охлаждаща течност е60

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 22.09.2008

охлаждаща течност е60

Мнение от атос » 22 Сеп 2008, 16:05

здравейте, имам нужда от помощ - от скоро имам е60 и не мога да разбера от къде се прибират страничните огледала. явно нямам екстра при загъсен двигател авточатично да става. Някой знае ли? И още едно питане - имам сигнал, че нивото на охлаждащата течност е ниско - необходимо ли е да ходя в БМВ сервиз или мога да долея сам - нямам идея, обаче, какво точно се слага - дестилирана/обикновена вода. Преди имах Мерцедес и му слагах обекновена, сега не искам да рискувам.Благодаря за съдействието

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1675
Регистриран на: 6.05.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от Evelin Cotsev » 22 Сеп 2008, 16:39

хаха. обикновенна вода колега , верно че са кекави новите ама чак толкова :)
It`s party time !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 17.02.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: каквото набара....
Мечтае да кара: BMW e**

Мнение от SLav_Bs » 22 Сеп 2008, 18:05

Долей дестелирана водица :)
Лудва само когато не си пие апчето навреме... :D :)
Изображение <=-Температура/час в Бургас
Изображение
Изображение

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 820
Регистриран на: 7.06.2006

Мнение от add1cted » 23 Сеп 2008, 4:33

Като се заключи да се прибират огледалата мисля че трябва да отидеш при Камор/Дару и да питаш дали може да се настрои, а иначе се прибират с най-горното ляво копче където са бутоните за всичките стъкла. А за охладителната според мен е най-добре да отидеш в сервиз, на който имаш доверие или някой оторизиран и да ти я обезвъздушат първо и после да налеят антифриза дето си се предлага от БМВ да ти е мирна главата или поне аз лично така мисля и това и ще направя тази седмица ;)

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook