Apassionata » 04 Фев 2010, 0:50

GaD написа:Споко, ще говоря с админите да не ни пипат нас.. :)

Ей това е приказка :yes: И аз си мисля, че така си е ОК... харата, които пишат са 20-30 на кръст, да се рязхвърлят :confused:
Ма поживьом увидим...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 118i LCI

Re: Как ни радзелиха

Мнение от PSiderov » 04 Фев 2010, 11:14

Определено мисля, че нещата както са в момента са ок. Но да слагаш под един знаменател е30 и е90 не е ок. Още повече щом това се прави от техническа гледна точка. Какво общо имат е90 и е30 (пак за пример)?! В същото време колко много общо имат е87 и е90!? "Висшето началство" първо ми е много смешно понятие... това е форум, който е изграден и съществува заради потребителите си и най-малкото ако те не вземат решение (което не трябва да е така) как да изглежда, тези, които имат правомощия, трябва да се допитват до участниците в него по един или друг начин.

Със здраве,
П.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 31.05.2009
Пол: Мъж
Кара: Е39 520Д

Re: Как ни радзелиха

Мнение от gkgeorgiev » 04 Фев 2010, 11:28

PSiderov написа:Определено мисля, че нещата както са в момента са ок. Но да слагаш под един знаменател е30 и е90 не е ок. Още повече щом това се прави от техническа гледна точка. Какво общо имат е90 и е30 (пак за пример)?! В същото време колко много общо имат е87 и е90!? "Висшето началство" първо ми е много смешно понятие... това е форум, който е изграден и съществува заради потребителите си и най-малкото ако те не вземат решение (което не трябва да е така) как да изглежда, тези, които имат правомощия, трябва да се допитват до участниците в него по един или друг начин.

Със здраве,
П.

:yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Re: Как ни радзелиха

Мнение от lusienk » 04 Фев 2010, 14:43

PSiderov написа:Определено мисля, че нещата както са в момента са ок. Но да слагаш под един знаменател е30 и е90 не е ок. Още повече щом това се прави от техническа гледна точка. Какво общо имат е90 и е30 (пак за пример)?! В същото време колко много общо имат е87 и е90!? "Висшето началство" първо ми е много смешно понятие... това е форум, който е изграден и съществува заради потребителите си и най-малкото ако те не вземат решение (което не трябва да е така) как да изглежда, тези, които имат правомощия, трябва да се допитват до участниците в него по един или друг начин.

Със здраве,
П.

:yes: :clap:
Изображение

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook