От къде в БГ да си купя инчови инструменти ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: От къде в БГ да си купя инчови инструменти ?

Мнение от Vanqu1sh » 19 Сеп 2022, 19:25

m.dimitrov1992 написа:Готов оборудван куфар като този с инструментите стартира от 3600лв-4000лв и стигат до цената на F10 ако е малко по голям на колелца :mhihi: Идеята ако може да ми излезе по тънко, защото намирам цените им за силно преувеличени :smoke:

Нещо не мога да си представя кое в тоя куфар ще струва чак 4к. Готови куфари съм си взимал на Kraftwerk и съм доста доволен, каквото не ми е харесвало като качество от инструментите съм си го подменял. Беше малко над 1000лв когато ги купих, сега нз по колко вървят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: е36 328/е46 330i/e46325i/е91 330xd+

Re: От къде в БГ да си купя инчови инструменти ?

Мнение от m.dimitrov1992 » 28 Сеп 2022, 17:32

ID A написа:Ако е голяма фирмата производител, обикновено има cad чертеж на всеки инструмент на сайта си или най-малко чертеж с размерите. За пяната в куфарите, тя е най-малко двуслойна. Горен слой, който се изрязва и долен цял. Даже долния е често друг цвят за контраст, като извадиш инструмент.
Ако не сте 100 техника с куфари, забрави за кастъм куфара. Има готови решения на преносими инструменти или инструменти продавани в собствена форма от пяна или пластмаса, които да наредиш в преносима количка или куфар.
За 3-5 к си взимаш цяла оборудвана количка.


Може би ще се сдобия с файла на куфара който показах напълно безплатно :lalala: Останалото е лесно 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: е36 328/е46 330i/e46325i/е91 330xd+

Re: От къде в БГ да си купя инчови инструменти ?

Мнение от m.dimitrov1992 » 28 Сеп 2022, 17:58

Vanqu1sh написа:
m.dimitrov1992 написа:Готов оборудван куфар като този с инструментите стартира от 3600лв-4000лв и стигат до цената на F10 ако е малко по голям на колелца :mhihi: Идеята ако може да ми излезе по тънко, защото намирам цените им за силно преувеличени :smoke:

Нещо не мога да си представя кое в тоя куфар ще струва чак 4к. Готови куфари съм си взимал на Kraftwerk и съм доста доволен, каквото не ми е харесвало като качество от инструментите съм си го подменял. Беше малко над 1000лв когато ги купих, сега нз по колко вървят.


Скъпи са за съжаление. Особенно професионалните инструменти. Ето цена на част от съдържанието в куфара https://www.misterworker.com/en/stahlwi ... /8507.html

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook