Хибридната работа временен феномен или тенденция?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

колко дни в седмицата сте в офиса

0 щото не работя в офис
14
25%
0 и работя в офис
15
27%
1
5
9%
2
3
5%
3
2
4%
4
5
9%
5
12
21%
 
Общо гласове : 56
големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Хибридната работа временен феномен или тенденция?

Мнение от BMW_POWER » 22 Ное 2022, 4:51

Petrolhead написа:имам един такъв въпрос, като гледам все меринджеи сте се събрали, какво правим като деден индивид не работи?
давате примери с работещи и съвестни хора, обаче те не са чак толкова много според мен.
доста повече са скатавките.
та въпросът ми е, хващате го че не работи, гоните ли го? ако го гоните от къде намирате нов? колко време се занимавате с новия за да излезе на нивото на стария?


Всичко е "според зависи". В офиса бяхме останали петима мениджъри, един супервайзър и аз пчеличка. После върнаха втори човек и станахме двама. Та лудата ми мениджърка (която бъкел не знае и пише с коректор, и аз пиша с коректор, ама не съм роден тук :oops: ) назначи дъщеря си за три месеца, защото беше бременна, а няма стаж за майчинство. Супервайзърът се обади в HR, че има конфликт на интереси и внезапно си замина. Дори без да се сбогува с колектива. И това е при условие, че имаме луд глад за хора.
При нас, ако е от малцинствата, никакъв шанс да бъде уволнен. В интерес на истината изгониха един, но той си замина за Африка и два месеца не се върна...

arnold написа:Е то тука един комбайнер или шлосер няма :mhihi: Всички са в офиси или хоум офис ( нали сега е модерно) :mhihi: Ма все пак е форум на милиардери де. :mhihi: Само знам,че от работа в офиси икономика няма.


Аз "карам баничарка" :mhihi: :mhihi: :mhihi: Такава е форумната мълва :ok:

Жената бачка от дома си и няма никакво желание да се връща в офис. Две години е в този отдел и на живо не си е виждала колегите. Ако остави РС-то за повече от 3 или 5 минути (не помня колко беше), то "заспива" и сигнализира на шефката и.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Хибридната работа временен феномен или тенденция?

Мнение от alekangg » 22 Ное 2022, 6:36

arnold написа:Е то тука един комбайнер или шлосер няма :mhihi: Всички са в офиси или хоум офис ( нали сега е модерно) :mhihi: Ма все пак е форум на милиардери де. :mhihi: Само знам,че от работа в офиси икономика няма.
Само с мотиката ли ако е някой ще има икономика?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Хибридната работа временен феномен или тенденция?

Мнение от Е.Димитров » 22 Ное 2022, 12:02

Вместо автономни камиони и таксита, да почнат да се управляват тези машини от дома, както и багери и тн.
Пет монитора , седалка и тренажора и се премахва и толкова нужди ще отпаднат около подобна работа, че направо..
А те почнали от зад на пред , да правят напълно автономни машини.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Хибридната работа временен феномен или тенденция?

Мнение от TNT » 22 Ное 2022, 12:48

И после новина: 3 камиона утрепаха 60 човека, щото спря нета и хоум-офисаджията нямаше кво да направи :clap:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Хибридната работа временен феномен или тенденция?

Мнение от slatanic » 22 Ное 2022, 13:36

И аз пробвах от офиса ама обекта иска хора на терен. А офиса ми е в телефона.Ето ти хибрид. :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx

Последни теми
Facebook