БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2832
Регистриран на: 4.09.2007
Местоположение: Sofia
Кара: E70

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от El Diablo » 11 Яну 2010, 18:23

gkgeorgiev написа:
INTEGRALE написа:Дарукар :kuku:
Днес бях.... невидим за тях , на информацията няма никой както винаги, приемчиците заболи поглед надолу.... абе мизерия, а исках проста консултация :dunno:
Тръгнах си споменавайки роднините им :driving:


И аз не съм доволен от услугите им. :no:



И аз така колеги ставаме 3ма, като добавим и тоя на резервните части, шушумигар :no:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от galant » 14 Яну 2010, 21:31

Днес отивам до КАТ да регистрирам едно е90 което вземах и на талона е написано че двигателя е без номер.В града в който е регистрирана не са го видели и така са го записали.На канала в СФ го видяха но понеже в стария талон го няма ми казаха да отида до Камор да си взема служебна бележка че рамата отговаря на № ДВГ.Отивам до Камор и приемчика ми казва че ще стане ама си има доста работа,около 20-25мин и че цената ще е около 110лв :shock: :shock: :shock: ,направо гледам и невярвам на ушите си,110 лева за един хвърчащ лист с 5 реда и един печат.Казвам си нямам избор ще се бецали.Питам го аз приемчика дали номера на двг е верен и отговаряли на номера на шасито (да се успокоя) защото от Кат ми написаха на лист номера (плюс това му вадя думите с чингел от устата все едно ще ми го правят заради черните очи)-Да той е-отговаря начумереният строг приемчик!Да той е,ама за да отбият номера ме караха да чакам 30 мин.,заклаха ме със 100 каймета че и незговорчиво подхождат!Какво е това дране на кожи просто не знам!
Изображение

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от Huku » 15 Яну 2010, 0:43

galant написа:Днес отивам до КАТ да регистрирам едно е90 което вземах и на талона е написано че двигателя е без номер.В града в който е регистрирана не са го видели и така са го записали.На канала в СФ го видяха но понеже в стария талон го няма ми казаха да отида до Камор да си взема служебна бележка че рамата отговаря на № ДВГ.Отивам до Камор и приемчика ми казва че ще стане ама си има доста работа,около 20-25мин и че цената ще е около 110лв :shock: :shock: :shock: ,направо гледам и невярвам на ушите си,110 лева за един хвърчащ лист с 5 реда и един печат.Казвам си нямам избор ще се бецали.Питам го аз приемчика дали номера на двг е верен и отговаряли на номера на шасито (да се успокоя) защото от Кат ми написаха на лист номера (плюс това му вадя думите с чингел от устата все едно ще ми го правят заради черните очи)-Да той е-отговаря начумереният строг приемчик!Да той е,ама за да отбият номера ме караха да чакам 30 мин.,заклаха ме със 100 каймета че и незговорчиво подхождат!Какво е това дране на кожи просто не знам!

Ама нещо не разказваш целата история а само откъси ми се струва - кво е тва Е90, от къде е взето...двигател без номер ала-бала...пак добре че са ти свършили работа за такава мизерия!
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от ivo1bg » 15 Яну 2010, 3:20

К'ва мизерия бе колега :kuku: ? Ти въобще четеш ли какво е обяснил на чист български език колегата? Двигателя си има номер, но не е вписан в талона (по някаква причина) и за това иска от официалния представител на марката доказателство, че на тази рама, в завода е бил монтиран този двигател. Това е работа за 2 минути. Аз го пиша този пост по-дълго, отколкото онзи мухоебец може да провери в системата историята на колата. Щом му е дал такъв документ, значи всичко по колата е било наред и мизериите са някъде другаде............, огледай се ;)?
Моето мнение за Камор е покъртително отрицателно. Няколко пъти съм писал във форума за тяхната ужасяваща некомпетентност, арогантност, високомерие, алчност и т.н.
Може би ще е добре ако в тази тема, както е направена и важна, някой от модераторите сложи анкета в началото, в която да са изброени всички дилъри на БМВ и възможност за два отговора за всеки от тях с ДА или НЕ. Тогава човек и да не чете цялата тема, ще успее да добие представа къде да стъпва и къде не.
Дълго време след посещенията ми в Камор се чудех дали аз не съм попаднал на "куц" приемчик с "куца" команда зад него, но като чета мненията и на другите колеги разбирам, че май наистина космоса си е крив :mhihi: .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от galant » 15 Яну 2010, 10:02

ivo1bg написа:К'ва мизерия бе колега :kuku: ? Ти въобще четеш ли какво е обяснил на чист български език колегата? Двигателя си има номер, но не е вписан в талона (по някаква причина) и за това иска от официалния представител на марката доказателство, че на тази рама, в завода е бил монтиран този двигател. Това е работа за 2 минути. Аз го пиша този пост по-дълго, отколкото онзи мухоебец може да провери в системата историята на колата. Щом му е дал такъв документ, значи всичко по колата е било наред и мизериите са някъде другаде............, огледай се ;)?
Моето мнение за Камор е покъртително отрицателно. Няколко пъти съм писал във форума за тяхната ужасяваща некомпетентност, арогантност, високомерие, алчност и т.н.
Може би ще е добре ако в тази тема, както е направена и важна, някой от модераторите сложи анкета в началото, в която да са изброени всички дилъри на БМВ и възможност за два отговора за всеки от тях с ДА или НЕ. Тогава човек и да не чете цялата тема, ще успее да добие представа къде да стъпва и къде не.
Дълго време след посещенията ми в Камор се чудех дали аз не съм попаднал на "куц" приемчик с "куца" команда зад него, но като чета мненията и на другите колеги разбирам, че май наистина космоса си е крив :mhihi: .


Точно така е колега,колата си е абсолютно редовна но в града в който е регистрирана не знаят къде се намира номера на ДВГ,ако са били "снощни" не им се занимавало и я пишат без номер и това е.Тук виждат че има искат въпросната служебна бележка че този ДВГ е на това шаси а не е слаган допълнително,краден и т.н.Въпроса е че хем за един лист с 5 реда искат 110лв,хем ме караха да дремуцам 30 мин при положение че на 2 мин чукна в системата,прочете ключа беше готово!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от lusienk » 15 Яну 2010, 10:16

В Германия и в повечето цивилизовани страни автомобила се води само по номера на рамата. Двигателя е резервна част която може да се смени с друга. Така, че няманищо чудно и съмнително , че колата е дошла без да е отразен номера на двигателя в документите.Относно дрането с 100лв. за мен са виновни тия от КАТ ,а не Камор.
Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от absix » 23 Фев 2010, 14:41

Изчистих чата за КАТ, данъци, застраховки и дилърите на Пежо. Придържайте се към темата с конкретни мнения и преживявания, свързани с дилърите на БМВ.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от INTEGRALE » 27 Фев 2010, 19:15

Днес ходих за софтуерен ъпдейт на Е60ката в Бовакар - Бургас. Мога с ръка на сърцето да кажа че за първи път си платих с удоволствие. Досега след посещение в официален сервиз съм си тръгвал с поздрави за роднините.... Тотално зачерквам от списъка ми със сервизи Дарукар и Камор... :wave:
Специални благодарности за колегата представител на Бовакар в форума!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от lusienk » 05 Мар 2010, 18:23

INTEGRALE написа:Днес ходих за софтуерен ъпдейт на Е60ката в Бовакар - Бургас. Мога с ръка на сърцето да кажа че за първи път си платих с удоволствие. Досега след посещение в официален сервиз съм си тръгвал с поздрави за роднините.... Тотално зачерквам от списъка ми със сервизи Дарукар и Камор... :wave:
Специални благодарности за колегата представител на Бовакар в форума!

:yes: +1 за Бова
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 17.12.2009
Пол: Мъж
Кара: M57TUD25

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от @ndro » 16 Мар 2010, 0:00

и аз да кажа 2-3 думи за дарукар...
известно време им търпях глупостите, некадърността и желанието да изкарат колкото се може повече пари, като си измислят несъществуващи проблеми и те карат да си купуваш всевъзможни части, които не са изобщо повредени... за цените изобщо не ми се коментира...
последния път отидох за регулиране на фаровете - на пръв поглед доста елементарна операция...
чаках един час, докато си взема колата. като ми я докараха, забелязах, че някой я е бърсал със сух парцал, за да изглежда чиста, ама беше разказал играта на лака... после се оказа че са ми взели 35 лв!!!, от които 5 лв бяха за "подготовка на колата за влизане в сервиза"... това вероятно е за избърсването на колата със сухия парцал и матирането на лака...
но... следва продължение...
вечерта пътувах извънградско и честно да си призная никога не съм карал толкова близко до правилата, защото... фаровете ми сочеха на 2 метра пред мен и честно казано нищо не виждах, ако не пуснех дългите :shock:
от тогава не ходя там и ми е доста по-комфортно и доста по-малко пари давам :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 30.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 525DA
Мечтае да кара: E60 530XD
Детайли за колата: Edition Lifestyle

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от kotak » 17 Мар 2010, 23:41

На алчния Камор само чакането да беше проблема!Последния път,като ходих да си купя резервна част,някаква лелка викаше и се караше с клиенти като на Женския пазар,а до мен един друг клиент вика на негов приятел:"добре че проверих всичко под капака,че тия чекиджии забравили да ми закачат маркучите на турбото" :shock:

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от absix » 18 Мар 2010, 15:17

Мнения, които не са свързани с конкретен БГ БМВ дилър, ще бъдат изтривани БЕЗ предупреждение.

с връзки
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 14.12.2007
Местоположение: Бургас
Кара: 318i ed

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от Mitkui » 19 Мар 2010, 20:34

Пичове ,да ви похваля още малко Бова кар, през 3-4 месеца се обаждат дали "всичко е наред" и "имам ли нужда от нещо". :yes:

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от absix » 19 Мар 2010, 20:42

viewtopic.php?f=40&t=195920

Бова Кар дърпат силно напред напоследък. :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от X5 E70 » 20 Мар 2010, 17:58

А само преди известно време спомняте ли си как нападнахме човека :banghead:

Боби, евала Вуйче че те има, нищо че си далече :bowdown:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook