Във форма ли сте?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

В добра физическа форма ли сте?

Да, много добра
6
6%
Да
29
28%
По-скоро да
21
20%
По-скоро не
22
21%
Не
16
15%
Не, в много лоша форма
11
10%
 
Общо гласове : 105
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Във форма ли сте?

Мнение от slatanic » 12 Апр 2022, 20:14

bum_bum написа:Абе уточнявайте каква форма, че то има всякакви.. кръгла например :mhihi:

Гръцки бог....преял гръцки бог.... :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Във форма ли сте?

Мнение от nickstorm » 12 Апр 2022, 20:16

slatanic написа:Аз съм показал през каква дупка се провирам


https://www.youtube.com/watch?v=4jIaQl07sJg


:lol:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: Във форма ли сте?

Мнение от enigma » 13 Апр 2022, 4:18

Като за 40+ групата, със сума контузии, не е толкова зле. По-скоро да, ама се опитвам да си подобря малко времената на 5км бягане :)



профил.png
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
enigma
ያለ እኩል

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Във форма ли сте?

Мнение от sub_eleven » 13 Апр 2022, 7:02

Аз гледам основно на корема и на кантара какво се случва за да определя дали съм във форма. Въпреки, че от известно време (няколко месеца) ме мързи доста. Тренирам по-малко и не толкова интензивно. Резултатът е налице. Вече прехвърлям 90кг при ръст 186см на кантара със слабо изразен релеф на корема. Повечето е мускул, шкембе няма, но това не значи кой знае какво. В топ форма и релеф на манекен съм между 86-87.
Нещо се изморих обаче и отегчих от цял живот тренировки. И метаболизмът постепенно ми се промени с годините, което пречи допълнително за формата. Трябва повече труд отпреди за топ форма, който вече не съм склонен да положа.
Или леко ограничение на храната, на което не съм фен.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Във форма ли сте?

Мнение от Kroki » 13 Апр 2022, 8:25

enigma написа:Като за 40+ групата, със сума контузии, не е толкова зле. По-скоро да, ама се опитвам да си подобря малко времената на 5км бягане :)



профил.png


:OT: Колега, чакам с нетърпение някои и друга тема в страхотни истории със снимки и термоса накрая ;)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Във форма ли сте?

Мнение от drago_pavlov » 13 Апр 2022, 8:39

enigma написа:
профил.png

Човек, защо си сменил чашата :shock:
Разочарован съм...

Иначе по темата, зависи от гледната точка. Преди 2-3 години свалих трайно 10-12 кг и имаше коренна промяна. Силата изчезна, не мога да направя повече от 10 набирания или 30-40 лицеви опори...
За сметка на това издръжливостта се увеличи значително - ходя 20-30 км без проблем, миналата година се качвах до Райското пръскало с товар над половината от собственото ми тегло, карам ски цял ден без проблем, 2-4 часа гмуркане/шнорхелинг, чОкане 1 час и т.н. :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Във форма ли сте?

Мнение от sub_eleven » 13 Апр 2022, 14:15

drago_pavlov написа: Преди 2-3 години свалих трайно 10-12 кг и имаше коренна промяна. Силата изчезна, не мога да направя повече от 10 набирания или 30-40 лицеви опори...
За сметка на това издръжливостта се увеличи значително - ходя 20-30 км без проблем, миналата година се качвах до Райското пръскало с товар над половината от собственото ми тегло, карам ски цял ден без проблем, 2-4 часа гмуркане/шнорхелинг, чОкане 1 час и т.н. :mhihi:

Не разбирам как със свалянето на кг не си подобрил набиранията и лицевите опори, защото те са във функция от теглото? А си постигнал влошаване? Само ако си станал анорексик мога да го проумея.

Иначе браво като цяло за нещата, които си написал. Конкретно за Райското пръскало. Аз с 45кг раница ще пристигна там мъртъв. Ако въобще пристигна.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Във форма ли сте?

Мнение от drago_pavlov » 13 Апр 2022, 15:06

Просто съм много слаб в момента - 70 кг на 178 см. А и силата никога не ми е била в ръцете... Едно време като ученик правех клекове със 100-110 кг, а на лежанката - 30 :mhihi: Сега не вярвам да е много по-различно...
А Райското пръскало си беше приключение... Като ерген съм го качвал за 3-4 часа. Сега беше 8 часа качването с раница 21 кг + малката още 16 кг, като не съм я носил само първите и последните 200 метра преди хижата :lol:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Във форма ли сте?

Мнение от Jordana » 13 Апр 2022, 16:09

enigma написа:Като за 40+ групата, със сума контузии, не е толкова зле. По-скоро да, ама се опитвам да си подобря малко времената на 5км бягане :)



профил.png

Нищо че си 40+ идеален си за света на магията :lol:
https://www.flixxy.com/indian-rope-trick-magic.htm
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Във форма ли сте?

Мнение от sub_eleven » 14 Апр 2022, 6:54

drago_pavlov написа:...
А Райското пръскало си беше приключение... Като ерген съм го качвал за 3-4 часа. Сега беше 8 часа качването с раница 21 кг + малката още 16 кг, като не съм я носил само първите и последните 200 метра преди хижата :lol:

Моето най-тежко изкачване до хижа Рай беше зимата във виелица. Бях с раница, но с неща само за една нощувка. Бяха ми дали някакви супер дупер обувки за някакви не знам си какви условия, които бяха като гюлета тежки. И тогава много зор видях точно на последния склон.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Във форма ли сте?

Мнение от drago_pavlov » 14 Апр 2022, 10:31

sub_eleven написа: И тогава много зор видях точно на последния склон.

Да, най-дългия, най-стръмния и с най-голяма денивелация, като за последно :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 28.01.2016
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: ше E39 530D Touring
Мечтае да кара: колело

Re: Във форма ли сте?

Мнение от MrManson » 14 Апр 2022, 10:41

drago_pavlov написа:
sub_eleven написа: И тогава много зор видях точно на последния склон.

Да, най-дългия, най-стръмния и с най-голяма денивелация, като за последно :mhihi:

Лесно е, само преминавате на по-ниска предавка :P

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Във форма ли сте?

Мнение от 3186 » 14 Апр 2022, 10:55

Лятото качих Рай с 20 кила на гърба, на другия ден от хижата до Ботев и обратно беше като песен в сравнение с това :mhihi: Всъщност тези 10-20-30 кила отгоре не са чак такъв фактор както звучи, ако е с туристическа раница и тежестта пада на кръста. :) Представям си зимата като доста по-трудно :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Във форма ли сте?

Мнение от drifty » 26 Юли 2022, 22:05

След седмица по морето мисля, че мога да са преместя от група "Не, в много лоша форма", към "Не", ама не знам дали мога да си сменя гласа :D

65+км пеша през седмицата, редовно плуване и безпроблемно минаване на дължини по 70-80 метра дори на жълт флаг и вълни без задъхване, комбинирано с плажен войлебол измежду влизането в морето за плуване. Даже понашамарихме местните, с които се засякохме на игрището :D. И съм качил близо 5кг последните 6 месеца, ама не в корема :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Във форма ли сте?

Мнение от vicho » 27 Юли 2022, 9:53

от положителна гледна точка, не съм надебелял...

от отрицателна - не съм и отслабнал :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook