маса за хол от блок на двигател

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 1.10.2012
Местоположение: Свети Влас
Пол: Мъж
Кара: E90 320i N46 седан
Мечтае да кара: чисто ново BMW
Детайли за колата: E 36 седан 9/1997г т.син 320i M52B20
Е 36 кабриолет 7/1996 сив M52B23
Е 90 седан 7.2006 сив 320i N46

маса за хол от блок на двигател

Мнение от silverstone » 17 Яну 2022, 23:24

Привет, много искам да си направя маса за хола от блок за двигател. Има доста предложения , но искам аз да си я направя по моя идея . Вече съм го измислил как. В тази връзка , търся да закупя блокирал, повреден , спукан блок за bmw мотор, с цел да го използвам за тази идея. Пускам темата в този раздел, защото май не е сериозно в раздел Купувам да пускам такъв вид тема , второ ако някой вече е правил такава маса , може да сподели мнения или снимка. Аз смятам моята - стъклото отборе да е директно залепено за блока а долу да е с метални колелца , тъй като поради теглото няма да е удачно да се вдига . Става дума за холна ниска маса за уиски и кафе :mhihi: Офетри тук или на ЛС, вайбър 0877340170
Хубава вечер и не забравяйте - лятото ще дойде 8)
:smoke:


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от ivoo » 18 Яну 2022, 1:07


Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от Kroki » 18 Яну 2022, 9:53

Супер си! Аз съм приготвил маса от V10 за случая и бих видял някой идей. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от cod-cdbp » 18 Яну 2022, 11:56

Имам блок от М10, който бях купил с тази цел, колега. Ако искаш драсни едно ЛС :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от STEVAL » 18 Яну 2022, 13:18

Защо да купуваш, във всеки сервиз на БМВ има камари N57 и N63, все някой ще ти даде един блок

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 14.04.2017
Пол: Мъж
Кара: 2016 Range Rover SDV8 Autobiography

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от santorini » 18 Яну 2022, 14:00

STEVAL написа:Защо да купуваш, във всеки сервиз на БМВ има камари N57 и N63, все някой ще ти даде един блок


Ц, връщат ги към Германия.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 29.04.2009
Местоположение: с.Владая
Пол: Мъж
Кара: Е36 325 тдс
Мечтае да кара: настрани
Детайли за колата: Само шпер.

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от mitio ochite » 18 Яну 2022, 19:14

Имам от 3,5д 6цилиндров, алуминиев, даже е измит и шлайфан, но се оказа с елипси на цилиндрите, ако ти се дават 100лв го взимай.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от Jordana » 18 Яну 2022, 19:55

Освен маса не може ли да се направи нещо друго от такъв блок...например писоар ? Или чушкопек за 6 пипера ? :roll:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от alx » 18 Яну 2022, 20:02

mitio ochite написа:Имам от 3,5д 6цилиндров, алуминиев, даже е измит и шлайфан, но се оказа с елипси на цилиндрите, ако ти се дават 100лв го взимай.


извинявай- не се сдържах да попитам- така като не става за нищо (щото ако са шавали буталата и цилиндрите са овали- общо взето няма кой за смислени пари да ти го оправи)- защо просто не му го дадеш? като знаеш, че не струва нищо? това е сериозен въпрос. ако искаш може да не ми отговориш- но си го задай на себе си тоя въпрос.
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от enigma » 18 Яну 2022, 21:05

Jordana написа:Освен маса не може ли да се направи нещо друго от такъв блок...например писоар ? Или чушкопек за 6 пипера ? :roll:


Това са много добри идеи :yes: . Обаче за чушкопек най-добре в12 или поне в10, да не гориш само за 6...
enigma
ያለ እኩል

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от seimo » 18 Яну 2022, 21:22

alx написа:
mitio ochite написа:Имам от 3,5д 6цилиндров, алуминиев, даже е измит и шлайфан, но се оказа с елипси на цилиндрите, ако ти се дават 100лв го взимай.


извинявай- не се сдържах да попитам- така като не става за нищо (щото ако са шавали буталата и цилиндрите са овали- общо взето няма кой за смислени пари да ти го оправи)- защо просто не му го дадеш? като знаеш, че не струва нищо? това е сериозен въпрос. ако искаш може да не ми отговориш- но си го задай на себе си тоя въпрос.


И аз не се сдържах :mhihi: А защо колегата да не го даде на вторични за 100лв и да се почерпи с едно малцово вместо да го дава подарък на някой да си прави изгъзици. Отделно не е малко разправия дори и да подариш нещо :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от немо » 18 Яну 2022, 23:32

seimo написа:И аз не се сдържах :mhihi: А защо колегата да не го даде на вторични за 100лв и да се почерпи с едно малцово вместо да го дава подарък на някой да си прави изгъзици. Отделно не е малко разправия дори и да подариш нещо :bchug:


:OT: Подкрепям ! Ако дойде да си го вземе на цената на скрап е ОК. Ама да се правиш на чак такъв филантроп, че да пращаш на някого 6 цил. блок :shock: ....няма нужда..... Подарявал съм разни дреболии / ненужни за мен неща, опаковам ,ходя до куриер, един-единствен път получателят си направи труда да напише: Благодаря за жеста!
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от BMW_POWER » 19 Яну 2022, 0:13

Леле, колко сте дребнави. Не е истина. "Цената на скрап" и не знам какво си още. Ето и друга идея. Изпрати му го като подарък, пък колегата да плати доставката. И когато стане масата, нека те покани на гости да я полеете. Може да загубиш 20 лева, а да спечелиш приятел.
НО ... явно нивото ще си остане крадене на чистачки и капачки от винтилите по съборите :OT:

С блок могат да се направят много неща. Стига да има техническа възможност и желание.

Изображение

Изображение

Изображение

Проверете в Гугъл или питайте бота.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от немо » 19 Яну 2022, 0:44

silverstone написа:В тази връзка , търся да закупя блокирал, повреден , спукан блок за bmw мотор, с цел да го използвам за тази идея.


BMW_POWER написа:Леле, колко сте дребнави. Не е истина. "Цената на скрап" и не знам какво си още.


Канада писател, не читател :lol:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: маса за хол от блок на двигател

Мнение от BMW_POWER » 19 Яну 2022, 2:03

немо написа:
silverstone написа:В тази връзка , търся да закупя блокирал, повреден , спукан блок за bmw мотор, с цел да го използвам за тази идея.


BMW_POWER написа:Леле, колко сте дребнави. Не е истина. "Цената на скрап" и не знам какво си още.


Канада писател, не читател :lol:


Прав си, прав си :yes: Който разбрал, разбрал.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook