Служебния автомобил ACS3

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1296
Регистриран на: 14.09.2006
Местоположение: София, ул. Гурко 16

Мнение от Louis » 30 Юни 2008, 0:32

дизел :?: :shock:
има физиономия колата определено :mhihi:
Упомена!Одере!Сдържам!Учуден! ВанОс! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски! ГрадУс
ИзображениеИзображение

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 11.06.2008

Мнение от dimitar.angelkov » 30 Юни 2008, 5:15

... чалгата превзе и ac schnitzer, Exterior превъзходен, Interior...побългарен, не се обиждай колега, но наистина... щом сте имали пари за харчене що просто не сте си взели Professional навигацията на BMW с DVD...пък ако не ти харесва звука..смени си колонките... обаче отвън колата е злобна, харесва ми.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Мнение от mtroliev » 30 Юни 2008, 9:39

Stoni първо IPOD-a не е насред колата щото е в подлакътника всичко минава под конзолата между предните седалки тва дето го гледаш на вентилационния отвор е ароматизатор приятелю а що се отнася до мнението ти за музиката всеки човек има право на мнение аз на никой не се сърдя заради мнението му даже напротив не очаквам всички да пишат само суперлативи м/у другото музиката е слагана в Avitel при Люси
Последна промяна mtroliev на 30 Юни 2008, 9:52, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Мнение от mtroliev » 30 Юни 2008, 9:51

Колата е с чип на STEINBAUER и би трябвало според тях да е 207к.с

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Мнение от mtroliev » 30 Юни 2008, 10:06

Сега вече пускам всички снимки
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна mtroliev на 04 Юли 2008, 14:05, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 454
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW G80 M3 Competition xDrive

Мнение от vodkarulez » 30 Юни 2008, 10:10

Методи ,

излезе че с теб си пием Whiskey-то заедно по Несебър , а тук не може да се разпознаем. Евала за колата , незнаех че си е направил такава. Дори г-н П.Дилов , не ми беше подсказал/намекнал нищо.

Поздрави ,
Д.Гочев
Специалист-Икономист

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Мнение от stoni » 30 Юни 2008, 10:21

mtroliev написа:Stoni първо IPOD-a не е насред колата щото е в подлакътника всичко минава под конзолата между предните седалки тва дето го гледаш на вентилационния отвор е ароматизатор приятелю а що се отнася до мнението ти за музиката всеки човек има право на мнение аз на никой не се сърдя заради мнението му даже напротив не очаквам всички да пишат само суперлативи м/у другото музиката е слагана в Avitel при Люси
колега продавам части и всички тьрсят оригинал ,например халоген но оригинал да е ,така че ме изненадва просто радиото дето си го наби4ил ,колата си е твоя на мене ми е на ...., но просто е грозно и другите колеги сьщо го казват

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Мнение от mtroliev » 30 Юни 2008, 10:27

Аре стига бе тва е невъзможно. Димо, ти разцепи мрака бе човек. Абе вярно че уиски пихме в Несебър ама смени си ника поне на whiskeyrulez. Ей човече мноо се кефа че на 2 ден след регистрацията ми в сайта намерих познати хора. Кажи кога ще се утрепаме в някоя Бургаско заведение по твой избор вече ти имам доверие, разбираш ги ти заведенията по морето. Аре до скоро и със здраве.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 10.12.2005
Пол: Мъж
Кара: 3er E90

Мнение от Naiob » 30 Юни 2008, 14:00

Колата ти е много яка, единствената забележка(освен CD-то) ми е, че когато и да я видя по улиците, ти или който я е карал тогава като я настъпе бая здраво си поизпушва отзад. Иначе пълен самолет :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1675
Регистриран на: 6.05.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от Evelin Cotsev » 30 Юни 2008, 14:12

честито колега колата е уникална
It`s party time !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Мнение от mtroliev » 30 Юни 2008, 15:22

Naiob написа:Колата ти е много яка, единствената забележка(освен CD-то) ми е, че когато и да я видя по улиците, ти или който я е карал тогава като я настъпе бая здраво си поизпушва отзад. Иначе пълен самолет :bowdown:


Изпушва щтото е с чип иначе пушеше доволно малко преди.Има някаква добавка дето пуши значително по малко.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 10.12.2005
Пол: Мъж
Кара: 3er E90

Мнение от Naiob » 30 Юни 2008, 15:30

Така е да. А колата чисто нова ли сте я взели и вие ли сте я поръчали от ACS или е втора ръка, че нещо не съм разбрал?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Мнение от mtroliev » 30 Юни 2008, 15:37

Naiob написа:Така е да. А колата чисто нова ли сте я взели и вие ли сте я поръчали от ACS или е втора ръка, че нещо не съм разбрал?


Kолата я взех от камор чисто нова и я тунинговам в БГ от разли4ни места а Schnitzer -a го поръчх от VladiDizain

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Мнение от skoti79 » 30 Юни 2008, 15:44

Vladi Dizain ,otnovo dosta dobre se e spravil s razkrasiavaneto na kolata

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 30 Юни 2008, 21:10

Няколко пъти се засичаме с тебе тука из Студентски. Колата наистина е супер на външен вид, ама и аз ще се присъединя към колегите, който намират за отвратително това с Пайнера :)

Ще излезе много добра и много черна фотосесия, ако се съберем някаде :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook