С колко жени сте спали?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

С колко жени сте спали?

0
13
10%
1-10
58
47%
10-30
26
21%
30-50
11
9%
50-100
5
4%
100+
3
2%
1000+
8
6%
 
Общо гласове : 124
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от FaceOff » 07 Юли 2022, 10:43

barty написа:
FaceOff написа:Я кажете, особено тия с парфюм по седалките и червило по кора, как смятате, дали вашите жени си оставят парфюма и червилото някъде?


На стр 5 съм писал за бикините :mhihi: Да, пробват с разни пинизи но трябва да си железен и да отричаш до дупка.
Платените момичета са един добър вариант, за избягване на такива случаи.
ИмАх предвид на други седалки и корове
:mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от FaceOff » 07 Юли 2022, 10:46

krissso написа:
anttonev написа:Като еВете, правите ли го с ясното съзнание, че както вие го слагате на някоя жена, така на вашата може да го туря друг?

По-добре така, отколкото само на жената да го турят :mhihi:
Абсолютно съм съгласен! Обаче що трябва да се чистят седалки, корове, и т.н.. като всичко е ясно?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от Е.Димитров » 07 Юли 2022, 12:08

В горният ред на мисли се сещам за един виц, как двама приятели се срещнали и в един момент единият видял, че другият носи...сутиен...
Попитал го ...да няма някаква промяна в ориентацията му а онзи отвърнал, че жена му открила сутиена в колата и той казал, че е негов и от тогава го носи редовно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от ukelichko » 07 Юли 2022, 14:48

В тази връзка ми е много странно, как някой семеен го е страх от джендъри, а всъщност трябва да се страхува от тези, които не са джендъри. И някой като каже, че не можело да има нещо, защото били приятелски семейства. Ами те приятелите се еВат, враговете си правят мръсно и се карат. Има и едно поверие по нашия край, че ако една двойка се водят за ръчичка, значи скоро някой от двамата ще удари нещо чуждо.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от Jordana » 07 Юли 2022, 15:06

Ами нормално , демонстрацията на прекалена привързаност почти винаги е показност и говори за проблеми зад фасадата на "идеалното" семейство . :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от barty » 07 Юли 2022, 16:21

Е.Димитров написа:В горният ред на мисли се сещам за един виц, как двама приятели се срещнали и в един момент единият видял, че другият носи...сутиен...
Попитал го ...да няма някаква промяна в ориентацията му а онзи отвърнал, че жена му открила сутиена в колата и той казал, че е негов и от тогава го носи редовно.


Стига бе :mhihi:
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от carmanf1 » 07 Юли 2022, 21:42

ukelichko написа: … се водят за ръчичка, …


:yes:

Много вярно и истинско, и точно в десетката.
Точно там чехъла е мноооого голям :lol:

И жената прави квот си иска включително и някои други неща :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от carmanf1 » 07 Юли 2022, 21:48

Jordana написа:Ами нормално , демонстрацията на прекалена привързаност почти винаги е показност и говори за проблеми зад фасадата на "идеалното" семейство . :dunno:


Абсолютно :yes:

Точно тия, къде парадират с идеалните семейства, съм ги виждал какво правят, ама много пъти съм ги виждал. И жените, и мъжете :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от carmanf1 » 07 Юли 2022, 22:14

Малко update на моята история с парфюмите :D

То сякаш нещата се навързват от само себе си :lol:

Всичко се измириса и не остана помен от парфюми.

Ама братовчедка ми, ми звънна следобяд, ако мога да я закарам еди къде си, че колата й в сервиз.

Закарах я, обаче и тя яко с парфюм :lol:

Жена ми не знае, че съм закарал братовчедка ми до еди къде си.
И ми дойде идея, да я тролна и да я видя как ще реагира :D

Бъзнах я, утре сутрин да вземе моята кола (семейната) и да ми остави нейната. Нави се.
Вътре мирише яко на женски парфюм в момента :lol:

Ще видя утре реакцията й. И кви въпроси ще задава :lol:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1758
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от BMW_POWER » 08 Юли 2022, 3:52

Е.Димитров написа:В горният ред на мисли се сещам за един виц, как двама приятели се срещнали и в един момент единият видял, че другият носи...сутиен...
Попитал го ...да няма някаква промяна в ориентацията му а онзи отвърнал, че жена му открила сутиена в колата и той казал, че е негов и от тогава го носи редовно.


Тоягата има два края. Как ще реагирате, ако жена ви започне да носи боксерки, четири размера по-големи от вашите???

ukelichko написа:. Има и едно поверие по нашия край, че ако една двойка се водят за ръчичка, значи скоро някой от двамата ще удари нещо чуждо.


Аз винаги водя моята за ръка и още никой нищо не е ударил :D

Понеже теориите ви се поизчерпаха, а практиката явно куца, ето нещо интересно. Едни нашенци направили хотелче за изток от Монреал. Нищо лошо :idea: Ама нещо им се разнесе слава преди време със суингър купони по уикендите....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от Е.Димитров » 08 Юли 2022, 8:30

BMW_POWER написа:
Е.Димитров написа:В горният ред на мисли се сещам за един виц, как двама приятели се срещнали и в един момент единият видял, че другият носи...сутиен...
Попитал го ...да няма някаква промяна в ориентацията му а онзи отвърнал, че жена му открила сутиена в колата и той казал, че е негов и от тогава го носи редовно.


Тоягата има два края. Как ще реагирате, ако жена ви започне да носи боксерки, четири размера по-големи от вашите???

ukelichko написа:. Има и едно поверие по нашия край, че ако една двойка се водят за ръчичка, значи скоро някой от двамата ще удари нещо чуждо.


Аз винаги водя моята за ръка и още никой нищо не е ударил :D

Понеже теориите ви се поизчерпаха, а практиката явно куца, ето нещо интересно. Едни нашенци направили хотелче за изток от Монреал. Нищо лошо :idea: Ама нещо им се разнесе слава преди време със суингър купони по уикендите....


Веднага отговарям с виц.
Та някакъв човек обяснява, каква късметлийка била жена му:
Вика- Много късмет има тая моята жена, чисто нови италиански обувки си намери пред блока, ония ден даже някой си беше забравил скъп парфюм и жена ми го намерила.
Страхотно палто си намерила до някакво дърво, много е късметлийка...А аз с моят тъп късмет един ден намерих едни мъжки боксерки под спалнята ...ама и те ми големи...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от drago_pavlov » 08 Юли 2022, 11:42

ukelichko написа: Ами те приятелите се еВат,

Като стане въпрос за еВане с жена си, един познат казва: "Защо трябва да си разваляме приятелството със секс..." :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от FaceOff » 08 Юли 2022, 14:53

Jordana написа:Ами нормално , демонстрацията на прекалена привързаност почти винаги е показност и говори за проблеми зад фасадата на "идеалното" семейство . :dunno:
Аз веднъж вече ти казах, че си 15 годишен, няма как да си на повече. Дори леееко си изостанал с развитието, но може би все още е поправимо, дано!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от bioz » 08 Юли 2022, 15:20

drago_pavlov написа:
ukelichko написа: Ами те приятелите се еВат,

Като стане въпрос за еВане с жена си, един познат казва: "Защо трябва да си разваляме приятелството със секс..." :mhihi:
Или пък да ебеш жена си е като да биеш вързано куче

Sent from my IN2015 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от alekangg » 08 Юли 2022, 15:34

Има много лафове, един колега все разправяше:
Стигнах да Ева мойта жена
Ама не знам защо те разправящите подобни лафове си мислят, че всички са като тях и че имат разни кофти жени.
Не знам защо седят с тях, като е такова положението.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook