Във форма ли сте?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

В добра физическа форма ли сте?

Да, много добра
6
6%
Да
29
28%
По-скоро да
21
20%
По-скоро не
22
21%
Не
16
15%
Не, в много лоша форма
11
10%
 
Общо гласове : 105
ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Във форма ли сте?

Мнение от driver69 » 11 Апр 2022, 15:51

Вдъхновен от една дискусия в темата за средното образование, реших да питам дали сме в добра физическа форма и как я поддържаме?


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Във форма ли сте?

Мнение от Bogat-Beden » 11 Апр 2022, 16:21

Зависи от отправната точка..
Ако са моите познати връстници, които работят или не, повечето не спортуват и водят кофти начин на живот- определено да!
Ако са спортисти, дори и извън активна кариера, пак около моите години - хейл но :lol:
На 33-34 бях във върхова физическа (и що-годе приемлива естетическа :mhihi: ) форма, която вече може само в друг живот евентуално да достигна :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Във форма ли сте?

Мнение от Kroki » 11 Апр 2022, 16:49

Да!

Покрай заседяването с короната дигнах сериозно килограмите. Ма то само ядене и играене на игри няма какво друго да стане. Съответно всичко се отрази и корема се показа.

От няколко месеца активно тренирам. Опитвам се да ям правилно и да не преяждам като олигофрен в 11ч вечерта.
Съоветно корема почти изчезна и позаякнах.
Още няколко месеца и ще е още по-добре. Така че, всичко е до воля и навици. :lol:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 8.07.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 05, К25 06

Re: Във форма ли сте?

Мнение от NiksGS » 11 Апр 2022, 17:00

Движението ми харесва, старая се, макар сега от изминалата зима да не съм това, което бях есен/късна есен. Щом е хубаво времето гледам да оползотворявам всеки ден и час. За мен има смисъл. Организма се чувства по-комфортно. Чакам още малко да се стопли и грабвам колелцето. Живот и здраве и тая година на Витоша 100. Миналата година не можах да го завърша, но тази... ако е рекъл този отгоре, може да мина финала, без значение 576ти или 843ти. Отивам за удоволствие.
Ultimate Riding Machine

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Във форма ли сте?

Мнение от Don_Diego » 11 Апр 2022, 17:15

В момента - категорично не :oops: , макар да се чувствам ок и да не се притеснявам от външния си вид се надявам скоро да се взема в ръце и да вляза отново във форма.
До преди да ме хване ковид-а тренирах 3-4 пъти седмично, хранех се сравнително правилно - абе бях си супер и се чувствах така. Като ме гепи тая гад - всичко отиде в кофата и малко ме депресира като видях колко много труд и постоянство бяха съсипани за кратко време :help:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Във форма ли сте?

Мнение от gromovich » 11 Апр 2022, 17:35

Въпрос на гледна точка. На 43 все още успявам да пробягам 10 км за малко над час време. Виж обаче за други спортове много ме няма. Имам няколко излишни килограма, но това не ме притеснява

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Във форма ли сте?

Мнение от vicho » 11 Апр 2022, 17:58

Много зле! :ranting: :banghead:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Във форма ли сте?

Мнение от alx » 11 Апр 2022, 18:03

да. особено за годините си. бях се поизпуснал малко миналата година, но сега съм доволен като се погледна в огледалото плюс както се чувствам
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Във форма ли сте?

Мнение от Jordana » 11 Апр 2022, 18:57

Докато не си покажете кантара паласките и кръвната картина не вярвам на тия неща дето ги пишете :mhihi: :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Re: Във форма ли сте?

Мнение от Вуйчо » 11 Апр 2022, 20:06

.
Последна промяна Вуйчо на 13 Апр 2022, 23:49, променена общо 2 пъти
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Във форма ли сте?

Мнение от slatanic » 11 Апр 2022, 20:07

Аз съм показал през каква дупка се провирам, а и бонус е че е на кота 30.Асансьор няма та и краката тренирам яко.
За сметка на това е 30+градуса,а не мога да се съблека та и сауна ползвам.
Абе тренирам.
И по бутилка джак през няколко дена тренирам ма това е за другата тема. :ok:
Иначе сухи данни 90 кила и 18+см че хернията ме дръпна надолу ма не знам с колко. :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Във форма ли сте?

Мнение от drifty » 11 Апр 2022, 22:12

Язе си гласувах с не, в много лоша форма. Преди 6 години закъсах нещо със здравето, но никой не можа да открие причината, та от 2016 до 2019та почти не съм спортувал. 2019та започнах да се окопитвам от проблема и започнах плуване, но за кратко. Смениха си работното време и увиснах и там. 2020-та започнах да уча, отново :D, отначало ходех да бягам, после уроците станаха тегави и пак спортът остана на заден план. 2021ва започна добре, нова работа, благодарение на ученето, лятото беше активно, тъкмо бях почнал да влизам в час и бам - ковид. 3 месеца като пиян, едва се справях с работата, всичко останало трябваше да зарежа, защото не ми стигаха силите. Доста безсънни нощи последните 6 месеца, работата се качи пък доволно и от стреса от цялото преживяване с вируса и натоварената работа ми се възвърнаха ядовете със здравословния проблем. Мъчех се зимата да ходя на разходки, но от вируса ли, от какво, такъв студ не бях брал не знам от кога. Пък нощем спях с по 2, че и по 3 одеала. А и дори леките разходки ме претоварваха, освен че замръзвах. :banghead: :banghead: :banghead: . Януари ми се поизбистри главата, та реших да си наблегна пак на ученето, така и така в тоя кучи студ нищо не можех да правя, та до миналата седмица основно това правих, надявах се да си изкарам записаните курсове, които приключват на 17ти, ообаче миналата седмица беше преломен момент - 3-4 много тегави нощи с по минимум 3 часа въртене преди заспиване, съответно доста малко сън и закъсах много с уроците, нищо не ми влизаше в главата и реших, че е време за почивка и спорт.

Само дето покрай вируса направо си ме е страх да пробвам нещо повече от разходка пеша. Миналата седмица бях отпуск и то добре, че тъкмо бяха тия безсънни нощи и ако трябваше и да работя, не знам. Качвах летните гуми на бмв-то, след третата качена трябваше да си почина, че ми стана зле. В петък направих 13-14км разходка, на 10тия се озорих и се прибрах до вкъщи на почивки. В събота си ходих пеш до село, пак с 2-3 почивки. От стоенето у нас покрай вируса, доста чаркове ме наболяват и не съм особено гъвкав. В ръцете нямам сила, в корема също, само краката държат още заради разходките. Абе тегаво, скапан вирус.. Пролетта я чаках с огромно нетърпение, защото с нея идва и така мечтаното раздвижване. Пък тя не ще и не ще да идва :D Но сега поомекна времето и почнах с разходките. За сега няколко седмици ще карам на кратки разходки, че на дългите не се справям, та се надявам до 2-3 седмици да мога да удължа преходите, да включа и леки упражнения за раздвижване и живот и здраве към края на месеца да вкарам и кратки разходки с колело. Ще опитвам да удължа преходите с колело до 20-30км за ден и като стане това да започна отновно с плуването, но за постоянно, та до края на лятото смятам вече да съм се раздвижил и да ми е обеца на ухото пренебрегването на спортните занимания.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Във форма ли сте?

Мнение от vicho » 12 Апр 2022, 0:13

drifty написа:...


на колко години си, брате? :dunno:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 637
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Във форма ли сте?

Мнение от Jorixa » 12 Апр 2022, 7:09

Ми попринцип не съм в топ форма, ама предвид факта че последните 2 години работя хоум офис и почти не се мърдам, си е добре.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: Във форма ли сте?

Мнение от kikko » 12 Апр 2022, 7:28

Приятелски съвет от мен, който иска да се движи доста и да не си намира извинения - куче. Гледам бигъл от пет години, физически се чувствам много добре. Прави те дисциплиниран и издръжлив на студ,жега и т.н. Зиме -10, лето 32, сняг, дъжд, вятър - 6ч. сутринта и 17ч. следобяд си навън. :yes: Следобедната разходка си я откарвам поне час. :bchug:
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ивайло Димов

Последни теми
Facebook