2022 Мондиал - Катар

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Дек 2022, 13:24

Е.Димитров написа:
peshehodetz написа:Бях писал преди време, че Бразилия ще стане Световен, но Маверик каза че няма да са те, а и аз казвам сега същото. Аржентина ще стане, с което най-великия футболист ще окичи колекцията си и със Световна титла, а гелосания ще се скъса от яд.

Ето това се оказа най-верният пророчески коментар!
Браво!


Бразилия имаха само манекени и един набеден за звезда геЙмар, който цяла кариера се опитват с маркетинг да го правят новата супер звезда тип Роналдиньо или Роналдо феномена, ама те имаха повече талант в двата си големи, предни зъба, отколкото има тоя двата си крака. Как изобщо някой очаква нещо от него? Гледал съм му преди достатъчно мачове да го преценя, че е маркетинг, маркетинг и маркетинг още от Бразилия. Докато чакаше в Барцильона да става голям играч, ония бързо го разкриха и го натириха в ПСЖ защото беше повече от ясно, че няма да е голяма звезда. Там пък...късмет, появи се нов феномен и тоя папагал ще си остане известен с прическите и циркаджийските номера по терена.

Иначе се радвам, че съм повлиял леко на колегата да потърси друг фаворит, който бе доста по-логичен с оглед на това от колко време не бяха вземали титлата и очакваните напъни на спонсорите да помогнат така леко на Меси. :mhihi:
Дешан казал след мача, че неговите футболисти били супер затруднени да играят заради вируса, който ги покоси баш за мача и че при дузпите са им пречили да се концентрират феновете на Аржентина зад вратата.
Айде сега кой пусна вируса на тия лилавите да се разболеят, нека форума разконспирира. :ahah:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от TNT » 19 Дек 2022, 13:53

Top Gun Maverick написа:и очакваните напъни на спонсорите да помогнат така леко на Меси. :mhihi:

TNT написа:
До 70-та минута французите нямаха удар към вратата.

:dunno:

Спонсорите изглежда са заразили с вируси французо-сенегало-камерунците, че не знаеха къде са.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от Don_Diego » 19 Дек 2022, 15:06

Франция стигна финала без 70% от титулярите си, имаха болни играчи още на полуфинала и пак за малко щяха да бият. Ако бяха започнали да играят 10-15 минути по-рано си взимаха мача без проблеми.
Аржентинците ми направиха много лошо впечатление от самото начало на турнира с цялото това ритане, бутане и търкаляне като ги пипне някой...дежурните дузпи също свалят малко от престижа на титлата им.
Вратарят им колкото е грозен, толкова е добър на дузпи обаче :bowdown:
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от c04 » 19 Дек 2022, 15:10

Don_Diego написа:Аржентинците ми направиха много лошо впечатление от самото начало на турнира с цялото това ритане, бутане и търкаляне като ги пипне някой...дежурните дузпи също свалят малко от престижа на титлата им.

Абе не знам, снощи французите 2-та им гола бяха от дузпа. Да не говорим, че пак те получиха картон/и за явна симулация за дузпа отново :ok:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Дек 2022, 15:28

Спонсорите нямат влияние 70 минути или един мач. Там работата е много дълбока. Още като вземеш кой е Емира на Катар :mhihi: как за съдии на финал на Световно се слагат някакви, които и в ШЛ не са свирили дори :shock: как отбор тръгва със загуба срещу пълен аутсайдер, но след това в много от мачовете си е стабилно подпиран. Както и да го гледаш дузпата на Ди Мария си беше изпълнение от театъра. За почти същото нещо съдията вдигна жълт картон на онзи лилавия от Франция. :mhihi: Ди Мария усети пръхтенето на негрото зад него и реши да се строполи, понеже отиваше на защитниците. Да не говорим, че нормален съдия щеше да е изгонил поне трима от Арежентина, къде за втори жълт къде за директен червен картон при първата дузпа срещу Мбапе, а той дори жълт не вдигна. :mhihi: Мачът там щеше да се обърне. За мен Франция нищо не играха, но както казах ми бе все тая кой ще вдигне, а Меси си заслужава имайки предвид цялата му кариера, та да им е честита. Дочакаха мига си, всички водещи отбори бяха зле на това първенство, кои с играчи, кои без защото клубовете им не ги пуснаха или им намигнаха да не си дават много зор, Аржентина най-много от всички нации искаха титлата и я взеха. Да кажем и Мароко :mhihi: те затова и стигнаха толкова далеч де.
Дано повече няма световно по това време от годината, не е ок за футбола, но той отдавна е пари, пари и почти само пари.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от c04 » 19 Дек 2022, 16:05

Не знам един мач ли сме гледали, ама дузпата на Ди Мария категорично си я имаше и като цяло нямам оплаквания към рефера.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от TNT » 19 Дек 2022, 16:26

То, ако тая дузпа я нямаше, значи и трите не трябваше да се свирят :yes: Съгласен съм, че някои съдии няма да го свирят. Ама и втората дузпа ще стане рамо в рамо, а третата ще е неволна ръка :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от Е.Димитров » 19 Дек 2022, 16:31

Няколко мача си изглеждаха като еталон за изкарване на пари от залози.
Целият мач 2:2 и после инфарктни продължения и още по инфарктни дузпи и до края , до последната дузпа не се знаят нещата.
Та добра работа на тези тайни задкулисни организатори на тези неща, че е бая трудна логистика и организация, разбира се , ако има такива неща де.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от TNT » 19 Дек 2022, 16:33

Е.Димитров написа:Целият мач 2:2

Кажи, че не си гледал мача, без да казваш, че не си го гледал :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от Don_Diego » 19 Дек 2022, 17:13

На Ди Мария беше доста пресилена, двете на Франция бяха 100%-ви и двете

Интересно, че при третия гол на Аржентина има 2 момента когато има играч/част от играч в засада, като при втория дори страничния съдия вдига флага, но главния не го отрази :kuku:
Първо при подаването на 4ката от тъча напред, Меси е в засада макар и да не е към него точно подаването.
След това част от дланта на Лаутаро е в засада, макар да е част с която не може да играе в първия мач срещу Саудитска Арабия им отмениха гол точно заради ръка зад защитата. Тоя път върнаха жеста и го зачетоха :mhihi:
Сега на повторенията виждам, че има и играчи от резервите на терена преди съдията да е свирил и посочил центъра...вар пак спи :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от seimo » 19 Дек 2022, 17:16

Тва да не е третата фън тема след тази за войната :mhihi: Аржентина си заслужаваше да бие още в редовното време ама южноамериканска му работа. Те французите до 70 тата минута нямахе едно положение бре :mhihi: То хубаво и че накрая им дадоха и тая измислена дузпа да изравнят за 3:3 иначе си отиваха и в продълженията.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от pampo » 19 Дек 2022, 17:56

Не съм фен на франсетата, но втората дузпа беше 100%. Ударът беше почти сигурен гол, аржентинецът го спря с ръка.
Иначе факт, Франция до 70тата мин я нямаше изобщо в играта. Но футболът на Аржентина през цялото първенство не беше шампионски.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от Моджо » 19 Дек 2022, 18:34

Абе не мое ли да изгледате един страхотен финал, да се кефите, а не да търсите под вола теле и кое какво било.
Хм,хм...

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от c04 » 19 Дек 2022, 18:45

Don_Diego написа:На Ди Мария беше доста пресилена, двете на Франция бяха 100%-ви и двете

Кажи ми, че си за Франция без да ми казваш, че си за Франция :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: 2022 Мондиал - Катар

Мнение от barty » 19 Дек 2022, 18:49

Чух дрънкане на ключове в далечината :mhihi:
:yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook