За кожата на един мъж и още нещо ..

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Най добрата жена за мъжа

1 Млада 15-25 обаче дърво в леглото
7
32%
2 Златната среда 25-45
12
55%
3 МИЛФ 45-100
3
14%
 
Общо гласове : 22
големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от BMW_POWER » 19 Юни 2022, 15:34

hell's angel написа:
Top Gun Maverick написа: .... и до 60 може да е съвсем нормално ако милфката си се гледа и не се отпуска. :mhihi:

Tя си тръгна на гилфове темата, к'ви милфки? :mhihi: Добре че го няма Вуйчето да задълбочи и да ни обясни как стоят нещата. :mrgreen:
Секс тигрицата като свали ченетата и ... :paranoid: Имам един приятел, дето се отказа да пере килими, навремето, заради бакшишите на разни дърти вдовици и още по-дърти баби реститутки :ok: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


И те душа носат :OT:

Като живеех в Емил Марков имах две комшийки пенсионерки. Едната не знам, другата имаше щерка у Кипър. Та тая втората всеки ден тичаше в спортен екип в Южния парк. Бяхме врата до врата. Всяка седмица си викаше "мъже на повикване". Щом няма ядове със здравето, нека се радват на живота :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от Pisobella » 19 Юни 2022, 20:19

Доста гадничко като ви чета.... Малко ме отчайвате. Поне не всичко е отчайващо.... Не се сдържах на тая "мъжка" тема - веднъж да се появя на 100 години и на какво ще попадна :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Кроки.... "днешната младеж" не е по-различна от "по-предишната младеж", дето на 15-16 вече са се почнали по купоните..... :lol: :lol:
И тая твоя "златна среда"... :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от slatanic » 19 Юни 2022, 20:22

А и той крокодила къде се бута при старите и аз не знам. :ok:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от BMW_POWER » 19 Юни 2022, 20:57

Pisobella написа:Доста гадничко като ви чета.... Малко ме отчайвате. Поне не всичко е отчайващо.... Не се сдържах на тая "мъжка" тема - веднъж да се появя на 100 години и на какво ще попадна :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Кроки.... "днешната младеж" не е по-различна от "по-предишната младеж", дето на 15-16 вече са се почнали по купоните..... :lol: :lol:
И тая твоя "златна среда"... :lol: :lol: :lol: :lol:


Кроки е младеж. Кажи му на оня дъртия, дето тепърва е тръгнал да избива комплекси.

Радвам се, че се появи :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от Pisobella » 19 Юни 2022, 21:26

BMW_POWER написа:
Кроки е младеж. Кажи му на оня дъртия, дето тепърва е тръгнал да избива комплекси.

Радвам се, че се появи :bchug:


:bchug: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Младеж е, не му се сърдим :mhihi:
Точно други приказки из тая тема доста ме натъжават.... Най-вече тия на "оня дъртия" :lol: ...ма и не само :confused:
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от BMW_POWER » 19 Юни 2022, 21:52

Pisobella написа:
BMW_POWER написа:
Кроки е младеж. Кажи му на оня дъртия, дето тепърва е тръгнал да избива комплекси.

Радвам се, че се появи :bchug:


:bchug: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Младеж е, не му се сърдим :mhihi:
Точно други приказки из тая тема доста ме натъжават.... Най-вече тия на "оня дъртия" :lol: ...ма и не само :confused:


Критическата не прощава :OT: Аз лично не мога да си представя да си зарежа жената и да подгоня девойки, по-млади от децата ми :dunno:
Но всеки си знае :OT:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от Jordana » 19 Юни 2022, 22:05

:OT: Аз лично не мога да си представя да си зарежа жената и да подгоня девойки, по-млади от децата ми :dunno:

Честно да ти кажа и аз не мога да си представя такова нещо при тебе да се случи . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от Pisobella » 19 Юни 2022, 22:32

Аз не виждам какъв е проблемът и кое му е лошото да държиш на човека до себе си, да ти е достатъчен, да го уважаваш и обичаш ...И да нямаш желание или интерес за нещо друго, да не те сърби да кръшкаш? :dunno: Не знаех, че мъж в такива нормални отношения го наричаме с нарицателното "чехльо" .... :conf: А мъжкарското е да си правите номера и да ходите да опъвате млади девойчета зад гърба на жена си.... Това е толкова сбъркано .... (Пък може и сбърканата да съм аз?!)

Ама айде, че ще ви разваля "мъжката" тема и ще ви сецна приказката...
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от BMW_POWER » 19 Юни 2022, 22:36

Pisobella написа:Аз не виждам какъв е проблемът и кое му е лошото да държиш на човека до себе си, да ти е достатъчен, да го уважаваш и обичаш ...И да нямаш желание или интерес за нещо друго, да не те сърби да кръшкаш? :dunno: Не знаех, че мъж в такива нормални отношения го наричаме с нарицателното "чехльо" .... :conf: А мъжкарското е да си правите номера и да ходите да опъвате млади девойчета зад гърба на жена си.... Това е толкова сбъркано .... (Пък може и сбърканата да съм аз?!)

Ама айде, че ще ви разваля "мъжката" тема и ще ви сецна приказката...


Оставила го е жена му и той сега се опитва да избива комплекси.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от E34 » 19 Юни 2022, 23:13

Ейййй ще развалите убавата тема!
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от BMW_POWER » 19 Юни 2022, 23:44

E34 написа:Ейййй ще развалите убавата тема!


E нема що :idea: Толкова е секси в залеза си, че младите мацки сами се натегат да се качат у баничарката :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Колко ли трябва да си зле, та да тръгнеш да се хвалиш с такива неща по форумите :?: :?: :?:

Капитан далечно плаване с девойка на всяко пристанище :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от Jordana » 20 Юни 2022, 6:24

Pisobella написа:Аз не виждам какъв е проблемът и кое му е лошото да държиш на човека до себе си, да ти е достатъчен, да го уважаваш и обичаш ...И да нямаш желание или интерес за нещо друго, да не те сърби да кръшкаш? :dunno: Не знаех, че мъж в такива нормални отношения го наричаме с нарицателното "чехльо" .... :conf: А мъжкарското е да си правите номера и да ходите да опъвате млади девойчета зад гърба на жена си.... Това е толкова сбъркано .... (Пък може и сбърканата да съм аз?!)

Ама айде, че ще ви разваля "мъжката" тема и ще ви сецна приказката...

Това ми звучи като брачен хомот с който жената превръща в чехльо мъжа си , аз няма и ти няма ...Е хубаво , ама огъня ако угасне ще си намериш друг или ще търпиш тоя плужек край тебе въпреки че всичко в него те дразни ? Или ще си намериш някой който обичаш и ти ще си обичана отново ? Жените нямат рационално мислене по тия въпроси , и обичат да манипулират мъжете си все едно са първолаци в училището на живота . Трябва чафка да ми е изпила мозъка да вярвам на подобни женски клетви за вярност на честна дума . Досега не съм видял хубава мома да не се впечатлява от цветя и думи за любов казани в подходящия момент . Даже и тия дето се правят на железни им капе мед на сърцето като са обект на мъжко внимание . Природата се е погрижила ключът за женското сърце да е най обикновено ключе , за да се отваря лесно тая уж заключена врата. Затова никога не казвай мъжа ми "никога" не ми изневярава че не знаеш живота как ще те завърти ... :lol:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от pampo » 20 Юни 2022, 23:28

ахахаха, баси темата, бях забравил кой форум е това.
Жордане, я кажи сега кое е най-много, знанието по всички теми, които някога са разисквани тук, кеша, юмруците, паламарката, или броя на всички манекенки, дет си овъртел с нея? :mrgreen:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от zAcK » 20 Юни 2022, 23:34

Освен да пусна и аз една тема "Кой е еВал днес и колко пъти" :mhihi:
И не ми се чете цялата и не разбрах, млади пичета ли ще порим, или дърти баракуди? :dunno: :mhihi: :mhihi: :mhihi: А може би кот доди? :ok: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За кожата на един мъж и още нещо ..

Мнение от BMW_POWER » 21 Юни 2022, 3:59

pampo написа:ахахаха, баси темата, бях забравил кой форум е това.
Жордане, я кажи ... броя на всички манекенки, дет си овъртел...? :mrgreen:


Сакън!?
Ако това се разчуе, Митьо Пищова ще си направи сепуко :idea:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook