СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 21 Мар 2024, 7:39

kiko написа:
badboy21 написа:
steeN написа:
ivanski_2 написа:....
https://streamable.com/7xc8zw


И този сега обяснява какъв е карач и как може да изпреварва навсякъде, непрекъсната линия я е слагал някой през 1962г когато всички са били с москвичи и че всичко е благодарение на майсторството му :kuku:


По този път си карат така,особено местните с регистрация CM,разбрах го по лошия начин преди години,този от клипа по изключение е с друга регистрация.На въпроса ми към виновния водач защо кара така,той ми отговори-ами познавам пътя :dunno: :kuku: :kuku: :kuku:

Е,точно за това става даума!


... И не само, че го познават, но пътя е и техен! В редките случаи, когато не е техен, то той е на баща им или на дядо им! Демек... пак е техен!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 21 Мар 2024, 7:45

Наскоро промених малко маршрута през града, по който минавам на път за работа... С настъпване на пролетното време се започна и със сезонното поливане на асфалта по улиците. Малко по малко ми направи впечатление, че една никаква малка уличка е полята всеки ден, а доста от големите булеварди едвам ги карат 'по график' през няколко дена. После се осъзнах изведнъж, че това е улицата, минаваща пред двореца на мамин Тотьо :mhihi: !!! Е, как няма да я поливат всяка сутрин??? А мястото на това ла*но е в затвора, както и на роднините му, особено майка му! После колегите от чужбина да не се чудят, защо всичко е така в нашата поклонническо-селска губернийка...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 22 Мар 2024, 11:15

Къде е уловката ?
Обадиха ми се от Мтел да ми предлагат некви нови работи....повече неща..за по-малко пари. Странно ми се струва.
Преди няколко месеца се обаждаха пак..само че тогава бяха повече неща за повече пари. Не че 2,3,5 лева са кой знае какво. Тогава им отказах. Сега обаче щом е за по-малко... , само че се чудя как така повече за по-малко :)) Ми да не ми се обаждат, ще си плащам както досега..що да им давам по-малко :))
Ше ми пратят договора да го прочета. На другия ми номер не можело....пак съм бил аз, ама важало само за тоя номер... :kuku:
Безплатен таблет даваха - отказах го..некво телефонче евтино - и него го отказах. Другото ще го прочета.
Хммм..има разни допълнителни телевизии, работи, които са безплатни за 2 години, ама сигурно ако ги активирам след 2 години няма да са вече безплатни.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 22 Мар 2024, 11:19

Ами, искат да подпишеш нов договор... Какво друго?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 22 Мар 2024, 11:20

Е като не подпиша нов си остава стария....защо да искат да им давам по-малко. Само че няма да е за 2 години, а треа ме коткат всяка година :))
Мдам, безсрочен трябва да е...
Последна промяна Моджо на 22 Мар 2024, 11:23, променена общо 2 пъти
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 22 Мар 2024, 11:21

Ако сега ти е безсрочен, това им бърка в **** ...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Lenco » 22 Мар 2024, 11:24

Моджо написа:Къде е уловката ?
...

Не винаги има уловка, търсят клиенти.
На мен при предложиха някви телефони по 1лв, взех за трите договора, оказаха се по 160лв (от ония със сложните китайски имена). Търгашите в ОЛХ ги взеха веднага по 100лв. С 297лв съм напред, имаше за една месечна сметка и бира.
Предните ги подарявах на малки деца, но вече и децата не се лъжат.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 22 Мар 2024, 11:31

Ако на някой му се 'търкаля' някой нов GSM в чекмеджето и не му трябва, да го праща :D . Ще си платя доставката! Сегашния ми започва да издава багажа и иска смяна, а имам само един съвсем базов нов Самсунг. Смартфон не ми трябва и затова нямам - казвам предварително, за да не се чуди някой излишно...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 22 Мар 2024, 11:39

Ама Ленко, аз съм им клиент така или иначе :) Нищо де, лошо нема.... Питах дали имат флагмани на примоция - немаха. Некъв самсунг а54 беше май за 300 лв, нещо такова...ама вече имам с23+.
Имам 2 шаомита Илдиви...даже не са много стари...ама смартфон пък не щеш. + Realme 9pro който е моя в момента, че не съм се прехвърлил още на самсуняка.
В офиса може да имаме няколко нокии с фенерче..трябва да проверя.
Хм,хм...

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Lenco » 22 Мар 2024, 12:03

Моджо написа:Ама Ленко, аз съм им клиент така или иначе :) Нищо де, лошо нема.... Питах дали имат флагмани на примоция - немаха. Некъв самсунг а54 беше май за 300 лв, нещо такова...ама вече имам с23+.
Имам 2 шаомита Илдиви...даже не са много стари...ама смартфон пък не щеш. + Realme 9pro който е моя в момента, че не съм се прехвърлил още на самсуняка.
В офиса може да имаме няколко нокии с фенерче..трябва да проверя.

Из от 98 съм им клиент и на всеки 2 години се цакаме с 5 договора (те мен де).
Флагмани трудно предлагат на конкурентни цени. Винаги имат боклуци за по 1лв. Взимай и подарявай/продавай.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от streetz » 22 Мар 2024, 12:29

Врътката е, че последните години договорите ги правят така, че след изтичането им цената става доста грозна и ако не искаш да я плащаш ти предлагат ново договорче с мааалко по-висока цена от промоционалната в стария договор, но пък значително по-ниска отколкото за непромоционалната цена. В новия договор обаче се залага още по-висока цена след като изтекат 2 години. Така на всеки 2 години историята се повтаря и вдигат цената с 1-2-3 лева. Има го разбира се и варианта след 2 години да им теглиш едни пyтки-майни и да идеш при друг оператор, но на повечето хора не им се занимава, пък и там политиката е същата и след 2 години пак трябва да се връщаш при стария.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Nickelback » 22 Мар 2024, 12:47

streetz написа:...Има го разбира се и варианта след 2 години да им теглиш едни пyтки-майни и да идеш при друг оператор, но на повечето хора не им се занимава, пък и там политиката е същата и след 2 години пак трябва да се връщаш при стария.

А съществува ли варианта да отидеш в офис на същия оператор и да подпишеш изцяло нов договор като за "нов абонат"? Или не се навиват така?

Питам понеже ми предстои да подновявам, или да мисля направо да ходя при друг оператор за оферта...


Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
Последна промяна Nickelback на 22 Мар 2024, 12:47, променена общо 1 път
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 22 Мар 2024, 12:47

Ми не е вярно. Стария ми договор изтече преди 2 години, обаждаха се и тогава за нов, казах им, че не искам нов да си седи стария и толкова. Продължиха си същите условия които си бяха, без изменения. Не съм преподписвал, така че вероятно е станал безсрочен ;)
Всъщност са се обаждали много пъти ама винаги в било новото е повече, но и парите са повече. С малко, но повече.
А сега обратното.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от немо » 22 Мар 2024, 12:49

streetz написа:Има го разбира се и варианта след 2 години да им теглиш едни пyтки-майни и да идеш при друг оператор, но на повечето хора не им се занимава, пък и там политиката е същата и след 2 години пак трябва да се връщаш при стария.


Ние стартирахме на Глобул, след туй Виваком, после А1, сега отново на Йетел. За всички треа ляп ( и салам) да има :lol: :lol: :lol:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 22 Мар 2024, 12:51

Никел - да, съществува, ама само ако и номера ти е нов. Със стар номер нема да стане, така си мисля.
Ма можеш да ги заплашиш, че ще се преместиш към Виваком :)) да дадат добри условия. Въпреки, че от няколко години Мтел са им добри условията и за частни клиенти, а не като преди само за бизнес такива. За бизнеса обаче имат мнооого добри оферти. Ако аз ся плащам 40 лв примерно същото нещо ако го зема през фирмата ще ми е нещо от порядъка на 15-20 лв макс. Та може и повече неща да има даже.
На глобул бях много отдавна...от много години съм си мтел /не мога да им викам а1/ и не съм имал проблеми никога.
Жената се прехвърли към Виваком със запазване на мтелския номер преди няколко години, обаче тогава имаше някаква кампания и за нещо около 30 лв даваха един куп придобитъци. Неограничен интернет примерно и още много.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook