Имате ли гараж/паркомясто ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Имате ли паркомясто/гараж

Да, имам гараж
84
56%
Да, имам паркомясто
33
22%
Не, паркирам където намеря
33
22%
 
Общо гласове : 150
Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Авг 2022, 17:23

Не знам какво имам. :mhihi: В града имах място в двора да влезе и нощува колата, но откакто си взех къща на село ми е голям рай. Дворът има там каквото има като градинки, но имам и място за 4 коли, та нощуват всякакви талиги. :mhihi: Гараж хем имам, хем нямам, понеже има една постройка, която си е неизмазана къща, мислех да избивам стена за гараж, ама сега остана да го ползвам за склад, гуми, джанти, и всякакви простотии, даже седалките на новата ми Зафира си свалих и ги слагам вътре за да доокъсам старите, а после като спре да е такси да си имам нови. :mhihi:
Та не знам какво имам, реално май трябва да е паркомясто, ама нали този отговор ми звучи малко като паркомясто в някой блок където паркират още 20 коли, а моето си е в двора и само котките могат да нанасят щети по колата, понеже имат навика да се разхождат по тавана, а има ли отворен прозорец да скачат вътре, една хапе антената на покрива... :mhihi:
Иначе пред къщата понеже е на ъгъл имам място за около още 6-7 коли, което място никой не ползва. А като се сетя, че в града няма често няма къде да спра пред нас. :shock:
Та няма да гласувам, трябва да добавите паркомясто в собствен двор, иначе се чувствам прецакан. :mhihi:
П.п: Бях се зарекъл, че няма да си купя къща без гараж, ама на.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от Е.Димитров » 10 Авг 2022, 18:07

Тея дето живеем на село, няма смисъл да участваме в анкетата :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 19.08.2020
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж
Кара: E60 LCI 525

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от D.Hill » 10 Авг 2022, 20:36

Гараж със канал , ток и вода.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от c04 » 10 Авг 2022, 23:02

drago_pavlov написа:Едната кола си има гараж, другата където намеря :lol:

+1 Eдната У гаража, другата пред нас :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от drifty » 11 Авг 2022, 0:23

Нямам гараж, нито паркомясто, но паркирам на едно и също място всеки ден. Та проблеми с паркирането нямам. А в къщата си направих по-скоро временна постройка, но реално е три стени, от които две каменни, с покрив от дървена конструкция, с плоча отдолу и канал, та си му викам гараж. Само дето не живея там..
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от ildivvy » 11 Авг 2022, 6:20

.
Последна промяна ildivvy на 11 Авг 2022, 9:21, променена общо 1 път
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от Kroki » 11 Авг 2022, 7:56

На всякъде където имаме имот имаме гараж.
В София съм под наем с паркомясто и гараж. Спокойствието и това да не ти се налага да чистиш сняг,измръзнала кола и т.н. си заслужава 100-те лв.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от TNT » 11 Авг 2022, 8:33

ildivvy написа:Наистина липсват повече варианти в анкетата, за да е по-точна статистиката!

Или по-скоро ще се разводни :yes: Идеята не е да се похвалим, че има място пред блока или се дава гараж под наем. Знам за сгради, в които влизат само мотори и велосипеди, заради захода :clap: За който живее на село - да, няма проблем с паркирането, но по мои наблюдения повечето пак си паркират по улиците. По малките градове често е същото. Гаража е за дърва и боклуци, не за кола :kuku:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1048
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: Fairbanks, AK

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от pinko_23 » 11 Авг 2022, 8:38

TNT написа:
ildivvy написа:Наистина липсват повече варианти в анкетата, за да е по-точна статистиката!

Или по-скоро ще се разводни :yes: Идеята не е да се похвалим, че има място пред блока или се дава гараж под наем. Знам за сгради, в които влизат само мотори и велосипеди, заради захода :clap: За който живее на село - да, няма проблем с паркирането, но по мои наблюдения повечето пак си паркират по улиците. По малките градове често е същото. Гаража е за дърва и боклуци, не за кола :kuku:


Абсолютно съм съгласен с теб, всеки си паркира вънка а гаража е за боклуци.
Няма начин да няма начин

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Авг 2022, 9:21

Личи си, че не сте живяли на село. Аз имам котелно примерно за пелети или дърва ако някой ден недай си боже ми се наложи да използвам, но какво лошо има да си ползваш някакво помещение за боклуци или дърва? Честно казано няма такъв рай да може да намяткаш някакви неща някъде и да са ти под ръка във всеки един момент, вместо да се чудиш къде, какво, как. А колата какъв е проблема ако някой я държи на пътя, особено ако е някаква непретенциозна? Аз понякога я оставям вън защото не мързи да я вкарвам в двора дори, е и? Да имаш достатъчно място на пътя и да не пречиш на минаващи коли въпреки паркирането си е голям кеф. Аз извадих късмет едната улица да е супер широка и въпреки това ненатоварена, а другата където ми е другата врата въобще не допирам до нея да спирам. Като ида в града да спра пред нашите и се чудя къде се намирам. :kuku:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от Е.Димитров » 11 Авг 2022, 9:30

TNT написа:
ildivvy написа:Наистина липсват повече варианти в анкетата, за да е по-точна статистиката!

Или по-скоро ще се разводни :yes: Идеята не е да се похвалим, че има място пред блока или се дава гараж под наем. Знам за сгради, в които влизат само мотори и велосипеди, заради захода :clap: За който живее на село - да, няма проблем с паркирането, но по мои наблюдения повечето пак си паркират по улиците. По малките градове често е същото. Гаража е за дърва и боклуци, не за кола :kuku:

Хахаха, напълно вярно!
На територията на имота имам един гараж и един огромен склад над 100м2.
И познай, гаража вътре е зает с глупости а как успях и този огромен склад, който преди се е ползвал за склад за селскостопанска продукция и който преди спокойно си паркирах старият бус вътре ,да го напълня с глупости не разбрах.
В момента и колата ми и буса ми са на алеята до склада, не на улицата пред къщата разбира се.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от немо » 11 Авг 2022, 11:11

michev написа:Един мой, два държа под наем. От 5 коли, много държа три от тях да са задължително в гаражи, въпреки, че за огромна част от хората, са дърти и безинтересни. Другите два автомобила са ежедневните, единия се паркира пред гаража, за другия има място на улицата.

Мога да ти прибера най-старата кола, след няколко месеца ще махам това от гаража
2000CS.jpg
, та ще има място :lol: И нали знаеш : задължително прехвърляне срещу 5к :lol: :lol: :lol:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от michev » 11 Авг 2022, 11:27

5, ама в английски лири :D
only rear wheel drive

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от Alexch » 11 Авг 2022, 12:05

Най-добрата ми покупка през живота до сега е гаражът. Хем се ползва за колата, хем за склад за всички инструменти, гуми, буркани и др, а освен това си е покачил цената поне 3 пъти за последните 10 години. Става въпрос за София, до Южния парк, където много скоро всичко ще направят зелена зона.

966145_571302282901176_1656252138_o.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Имате ли гараж/паркомясто ?

Мнение от c04 » 11 Авг 2022, 12:47

немо написа:
michev написа:Един мой, два държа под наем. От 5 коли, много държа три от тях да са задължително в гаражи, въпреки, че за огромна част от хората, са дърти и безинтересни. Другите два автомобила са ежедневните, единия се паркира пред гаража, за другия има място на улицата.

Мога да ти прибера най-старата кола, след няколко месеца ще махам това от гаража
2000CS.jpg
, та ще има място :lol: И нали знаеш : задължително прехвърляне срещу 5к :lol: :lol: :lol:

Накъде ще го махаш :help: :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook