С колко жени сте спали?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

С колко жени сте спали?

0
13
10%
1-10
58
47%
10-30
26
21%
30-50
11
9%
50-100
5
4%
100+
3
2%
1000+
8
6%
 
Общо гласове : 124
Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от zAcK » 29 Юни 2022, 22:14

pampo написа:Не знам пичове, но 8 човека са порили над 1000 различни екземпляра. Това ако дори за 2ма е вярно, ебаааси живота, дето водят, тва трее през ден-два да разтриват различна ...


По-интересно е, че има 12 члена на форума на милионерите, които не са еВали :shock: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
И не мога да разбера, как с тия еймки и кинти не им връзва :dunno: Е, има едно обяснение, ама :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от BMW_POWER » 29 Юни 2022, 22:58

Jordana написа:...


Включи лайномета, значи настъпихме мазола. Я кажи, коя от двете ти сложи рога? Или и двете са го правили? Аз залагам на второто :yes:
Това обяснява много неща. Рогат ръкоблудец в критическа възраст, ти си си за доктор :OT:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от FaceOff » 29 Юни 2022, 23:13

carmanf1 написа:
b_u_b_o написа: ……. Още на 30 го усетих това, какво като съм ебал повече от всичките ми приятели, като те вече бяха щастливо женени с по 1-2 деца ……. .


Според мен тук трябва мноооого добре да помислиш.
Защото 99% от хората лъжат за щастливия брак. И жените и мъжете.
Не си признават истината щот ги е страх и може би срам да си кажат истината.

Абсолютно добронамерен съвет, покани някои от “щастливо женените”,
да отидете някъде за 2-3 дни по мъжки.
Било то за риба, било то някъде из планините и язовирите, да карате колела, мотори, атв-та …… измисли приятни занимания с твоите приятели.

И виж как ще отговорят. Ще разбереш много неща.


Ще отговоря, че за нищо на света не си сменям жената, та дори понякога и да ме ядосва..(то и най-добрия ми приятел ме ядосва понякога) Ще отговоря, че за пръв път в живота ми съм моногамен, 11 години вече, а преди това съм се насирал от коври. Ще отговоря, че ме пускат навсякъде, за колкото време и с КОГОТО искам! Ще отговоря, че няма нищо по-божествено от децата, че е брутално яко да играя всяка вечер билярд с баткото на 9, и да гледам малката на 3 как се опитва да си чисти пясъка от дупето и как подскача и тича със смешната си походка по плажа. И още много неща мога да отговоря

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от BorislavB » 29 Юни 2022, 23:15

Айде бийте ключа и да отворим нова тема, кой с колко мъже е спал там може да е по-интересно...надявам се... :bchug:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от Spunky » 29 Юни 2022, 23:22

FaceOff написа:И още много неща мога да отговоря


Интересно, че отговарящите се причислявате към 99те% и го давате отрбанително. Доста показателно, как се категоризирате на подсъзнателно ниво ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от pampo » 29 Юни 2022, 23:24

BorislavB написа:Айде бийте ключа и да отворим нова тема, кой с колко мъже е спал там може да е по-интересно...надявам се... :bchug:

Епа давай, направи я интересна, кво само подтикваш за ключ.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от FaceOff » 29 Юни 2022, 23:35

Spunky написа:
FaceOff написа:И още много неща мога да отговоря


Интересно, че отговарящите се причислявате към 99те% и го давате отрбанително. Доста показателно, как се категоризирате на подсъзнателно ниво ;)


И как разбра, че се причислявам към 99те процента?? И кое е 'отбранително'? Нещо ич не те разбрах, и за какво подсъзнателно ниво ми говориш? Ти наистина ли искаше мен да цитираш, или се обърка?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от BorislavB » 29 Юни 2022, 23:43

pampo написа:
BorislavB написа:Айде бийте ключа и да отворим нова тема, кой с колко мъже е спал там може да е по-интересно...надявам се... :bchug:

Епа давай, направи я интересна, кво само подтикваш за ключ.


Аз съм сеирджия само, нямам тоя талант, пък може и да чакам за другата тема... :paranoid:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от BMW_POWER » 30 Юни 2022, 0:10

FaceOff написа:Ще отговоря, че за нищо на света не си сменям жената, та дори понякога и да ме ядосва..(то и най-добрия ми приятел ме ядосва понякога) Ще отговоря, че за пръв път в живота ми съм моногамен, 11 години вече, а преди това съм се насирал от коври. Ще отговоря, че ме пускат навсякъде, за колкото време и с КОГОТО искам! Ще отговоря, че няма нищо по-божествено от децата, че е брутално яко да играя всяка вечер билярд с баткото на 9, и да гледам малката на 3 как се опитва да си чисти пясъка от дупето и как подскача и тича със смешната си походка по плажа. И още много неща мога да отговоря


+1
Ще добавя. Женицата ми гледа семейството без баба и дядо. Никой няма идея какви ластици е разпъвала, за да тича от работа до градината, пазар, готвене и т.н. За 13 години хлапето не е гледан от баби и дядовци дори за ден. Само за това си заслужава на 100% уважението.
Не бих си и помислил да я сменям с друга.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от carmanf1 » 30 Юни 2022, 14:23

FaceOff написа:
carmanf1 написа:
b_u_b_o написа: ……. Още на 30 го усетих това, какво като съм ебал повече от всичките ми приятели, като те вече бяха щастливо женени с по 1-2 деца ……. .


Според мен тук трябва мноооого добре да помислиш.
Защото 99% от хората лъжат за щастливия брак. И жените и мъжете.
Не си признават истината щот ги е страх и може би срам да си кажат истината.

Абсолютно добронамерен съвет, покани някои от “щастливо женените”,
да отидете някъде за 2-3 дни по мъжки.
Било то за риба, било то някъде из планините и язовирите, да карате колела, мотори, атв-та …… измисли приятни занимания с твоите приятели.

И виж как ще отговорят. Ще разбереш много неща.


Ще отговоря, че за нищо на света не си сменям жената, та дори понякога и да ме ядосва..(то и най-добрия ми приятел ме ядосва понякога) Ще отговоря, че за пръв път в живота ми съм моногамен, 11 години вече, а преди това съм се насирал от коври. Ще отговоря, че ме пускат навсякъде, за колкото време и с КОГОТО искам! Ще отговоря, че няма нищо по-божествено от децата, че е брутално яко да играя всяка вечер билярд с баткото на 9, и да гледам малката на 3 как се опитва да си чисти пясъка от дупето и как подскача и тича със смешната си походка по плажа. И още много неща мога да отговоря


Супер. Радвам се че има повече такива мъже. Вероятно спънки е прав, че не са баш 99%, ами може би 95%.

И наистина добронамерено, не съм визирал никого конкретно с мнението си по-горе.

И аз имам 2 деца, и те са ми най-голямото щастие на света. Живи и здрави да са ни и да им се радваме още дълги години.

Само едно не разбрах (без да се заяждам), но защо някой трябва да те "пуска" някъде?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от carmanf1 » 30 Юни 2022, 14:27

Spunky написа:Интересно, че отговарящите се причислявате към 99те% и го давате отрбанително. Доста показателно, как се категоризирате на подсъзнателно ниво ;)


:yes: :mhihi:

и за мъжките цици си много прав :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от Вуйчо » 30 Юни 2022, 15:07

.
Последна промяна Вуйчо на 01 Юли 2022, 12:32, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от barty » 30 Юни 2022, 16:02

В страни от темата но: колко пъти сте се развеждали, официално и без да имате брак?
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от FaceOff » 30 Юни 2022, 16:58

carmanf1 написа:
FaceOff написа:
carmanf1 написа:
b_u_b_o написа: ……. Още на 30 го усетих това, какво като съм ебал повече от всичките ми приятели, като те вече бяха щастливо женени с по 1-2 деца ……. .


Според мен тук трябва мноооого добре да помислиш.
Защото 99% от хората лъжат за щастливия брак. И жените и мъжете.
Не си признават истината щот ги е страх и може би срам да си кажат истината.

Абсолютно добронамерен съвет, покани някои от “щастливо женените”,
да отидете някъде за 2-3 дни по мъжки.
Било то за риба, било то някъде из планините и язовирите, да карате колела, мотори, атв-та …… измисли приятни занимания с твоите приятели.

И виж как ще отговорят. Ще разбереш много неща.


Ще отговоря, че за нищо на света не си сменям жената, та дори понякога и да ме ядосва..(то и най-добрия ми приятел ме ядосва понякога) Ще отговоря, че за пръв път в живота ми съм моногамен, 11 години вече, а преди това съм се насирал от коври. Ще отговоря, че ме пускат навсякъде, за колкото време и с КОГОТО искам! Ще отговоря, че няма нищо по-божествено от децата, че е брутално яко да играя всяка вечер билярд с баткото на 9, и да гледам малката на 3 как се опитва да си чисти пясъка от дупето и как подскача и тича със смешната си походка по плажа. И още много неща мога да отговоря


Супер. Радвам се че има повече такива мъже. Вероятно спънки е прав, че не са баш 99%, ами може би 95%.

И наистина добронамерено, не съм визирал никого конкретно с мнението си по-горе.

И аз имам 2 деца, и те са ми най-голямото щастие на света. Живи и здрави да са ни и да им се радваме още дълги години.

Само едно не разбрах (без да се заяждам), но защо някой трябва да те "пуска" някъде?
Пак се хващаш за няква дума.. Никой не ме/не трябва да ме 'пуска' . Напротив! Мога да отида навсякъде, стига да го съобразим с децата, а за прибиране вечер изобщо няма нужда и да се обадя даже... За 'другото' .. карат ме насила да 'го направя' , дали платено, дали не, дали за кратко, дали за по-дълго.. но не.. чак ми е странно, преди само съм чакал удобен случай, за да ходя по чуждо.. И не е че съм одъртял, е, не съм заек като на 20, просто всичко си имам..
Последна промяна FaceOff на 30 Юни 2022, 17:10, променена общо 2 пъти

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: С колко жени сте спали?

Мнение от FaceOff » 30 Юни 2022, 17:03

barty написа:В страни от темата но: колко пъти сте се развеждали, официално и без да имате брак?
Вадих си някъв документ от общината, на който пишеше 'женен 2' :mhihi:
Сещам се за един лаф - 'Към тия дето се жените за втори път - какво не разбрахте първия?' :mhihi: Но пък аз втория път определено уцелих

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook