ASC (Audio System Controller) МОДУЛ със CD player се търси!!

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 01 Апр 2009, 23:46

Олееее майко! Ако знаете какво ми се случи...
Обаждат ми се от М-кар че е дошъл модула и да ми насрочат час за монтаж след 2 дни...отивам аз с един мой приател като от разговорите ни преди това ми обясниха ясно,че това идва програмирано за моят автомобил от Германия...и аз останах с впечатлението че за 1ч. ще е монтиран и вече ще съм на работа. Познайте какво стана...
Отивам аз днес в 9:30ч. сутринта в М-кар див и щастлив... взимат ми колата и сядам с един мой приател да пием по едно кафе докато стане...
Минава час...после 2-ри и ние още чакаме като постоянно ни се казва,че скоро ще стане. Стана 12ч. и решихме да отскочим до града с друг познат който ангажирахме да дойде да ни вземе, като ни бе заявено за пореден път че до час ще е готова. Връщаме се ние към 1:30ч. и познайте...още не е готова. Като ни казаха че след 10 мин ще е готова... да ама НЕ! Мина още един час... и пак нищо... по едно време идва приемчикат и казва..."заключихме колата да заспи и да видим дали ще е ок..." да и мина още един час... и пак нищо...започнах да се питам да не би да е изпаднала в някаква кома и да не могат да я събудят?!? Като вече изморени и изнервени от почти 8 часово чакане се появява към 5ч. и казва че е готова и да я пробваме. Сядаме в колата и пускам музиката...и кво да чуят ушите ми...басовете не работят...само някакви високи и пълен ужас! И ония ми вика...ето работи...само че НЕЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ СРАБОТИ С УСИЛВАТЕЛЯ И ТАЗИ ФУНКЦИЯ ЗА Pro Logic 7 не работи и еквалайзера...хаха и аз избухнах в пълен смях и го попитах за това ли платих 1500лв...то е по зле! И му викам ако иска да се качим в някоя 7-ца да чуе как трябва да звучи и го наврях в на кучето газа! Абсолутно некомпетентни и некадърни хора!
Който явно нямат представа от нищо освен смяна на накладки и масло!
Неможах да повярвам че ми изгубиха цял ден за нищо...да бяха казали че ще си правят експерименти и да не вися там. Сега оставих и колата да я правят до утре...и категорично им заявих че си правят експерименти с колите на хората! Като днес имаше поне 3-ма човека който чакаха за някакви неща почти целият ден с нас.
Също така ми каза че можело да се наложи да се препрограмира целият автомобил, като седмица преди това сам ми каза че не е препоръчително да се програмира целият автомобил. Ако е така защо тогава ме набутаха 1500лв. за нов модул като можеще с 2-ра ръка да я препрограмират и да ми спестят една камара пари?!?
Направо побеснях. А ме лъгаха че тук не се програмирал само модула...а нов си идвал програмиран от там... и днес дръга песен че тук се програмирали.

Немога да повярвам че това се случва с БМВ!
Сега даже незнам какво ще я правят но знам че се осраха яко и ако трябва ще пиша на БМВ-България!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 06 Апр 2009, 8:52

Да...говорих с БМВ-България но не бих казал че ми помогна с нещо. Обясни ми само да си пусна жалба ако смятам че имам притенции. Говореше ми че чакали немците да пробвали да програмират онлайн CD-модула или усилвателя аз така и неразбрах. Само разбрах че некъдърниците са изтрили някакъв софтуеар. Немога да разбера как може да се учат на хората на колите...за една музика вече седмица съм без кола! И отгоре на всичко ми взимат парите. До колкото разбрах БЕЗ ДА ИСКАТ са изтрили и софтуеара на усилвателя.
А колегата от БМВ незнам дали защитава сервизите или клиентите на БМВ. Според мен беше крайно непопезен. Сега незнам кой с какво и как ще ме компенсира.

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 06 Апр 2009, 9:21

Колега, нужно ли е да пишеш едно и също мнение в 3 теми?!

Заключвам тази.

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook