Избор на евтин джип

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Избор на евтин джип

Мнение от c04 » 03 Яну 2023, 19:44

Ръждата им е голям проблем, не случайно се майтапят, че я правят от рециклирани консервени кутии. Купуваш я нова и след 2год е изгнила :conf:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Избор на евтин джип

Мнение от Kurtov » 03 Яну 2023, 21:26

Руски техники не искам.
Ако трябва ще дам повече пари.
Като гледам обявите ми харесват Jeep Grand cherokee WJ, Nissan Terrano 2.4, Opel Frontera, Suzuki Grand vitara.
Благодаря за съветите!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: Избор на евтин джип

Мнение от Ивайло Димов » 03 Яну 2023, 21:53

Бюджета не стига за Дъстър 1 во поколение .....но е достатъчен за Пинин Паджеро ,Хонда CR-V ....Гранд Чероки за гората е все едно автобус да паркираш пред блока .Дискавъри е опция ако се намери в добро състояние ...търсиш масов автомобил с достът за резерени части .

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Избор на евтин джип

Мнение от mr_petroff » 03 Яну 2023, 22:30


Е46 Fanatic
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 1.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d; GLK 320

Re: Избор на евтин джип

Мнение от Hito » 04 Яну 2023, 4:02

Това е доста над бюджета ти и е дизел, но конкретния екземпляр е брутално подготвен!
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=quv4d9
Момчето което го продава има авто сервиз и винаги го е подържал мъжката.
Великите умове обсъждат идеи.
Средните умове обсъждат събития.
Дребните умове обсъждат хората.
Убий глупака с мълчание ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Избор на евтин джип

Мнение от Grozdanoff » 04 Яну 2023, 8:16

Предвид изброените в темата: Frontera, Vitara, ML, Duster и др. най-добрият ми съвет към авторът е -влез в offroad форума :mhihi: , тук не те разбират колегите!
Авторът на темата каза "предимно в гората", на офроуд не можете да го пратите с горе избоените коли, освен ако те не са претърпяли тунинг на окачването!
Патрол Y60 беше единствената показана кола в темата, която всъщност е офроуд машина. Незнам дали тук се прави разлика между 4 runner и patrol, между 4 runner и land cruiser -това са коли от съвсем друг клас, първите са направени с леки възможности за офроуд, а вторите с главната идея за офроуд.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: Избор на евтин джип

Мнение от shlosera » 04 Яну 2023, 9:08

Grozdanoff написа:Предвид изброените в темата: Frontera, Vitara, ML, Duster и др. най-добрият ми съвет към авторът е -влез в offroad форума :mhihi: , тук не те разбират колегите!
Авторът на темата каза "предимно в гората", на офроуд не можете да го пратите с горе избоените коли, освен ако те не са претърпяли тунинг на окачването!
Патрол Y60 беше единствената показана кола в темата, която всъщност е офроуд машина. Незнам дали тук се прави разлика между 4 runner и patrol, между 4 runner и land cruiser -това са коли от съвсем друг клас, първите са направени с леки възможности за офроуд, а вторите с главната идея за офроуд.
Колега то основното е автора да дефинира предимно в гората, защото има гора и гора има места на които ще караш и цял ден с е36 има места на които и много подготвен автомобил няма да мръдне, основния въпрос е колко тежък ще е терена, ако ще се карат дърва от някое дере е едно, ако просто ще обикаляш насам натам по горски пътища без коловози и тн е друго и почти всяка от изброените коли ще свърши работа.


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: Избор на евтин джип

Мнение от Ивайло Димов » 04 Яну 2023, 9:20

Ако джипа ще се ползва за лов и риболов ....не му трябва машина в стил Camel Trophy,автора да уточни каква е идеята му .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Избор на евтин джип

Мнение от Kurtov » 04 Яну 2023, 11:25

Джипа ще се използва да се стигне до мястото за дърводобив, така че може терена да е много лесен, може и да е лош :) .
Трябва да събира 4-ма души с багаж.
Patrol е ясно, че е добра идея, но те придубиха статута на Тойота и за 10к няма как.
Колегата спомена, че Гранд Черокито е като автобус, ами аз съм ходил в гората със стоково Гранд Чероки и ми хареса много как върви джипа. А също и се ползва много за off road.
Гледам Kia Sorento примерно, уж нали корейско и по-евтино.
Киата е на цените на Jeep :kuku: .
Както и Фронтера може би.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Избор на евтин джип

Мнение от seimo » 04 Яну 2023, 12:05

Аз бих взел Терано дълга база, но от 2,7 дизела 125коня или Черокито на газ.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Избор на евтин джип

Мнение от c04 » 04 Яну 2023, 12:37

:OT: Дървата с джипа ли ще ги возиш :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Избор на евтин джип

Мнение от kiko » 04 Яну 2023, 13:30

За тея изискавания-пикап!Другото ще е компромис.Ама цените почват от 15к. нагоре

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Избор на евтин джип

Мнение от sme666ko » 04 Яну 2023, 13:33

Каквото и да вземеш, гледай да му се чете номера на рамата, за да нямаш ядове при регистрация.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Избор на евтин джип

Мнение от Grozdanoff » 04 Яну 2023, 13:39

Kurtov написа:Джипа ще се използва да се стигне до мястото за дърводобив, така че може терена да е много лесен, може и да е лош :)


До сечището искаш да стигнеш!? Ами препоръчвам X6, ML, и Sorento...
Попринцип съм виждал сечища в Балкана, където стигат само Зил/Урал и кросови мотори, но ти си купи нещо с повече екстри и добър външен вид.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: Избор на евтин джип

Мнение от Ивайло Димов » 04 Яну 2023, 13:48

При така създалата се ситуация бих търсил такова

https://www.cars.bg/offer/6242b2d34ee5b72713607742

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook