Останаха ли вярни жени ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от barty » 12 Окт 2022, 18:18

Какво стана с пикЪп темата?
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Moni_BMW » 12 Окт 2022, 20:49

E34 написа:
Moni_BMW написа:За справка за 2 месеца от август до сега съм спал с 2 чужди момичета (на 18 и 22 )ужким много влюбени и верни с връзки (едната 2 ,другата 5 години),познавам им мъжете ,но не са ми приятели за това съм.си позволил това ,като и 2те те са си поискали от мен.... Един друг приятел неговата ги канеше на дивана у тях докато той беше нощна...


Пичове много се радвам на такива теми ама ако е възможно може ли малко повече инфо за тези благородни дами...нещо като фейсбуче инстаграмче алабала...че некак си и ние така по-хамавите да може да облажим евентуално! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз лично много уважавам такива женски субекти и да ви кажа паднат ли ми веднъж в ръчичките са ми верни до живот! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Честно казано предпочитам да запазя за сега кои са ,защото тези неща са тайни и не знам кой кой е и кой чете . :lol:
///M power

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Moni_BMW » 12 Окт 2022, 20:53

nickstorm написа:Топикстартера удря чуждо и търси верни жени? :lol: :lol: :lol: Сиреч ако може ще кръшкаш, ама баш твойта да не я барат? :mhihi:
Две-три години след сватбата ще си имаш баджанаци, неизбежно е. Вземи си лосион за рогата още от сега.... :ok:


Аз не изневерявам на никоя защото си нямам приятелка . Имам ли си не бих барал чуждо. Тези двете изневеряват на гаджетата си с мен (а може и да не е само с мен) . Изневерявал съм преди 3-4 години и то 1 път и съжалявам защото момичето беше читаво ,а другата мастия , просто тогава моята беше далече от мен 1 месец и другата му подмами ,пък и по атрактивна ,по - отракана ,по- хубаво тяло и аз си викам трябва да си глупак да не го направиш. Но тогава съм бил малък ,към днешна дата не бих изневерил и то с такава. После все пак имах връзка с тая къде изневерих, но не кара дълго.
///M power

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от dankata » 12 Окт 2022, 22:11

Канада, малко несъответствия има. Уж беше на 30 момъка , он тука казва че е по-малък. Уж леко схлупен беше титуляра, он тука отракан го дава. Уж не пие и пуши мистър адрес 4000, он и по чужди ходи...
Ай малко изчистите стратегията и комуникацията и стига с тия правешки номерца.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от KoolyO » 12 Окт 2022, 22:14

dankata написа:Канада, малко несъответствия има. Уж беше на 30 момъка , он тука казва че е по-малък. Уж леко схлупен беше титуляра, он тука отракан го дава. Уж не пие и пуши мистър адрес 4000, он и по чужди ходи...
Ай малко изчистите стратегията и комуникацията и стига с тия правешки номерца.

Пхахахахаах, е това вече е мета. За форума имам предвид.
:clap:
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от drifty » 12 Окт 2022, 23:00

dankata написа:Канада, малко несъответствия има. Уж беше на 30 момъка , он тука казва че е по-малък. Уж леко схлупен беше титуляра, он тука отракан го дава. Уж не пие и пуши мистър адрес 4000, он и по чужди ходи...
Ай малко изчистите стратегията и комуникацията и стига с тия правешки номерца.


:ok: :clap:
Хахахаха
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от BMW_POWER » 12 Окт 2022, 23:48

dankata написа:Канада, малко несъответствия има....


В какъв филм ме вкарваш бре :shock:

То "съответствия" нема никакви, ти несъответствия търсиш :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ако визираш автора на темата, не го познавам. Може да ми е син по години, ама не съм взимаАл детски за него.

p.s. Малииии, като ударите по неколко ракии и сте неудържими :ok:

p.s.s.
drifty написа: :ok: :clap:
Хахахаха


И ти ли, Бруте???

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Kroki » 13 Окт 2022, 10:42

стана ли време да бием ключа или още има какво да се каже по темата? :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от bum_bum » 13 Окт 2022, 11:23

Ти па заключваш всички интересни теми. Ще те докладвам :mhihi:

Разбира се, че има. Просто трудно се намират.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Е.Димитров » 13 Окт 2022, 11:58

Който търси-намира!


Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 27.07.2022
Кара: м си Саап-а и се подрусвам
Детайли за колата: твърдо окачване :/

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от kirobreika1 » 13 Окт 2022, 12:01

Напълно вярно жени няма.
Има такива, при които вероятността да изневерят е малка, към "приемлива".. Тоест може да изневерят един-два пъти във връзката/брака ви и вероятно никога няма да заподозреш дори.. Тия са около 2-5 процента (макс..)

Другите са много склонни към изневяра, като това са критичната маса - 60-80 процента ( и нагоре..)
На някои просто си им личи отдалече ( като лафа за пияния поп и възбуденото магаре..)
Ама то и при мъжете е подобно... :dunno:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от BMW_POWER » 13 Окт 2022, 12:58

Kroki написа:стана ли време да бием ключа или още има какво да се каже по темата? :mhihi:


И аз ще те докладвам. Видиш ли думата "жена" в тема и веднага вадиш ключовете. Вчера се появи темата и аз веднага се сетих, че ти ще я видиш и няма да я има за дълго. После писа и аз така :shock: :shock: :shock: :shock: А награя ме вкараха в някакъв филм (ако трябва да имитирам Драго, "имаме си филмова тема, защо тук???") и бързах да отговоря. Заключиш ли я, иди обяснявай с месеци, че нямам деца у форума :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Задавали ли сте си въпроса, защо няма жени тук? Откакто я изгонихте Джарвиса, друга не се е мяркала :OT:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Е.Димитров » 13 Окт 2022, 15:09

Значи има толкова крайни мнения тук, че направо се чудя в какви кръгове се движите и с какви хора общувате дейва!
Има напълно верни/вярни и красиви жени, и те въобще не са някакви рядко срещани и като комбинация вярна и красива!
Нямам идея защо сте стигнали до такива заключения, вероятно от някакъв личен опит и кофти преживявания.
Разбира се, жените не са някакви извън земни, както и мъжете междуврочем.
Като краен резултат, мъжете сме по-големи прасета в тая област!

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от c04 » 13 Окт 2022, 15:13

Е.Димитров написа:Има напълно верни/вярни и красиви жени, и те въобще не са някакви рядко срещани и като комбинация вярна и красива!

За верни е по-голям шанса ако не са от най-красивите, ама красиви и верни вече... ще си самоцитирам мнението от предната страница "- Виждал съм, но няма :mhihi:"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Jordana » 13 Окт 2022, 15:16

мъжете сме по-големи прасета в тая област!
:nono:
Най древната професия се работи от жени , не от мъже "прасета" ! Една жена ако иска може да изчука всички мъже които поиска да изчука , с мъжете не е така . Това на видеото не го забравяйте никога като пишете в такива теми .
https://www.vbox7.com/play:a3dbc34160
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook