Информация относно продажба на кола

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Re: Информация относно продажба на кола

Мнение от Nasti » 15 Ное 2009, 19:43

SKISA написа:аха!!! прати му и моят и-бан ,да ми купат и мойта!!
от сичко описано нема една истинска сделка. тва са говеда ,дето правят номера с чека и да му върнеш разликата!
ако некой немец ше си купува кола ,то нема да е от България -да не са луди! там са и по-евтини и по-запазени!
ма па иначе е шоу да ги разиграваш ,само дето като си дадеш сметката може и да осъмнеш с поизпразнени авоари в нея.....!!!


Е те точно тука се обърка! Да - германец кола от България няма да си купи никога, ама че са по-евтини там, си се объркал ЖЕСТООООООКО! 8)
Каквито коли на каквито цени можеш да пипнеш в България, няма никъде другаде в цяла Европа в момента!
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Re: Информация относно продажба на кола

Мнение от Tod » 15 Ное 2009, 20:33

xdriver написа:
absix написа:Това с Todd е 100% измама ;)

:yes:



Колеги някой ако прави асоциации с мен, искам да кажа- имам си над 1000 автомобила, пък и с Максималния сме съграждани, така че щях да го посетя лично за евентуална сделка :mhihi:

Не се надявай, няма кой от западна Европа да преведе пари на тъмен балкански субект, за каквито ни смятат всички!
Относно ветераните, това са така наречините Нигерииски измами, които са известни от години, във фирмената ни поща поне по две-три на ден постъпват от къде ли не!!!

Успех с Продажбата!
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Информация относно продажба на кола

Мнение от BMW120 » 15 Ное 2009, 23:33

Tod написа:
xdriver написа:
absix написа:Това с Todd е 100% измама ;)

:yes:



Колеги някой ако прави асоциации с мен, искам да кажа- имам си над 1000 автомобила, пък и с Максималния сме съграждани, така че щях да го посетя лично за евентуална сделка :mhihi:

Не се надявай, няма кой от западна Европа да преведе пари на тъмен балкански субект, за каквито ни смятат всички!
Относно ветераните, това са така наречините Нигерииски измами, които са известни от години, във фирмената ни поща поне по две-три на ден постъпват от къде ли не!!!

Успех с Продажбата!


Пробвай да продадеш нещо е ebay да видиш какви гаври.....некой ти купува стоката и ти казва да го пратиш в лагос примерно и наи интересното е че са си регнали домейни paypal и т.н. и доста хора им се връзват....
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook