СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 06 Фев 2023, 18:35

Треа си изкарам ПИК да го ева.
Ако ми излезе нещо такова нема да ги остава..
Че и тия дето ги проверяват ще да е ИАМО-то..а не е като да не са ми клиенти :))
Смеехме му се на оня ..как му беше името, здравния, дето измисли да има пръстов отпечатък като те приемат в болница...и аз се смеех...ама явно напразно съм се смял.
А, Москов беше...поне специално за това не е трябвало да се смеем.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 231
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Ивайло Димов » 06 Фев 2023, 18:47

Jordana написа:
а ....къртят тпанели към терасата и обединяват с кухнята
Къртят се ама това не са носещи стени а под прозоречни панелки . Уж сме нация техническа .. :mrgreen:


Всяка нерегламентирана промяна и без одобрение е незакона.Никъде не съм писал ,че е носеща а факта че всеки си модифицира панелката по негово си осмутрение :yes:

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 06 Фев 2023, 19:35

То и аз не съм писал дали е законно или незаконно . Казах само че който променя по негово усмотрение панелката най много да избие под прозоречната панела и да обедини куфнята с балкона . От това не страда носещата конструция ...поне по мое усмотрение :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от streetz » 06 Фев 2023, 20:20

b_u_b_o написа:https://pis.nhif.bg/

Проверявали ли сте си пациентската информация, аз се оказва, че 21ва съм бил една седмица в болница във Варна. Сега ще трябва да търся къде да сигнализирам, ама 2 години по-късно ме съмнява да има ефект. Но поне има опция за известия при промяна някаква, съветвам ви да си я активирате и да не оставяте някой да точи пари на наш гръб.

Хвърлям едно око от време на време, досега само една ваксинация хванах, че двамата ми лични лекари (стария и новия) са ми я правили, а реално не е правена. И един профилактичен преглед имах фиктивен преди няколко години, но за такива дреболии не си струва занимавката.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 06 Фев 2023, 20:25

KostovG написа:Колеги джамбази,
Моля за обяснение на термините фермо и демолиция при покупка на кола от Италия.


Демолиционе-то е тяхното 'отписване'/сваляне от регистрация! Без него не можеш да я регистрираш тук...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BorislavB » 06 Фев 2023, 23:56

ildivvy написа:
KostovG написа:Колеги джамбази,
Моля за обяснение на термините фермо и демолиция при покупка на кола от Италия.


Демолиционе-то е тяхното 'отписване'/сваляне от регистрация! Без него не можеш да я регистрираш тук...



Технотест ако минеш или пак не става?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от dhtj » 07 Фев 2023, 0:32

Jordana написа:
ID A написа:Скапани псевдо бизнесмени. Бях решил Х3то да я карам със Сонакс течност и ми заминаха помпите за предното стъкло и фаровете и едната дюза на фара още първата зима. Тогава си помислих, сигурно не съм прекарал от зимната течност, как ли може да се случи това, но случило се. Видях, че за задното стъкло е същата помпа, като за предното и ги размених. Миналото лято оправих всичко, всичко на 6, още рано рано съм налял Сонакс и пак греда. Миналата седмица на -5 пак замръзнаха. Днес взех от една верига нейната брандирана течност и след по-дълго шофиране успя да пробие навсякъде, като в началото една тънка струйка оцветена вода. И това течност резредена уж за -20. Жалко че всичко свърши, бих я тествал на колко реално замръзва. А иначе уж я взимам от приятел, за който съм сигурен, че няма да се хване с ментета, но явно каквото му докарат.

Купуваш 1л етанол от някой хим магазин и го наливаш в казанчето както е с тази течност дето си сложил за -20 . Няма да имаш проблем със замръзването , незамръзващите течности са със метанол обаче парите на метанола са отровни и не го ползват последните години . Слагат някакви други боклуци , но и с технически етанол става и не е отровно . Денатурата спирт за горене също става но там има и метанол освен етанола .
https://www.emag.bg/etanol-96-denaturir ... D84DXKMBM/


"гориво за био камини" съм купувал от практикера преди години, 1л за 3-4лв - 99% етанол.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 07 Фев 2023, 6:33

Вторник е :)
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 07 Фев 2023, 7:10

Ставайте да пикаете , аз отивам да рина сняг пред гаража :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от mr_petroff » 07 Фев 2023, 7:19

Аз вече през президента минах и сняг ринах :D ,то по скоро го метах -5 см. сняг . Къде е този сняг за ринене :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 07 Фев 2023, 7:23

В Чепеларе пред гаража , минавал е снегорина и симпатягата го бута към гаражите :D
Миналата година си поговорих с него , и да кажем че разбра че не е хубаво да прави така , на лош късмет е :D Разбран човек спря веднага , но явно сега го кара някой друг та ще трябва и него да потърся тези дни като ми остане време.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 231
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Ивайло Димов » 07 Фев 2023, 8:19

Дубриутриу....Времето е чудесно .

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 07 Фев 2023, 8:20

"гориво за био камини" съм купувал от практикера преди години, 1л за 3-4лв - 99% етанол.
Става и с него , 6-7лв е в момента . Другия вариант е изопропанол , то това и слагат като съставка във течноста от търговската мрежа . Пак е спирт - изопропилов алкохол но мирише по малко от етанола .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от mr_petroff » 07 Фев 2023, 8:29

ivanski_2 написа:В Чепеларе пред гаража , минавал е снегорина и симпатягата го бута към гаражите :D
Миналата година си поговорих с него , и да кажем че разбра че не е хубаво да прави така , на лош късмет е :D Разбран човек спря веднага , но явно сега го кара някой друг та ще трябва и него да потърся тези дни като ми остане време.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз ако съм на твое място ще се ядосам и бегом към Мечи Чал да се успокоя с 5-6 спускания рано сутринта :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от mr_petroff » 07 Фев 2023, 8:31

Ивайло Димов написа:Дубриутриу....Времето е чудесно .

Дааа. Особено в къщи пред камината :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook