да питам за телефона в Е60...!?

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

да питам за телефона в Е60...!?

Мнение от SKISA » 18 Авг 2008, 13:46

има в подлакътника място май за телефон или за некъв плейър...!! на мен ми липсва тая джаджа ,ма да питам кво се включва там или може ли да се сложи некакъв преход и да се включва друго...!!
тва ми е питането към отбора на знаещите... :lol:

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 18 Авг 2008, 13:53

Да не питаш за подготовката за телефон?


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 18 Авг 2008, 14:05

ми не знам за кво е...!!! има неква там под капака...!!! прилича ми като за включване на неква нокия...!! не знам за какво е. за тва питам.... дали пък да не е за и-под ,че тва па въобще не му разбирам кви са му накрайниците ....!! просто ме дразни ,че седи така и не го ползвам ,а и ако не става ше го избуша съвсем ,та да си увелича обема на охладената жабка...!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 18 Авг 2008, 14:32

Предполагам говориш за поставка за ГСМ? Отиваш в магазина на БМВ и си купуваш поставка като за твоя телефон.
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 18 Авг 2008, 17:33

не знам дали е поставка. тва се намира в подлакътника като го отвора най-отгоре! и то се вдига и отдолу си има жабка.
а моят телефон е с мини-usb и е стандарт за секви ПДАта ,та ако знам за къв тел е тва ше си намера и преход...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 12.03.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от Agande » 18 Авг 2008, 18:23

За телефон е там. После като слизам до гаража ще го снимам и ще ти го пусна тука да видиш дали е същото, но предполагам че няма какво друго да е.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Мнение от stoni » 19 Авг 2008, 9:44

Agande написа:За телефон е там. После като слизам до гаража ще го снимам и ще ти го пусна тука да видиш дали е същото, но предполагам че няма какво друго да е.
за телефон е аз имам там фабри4ен телефон на бмв , но по принцип е за Нокиа и Сони

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 12.03.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от Agande » 19 Авг 2008, 17:13

Изображение
Изображение

Е това е оригиналния телефон.
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 19 Авг 2008, 20:04

аз такова немам. некой го е гепил. а и не виждам смисъл от тая слушалка при положение ,че има блутуут и се връзва с моя си телефон. явно ше я избуша тая излишна екстра и ше си уголема жабката. предполагам,че ако ида в бмв ше ми поискат 800лв за тая слушалка....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Мнение от stoni » 20 Авг 2008, 8:51

SKISA написа:аз такова немам. некой го е гепил. а и не виждам смисъл от тая слушалка при положение ,че има блутуут и се връзва с моя си телефон. явно ше я избуша тая излишна екстра и ше си уголема жабката. предполагам,че ако ида в бмв ше ми поискат 800лв за тая слушалка....
колега това си е стационарен телефон ,не е слушалка, и зад телефона е СИМ картата просто го ползваш като телефон и се вкл. сьщо и от волана, много е удобен вярвай и не е за избушване :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 12.03.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от Agande » 20 Авг 2008, 9:20

Купуваш си СИМ карта някаква, слагаш я в слушалката и вече си имаш телефон в колата, който ти е постоянно включен. От волана можеш да си управляваш телефона. Гъзариика си е, ама някак си предпочитам да си държа телефона на ухото :)
И звъненето е много яко :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 20 Авг 2008, 10:28

На мен пък там има поставка, на която може да се постави поставка за различни модели телефони. И просто там ти седи телефонът и се зарежда. Но всичко си върви през блутута.
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 20 Авг 2008, 11:55

stoni написа:
SKISA написа:аз такова немам. некой го е гепил. а и не виждам смисъл от тая слушалка при положение ,че има блутуут и се връзва с моя си телефон. явно ше я избуша тая излишна екстра и ше си уголема жабката. предполагам,че ако ида в бмв ше ми поискат 800лв за тая слушалка....
колега това си е стационарен телефон ,не е слушалка, и зад телефона е СИМ картата просто го ползваш като телефон и се вкл. сьщо и от волана, много е удобен вярвай и не е за избушване :shock:

ма като нямам слушалка -за чий да го държа тая стойка!?!! моят джиесем си се връзва с колата през блутуут и си го командвам през волана и си излизат контактите на екрана на навигацията и си е екстра.
единственото ,което ще ми спести е ,че няма да зареждам през запалката ,а ще се зарежда от тая стойка.
варианта с дрега карта според мене е тъп,щото като си ме търсят на моя си номер ше си ми звъни на джиесема,а кой ше знае кога съм си в колата ,за да ме търси на другият номер!!!! няма смисъл.
ще опитам да го преправя да изкарам кабел за мини-юесби да си зареждам там телефона,ма ако не стане ше го изкоруба и ше си имам по-голема жабка....ако беше нещо за мр3 плейър можеше и да го мъча или за включване на флашка ,ма така не си еработа с тая слушалка...
не знам м-тел дали дават втора карта със същият номер като друга ,за да седи в колата ,ма то требва и слушалка да копувам и става дълга и широка....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Мнение от stoni » 20 Авг 2008, 15:45

SKISA написа:
stoni написа:
SKISA написа:аз такова немам. некой го е гепил. а и не виждам смисъл от тая слушалка при положение ,че има блутуут и се връзва с моя си телефон. явно ше я избуша тая излишна екстра и ше си уголема жабката. предполагам,че ако ида в бмв ше ми поискат 800лв за тая слушалка....
колега това си е стационарен телефон ,не е слушалка, и зад телефона е СИМ картата просто го ползваш като телефон и се вкл. сьщо и от волана, много е удобен вярвай и не е за избушване :shock:

ма като нямам слушалка -за чий да го държа тая стойка!?!! моят джиесем си се връзва с колата през блутуут и си го командвам през волана и си излизат контактите на екрана на навигацията и си е екстра.
единственото ,което ще ми спести е ,че няма да зареждам през запалката ,а ще се зарежда от тая стойка.
варианта с дрега карта според мене е тъп,щото като си ме търсят на моя си номер ше си ми звъни на джиесема,а кой ше знае кога съм си в колата ,за да ме търси на другият номер!!!! няма смисъл.
ще опитам да го преправя да изкарам кабел за мини-юесби да си зареждам там телефона,ма ако не стане ше го изкоруба и ше си имам по-голема жабка....ако беше нещо за мр3 плейър можеше и да го мъча или за включване на флашка ,ма така не си еработа с тая слушалка...
не знам м-тел дали дават втора карта със същият номер като друга ,за да седи в колата ,ма то требва и слушалка да копувам и става дълга и широка....
ти си знаеш


Аватар
Мнения: 539
Регистриран на: 9.09.2007
Местоположение: ПЛЕВЕН
Пол: Мъж
Кара: 525dА-2003

Re: да питам за телефона в Е60...!?

Мнение от mashina » 09 Окт 2008, 22:48

И аз имам блутут в колата ама нямам слушалка но май не ми и трябва.Кажете как да си ползвам гсм-а в колата или по точно как да направя връзка с колата?Тел. е NOKIA N95

Следваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook